Domper Club Brugge: drietal haakt af voor Genk

door
Domper Club Brugge: drietal haakt af voor Genk

Club Brugge trapte vorig weekend zijn nieuwe seizoen op gang met een overwinning in de Supercup tegen AA Gent. Aanstaande zondag gaat ook de competitie van start voor de landskampioen. Maar coach Carl Hoefkens zal op eigen veld tegen KRC Genk wel moeten schuiven met zijn pionnen.


Hoefkens stond vrijdagnamiddag de pers te woord in aanloop naar zijn eerste competitiewedstrijd als hoofdcoach bij Blauw-Zwart. En daar had hij niet zo'n goed nieuws te vertellen. Zo zal Club het zondag zonder Tajon Buchanan moeten doen. De Canadees groeide vorig seizoen uit tot een vaste waarde, maar tegen Racing maakt hij opnieuw geen deel uit van de selectie. Hetzelfde geldt voor Denis Odoi en de beloftevolle Antonio Nusa.

Een tegenvaller, al maakt de coach zich geen al te grote zorgen. Zo gaat het in alle drie de gevallen slechts over kleine probleempjes. "Iedereen is fit, behalve vier spelers. Mats Rits natuurlijk, zoals al een tijdje. Nusa, Tajon en Denis zullen ook niet in de selectie zitten. Daar zit wel geen ernstig geval bij. Binnen afzienbare tijd zullen zij gewoon terug beschikbaar zijn", vertelde Hoefkens tijdens zijn persconferentie.

MÉT CDK
Charles De Ketelaere zit normaal wel gezien in de selectie. In afwachting van zijn mogelijke transfer naar AC Milan, zal Hoefkens gewoon op hem blijven rekenen. "Op dit moment is hij nog altijd een speler van Club Brugge, dus hij is beschikbaar voor zondag. Voor hem is het een speciale situatie waar hij nog nooit heeft ingezeten. Het is aan ons om hem zo goed mogelijk te begeleiden."

LEES OOK: Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Club moet nog een extra flankspeler halen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

4
4
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

43
43
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

24
24
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

47
47
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

133
133
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

123
123
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

34
34
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

81
81
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

153
153
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

48
48
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

160
160
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

86
86
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

76
76
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

71
71
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

67
67
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

190
190
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

233
233
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

155
155
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

76
76
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

235
235
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

500
500
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

70
70
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

404
404
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

100
100
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

67
67

Meer sportnieuws