Domper Club Brugge: drietal haakt af voor Genk

door
Domper Club Brugge: drietal haakt af voor Genk

Club Brugge trapte vorig weekend zijn nieuwe seizoen op gang met een overwinning in de Supercup tegen AA Gent. Aanstaande zondag gaat ook de competitie van start voor de landskampioen. Maar coach Carl Hoefkens zal op eigen veld tegen KRC Genk wel moeten schuiven met zijn pionnen.


Hoefkens stond vrijdagnamiddag de pers te woord in aanloop naar zijn eerste competitiewedstrijd als hoofdcoach bij Blauw-Zwart. En daar had hij niet zo'n goed nieuws te vertellen. Zo zal Club het zondag zonder Tajon Buchanan moeten doen. De Canadees groeide vorig seizoen uit tot een vaste waarde, maar tegen Racing maakt hij opnieuw geen deel uit van de selectie. Hetzelfde geldt voor Denis Odoi en de beloftevolle Antonio Nusa.

Een tegenvaller, al maakt de coach zich geen al te grote zorgen. Zo gaat het in alle drie de gevallen slechts over kleine probleempjes. "Iedereen is fit, behalve vier spelers. Mats Rits natuurlijk, zoals al een tijdje. Nusa, Tajon en Denis zullen ook niet in de selectie zitten. Daar zit wel geen ernstig geval bij. Binnen afzienbare tijd zullen zij gewoon terug beschikbaar zijn", vertelde Hoefkens tijdens zijn persconferentie.

MÉT CDK
Charles De Ketelaere zit normaal wel gezien in de selectie. In afwachting van zijn mogelijke transfer naar AC Milan, zal Hoefkens gewoon op hem blijven rekenen. "Op dit moment is hij nog altijd een speler van Club Brugge, dus hij is beschikbaar voor zondag. Voor hem is het een speciale situatie waar hij nog nooit heeft ingezeten. Het is aan ons om hem zo goed mogelijk te begeleiden."

LEES OOK: De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Club moet nog een extra flankspeler halen ...

Meest recent

'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

50
50
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

75
75
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

215
215
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

423
423
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

155
155
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

199
199
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

268
268
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

130
130
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

331
331
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

218
218
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

315
315
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

584
584
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

400
400
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

140
140
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

164
164
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

302
302
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

844
844
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

352
352
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

78
78
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

350
350
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

133
133
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

600
600
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

139
139
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

276
276
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

219
219

Meer sportnieuws