'Club Brugge moet record verbreken voor opvolger CDK'

318 stemmen
'Club Brugge moet record verbreken voor opvolger CDK'

Club Brugge opent zondagmiddag zijn campagne in de Jupiler Pro League met een lastige thuiswedstrijd tegen KRC Genk. In aanloop naar dat duel is de landskampioen echter nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt. Zo wordt onder meer werk gemaakt van een extra spits.


Met Cyle Larin en Ferran Jutgla haalde Blauw-Zwart nochtans al twee centrumaanvallers in huis. Maar het was al langer bekend dat Club er nog een derde nieuwe spits bij wil, zeker omdat Charles De Ketelaere mogelijk nog vertrekt. De pistes rond Benik Afobe, Andy Carrol en Vedat Muriqi leverden uiteindelijk echter niets op. Maar de landskampioen heeft nog meer alternatieven achter de hand. Zo viel donderdag de naam van Maxi Gomez.

De 25-jarige Uruguayaan ligt momenteel onder contract bij Valencia CF, waar hij een tegenvallende seizoen achter de rug heeft. De La Liga-club zou dan ook niet weigerachtig staan tegenover een vertrek. En inmiddels wordt de Brugse interesse ook bevestigd door Het Laatste Nieuws. Volgens de krant staat Gomez zelfs al een tijdje op de verlanglijst bij de landskampioen en geld hij als één van de kandidaten om De Ketelaere te vervangen.

RECORDTRANSFER
Maar dan moet het Brugse goudhaantje natuurlijk eerst vertrekken, daarover werd vooralsnog geen akkoord gevonden met AC Milan. Bovendien blijft Gomez een erg dure vogel. Zo zou Valencia een bedrag van 12 à 15 miljoen euro verlangen. Club zou dus zijn transferrecord moeten breken. Van een concreet bod is voorlopig echter geen sprake.

LEES OOK: 'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Loopt er in de Jupiler Pro League een geschikte spits voor Club rond?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

162
162
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

72
72
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

33
33
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

162
162
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

29
29
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

40
40
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

186
186
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

568
568
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

173
173
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

72
72
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

436
436
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

75
75
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

212
212
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

538
538
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

520
520
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

486
486
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

362
362
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

200
200
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

601
601
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

270
270
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1064
1064
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

331
331
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

673
673
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

490
490
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

155
155

Meer sportnieuws