'Club Brugge moet record verbreken voor opvolger CDK'

318 stemmen
'Club Brugge moet record verbreken voor opvolger CDK'

Club Brugge opent zondagmiddag zijn campagne in de Jupiler Pro League met een lastige thuiswedstrijd tegen KRC Genk. In aanloop naar dat duel is de landskampioen echter nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt. Zo wordt onder meer werk gemaakt van een extra spits.


Met Cyle Larin en Ferran Jutgla haalde Blauw-Zwart nochtans al twee centrumaanvallers in huis. Maar het was al langer bekend dat Club er nog een derde nieuwe spits bij wil, zeker omdat Charles De Ketelaere mogelijk nog vertrekt. De pistes rond Benik Afobe, Andy Carrol en Vedat Muriqi leverden uiteindelijk echter niets op. Maar de landskampioen heeft nog meer alternatieven achter de hand. Zo viel donderdag de naam van Maxi Gomez.

De 25-jarige Uruguayaan ligt momenteel onder contract bij Valencia CF, waar hij een tegenvallende seizoen achter de rug heeft. De La Liga-club zou dan ook niet weigerachtig staan tegenover een vertrek. En inmiddels wordt de Brugse interesse ook bevestigd door Het Laatste Nieuws. Volgens de krant staat Gomez zelfs al een tijdje op de verlanglijst bij de landskampioen en geld hij als één van de kandidaten om De Ketelaere te vervangen.

RECORDTRANSFER
Maar dan moet het Brugse goudhaantje natuurlijk eerst vertrekken, daarover werd vooralsnog geen akkoord gevonden met AC Milan. Bovendien blijft Gomez een erg dure vogel. Zo zou Valencia een bedrag van 12 à 15 miljoen euro verlangen. Club zou dus zijn transferrecord moeten breken. Van een concreet bod is voorlopig echter geen sprake.

LEES OOK: 'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Loopt er in de Jupiler Pro League een geschikte spits voor Club rond?

Meest recent

Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

5
5
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

3
3
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

12
12
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

56
56
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

185
185
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

94
94
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

251
251
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

299
299
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

24
24
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

948
948
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

37
37
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

38
38
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

98
98
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

376
376
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

144
144
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

156
156
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

73
73
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

109
109
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

66
66
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

62
62
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

246
246
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

147
147
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

124
124
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

43
43
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

314
314

Meer sportnieuws