Deila doet concurrentie bibberen met rake uitspraken

203 stemmen
Deila doet concurrentie bibberen met rake uitspraken

Na een absoluut rampseizoen, opent Standard vandaag op Sclessin de competitie tegen AA Gent. Het team van Hein Vanhaezebrouck heeft al een wedstrijd in de benen en zou deze jaargang mogelijk wel eens een gooi kunnen doen naar de titel. Ook bij de Rouches zijn ze echter razend ambitieus.


Met de Noor Ronny Deila, stelde Standard een tijdje geleden redelijk laat een nieuwe trainer aan. Toch lijkt de mayonaise al goed te pakken bij de Rouches, getuige het gelijkspel vorig weekend tegen Borussia Mönchengladbach, toch een ploeg uit de Bundesliga. Desondanks haalde Standard nog maar één echte versterking binnen en lijkt het niet helemaal klaar voor de competitiestart.

Deila zelf kijkt wel met een positief gevoel vooruit naar de competitiestart. “Ik verheug me erop de sfeer te proeven in ons prachtige stadion en te connecteren met onze supporters”, wrijft Deila zich in de handen. “We mogen ons gelukkig prijzen dat we voor zulke fantastische fans mogen spelen en dat op zo’n mooie locatie", aldus de Noor bij Het Nieuwsblad.

GEVREESDE VERPLAATSING
De nieuwe T1 van Standard heeft alvast één duidelijk doel voor ogen. 
“Ik heb alle wedstrijden van vorig seizoen bekeken, Sclessin was toen zeker geen onneembare vesting”, stelde Deila vast. “Dat willen we er wel weer van maken. Dit stadion moet een fort worden, de meest gevreesde verplaatsing van onze tegenstanders. Door een sterk collectief te vormen, moet ons dat lukken. We zullen sterke en zwakke momenten kennen, maar het belangrijkste is dat we als team bij elkaar blijven", zo wil de Noor een team smeden dat voor elkaar door het vuur gaat.

LEES OOK: Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Euvrard komt met groot nieuws naar buiten
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten
327

Denkt u dat Standard het beter gaat doen dan vorig seizoen?

Meest recent

'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

22
22
Olivier Deschacht pakt uit met daverende privé-onthulling

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

16
16
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

92
92
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

191
191
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

100
100
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

55
55
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

306
306
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

167
167
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

212
212
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

79
79
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

154
154
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

306
306
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

171
171
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

164
164
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

214
214
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

806
806
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

171
171
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

636
636
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

604
604
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

389
389
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

271
271
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

235
235
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

70
70
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

83
83
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

286
286

Meer sportnieuws