Deila doet concurrentie bibberen met rake uitspraken

203 stemmen
Deila doet concurrentie bibberen met rake uitspraken

Na een absoluut rampseizoen, opent Standard vandaag op Sclessin de competitie tegen AA Gent. Het team van Hein Vanhaezebrouck heeft al een wedstrijd in de benen en zou deze jaargang mogelijk wel eens een gooi kunnen doen naar de titel. Ook bij de Rouches zijn ze echter razend ambitieus.


Met de Noor Ronny Deila, stelde Standard een tijdje geleden redelijk laat een nieuwe trainer aan. Toch lijkt de mayonaise al goed te pakken bij de Rouches, getuige het gelijkspel vorig weekend tegen Borussia Mönchengladbach, toch een ploeg uit de Bundesliga. Desondanks haalde Standard nog maar één echte versterking binnen en lijkt het niet helemaal klaar voor de competitiestart.

Deila zelf kijkt wel met een positief gevoel vooruit naar de competitiestart. “Ik verheug me erop de sfeer te proeven in ons prachtige stadion en te connecteren met onze supporters”, wrijft Deila zich in de handen. “We mogen ons gelukkig prijzen dat we voor zulke fantastische fans mogen spelen en dat op zo’n mooie locatie", aldus de Noor bij Het Nieuwsblad.

GEVREESDE VERPLAATSING
De nieuwe T1 van Standard heeft alvast één duidelijk doel voor ogen. 
“Ik heb alle wedstrijden van vorig seizoen bekeken, Sclessin was toen zeker geen onneembare vesting”, stelde Deila vast. “Dat willen we er wel weer van maken. Dit stadion moet een fort worden, de meest gevreesde verplaatsing van onze tegenstanders. Door een sterk collectief te vormen, moet ons dat lukken. We zullen sterke en zwakke momenten kennen, maar het belangrijkste is dat we als team bij elkaar blijven", zo wil de Noor een team smeden dat voor elkaar door het vuur gaat.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"
95

Denkt u dat Standard het beter gaat doen dan vorig seizoen?

Meest recent

'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

33
33
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

260
260
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

9
9
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

244
244
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

58
58
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

138
138
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

602
602
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

95
95
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

162
162
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

196
196
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

519
519
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

402
402
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

814
814
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

296
296
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

470
470
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

256
256
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

162
162
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

414
414
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

44
44
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

499
499
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

102
102
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

333
333
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

701
701
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

81
81
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

263
263

Meer sportnieuws