'Bayern blijft maar gaan: bod van 23 miljoen'

88 stemmen
'Bayern blijft maar gaan: bod van 23 miljoen'

Bayern München blijft het Duitse voetbal domineren, maar Der Rekordmeister wil tijdens de komende jaargang opnieuw een gooi doen naar de Champions League-eindzege. Daarom werden op de transfermarkt alle zeilen bijgezet. En koophonger in München is nog lang niet gestild.


Begin deze week moest Bayern na een aanhoudende soap dan toch afscheid nemen met van Robert Lewandowski, die zijn transfer naar FC Barcelona kon afronden. Sportief gezien een aanzienlijke aderlating voor de Duitsers. Maar Bayern had natuurlijk al heel wat aanvallend geweld op de loonlijst staan. Bovendien had de club met Sadio Mané eerder al een topaanvaller weggehaald bij Liverpool FC. Daarnaast shopte men ook bij Ajax, waar Noussair Mazraoui en Ryan Gravenberch werden weggeplukt.

En als klap op de vuurpijl werd ook nog eens de geldbuidel opengetrokken om Matthijs de Ligt over te nemen van Juventus. Maar ondanks dat transferoffensief blijft de Duitse kampioen zich roeren op de mercato. Om het middenveld te versterken is het vizier andermaal op RB Leipzig gericht. Zo wil Bayern ook Konrad Laimer weghalen bij de ex-club van coach Julian Nagelsmann. Volgens BILD werd inmiddels ook een bod neergelegd van zo'n 23 miljoen euro, aangevuld met de nodige bonussen.

LEIPZIG BUIGT NIET
Maar die aanbieding werd meteen de prullenmand in verwezen. Leipzig zou immers minstens 30 miljoen euro verlangen voor zijn Oostenrijkse sterkhouder. En zelfs dat bedrag zou wel eens te weinig kunnen zijn. "Ik hoop dat Bayern andere ideeen vindt. Hij is belangrijk voor ons en we willen hem niet kwijtspelen. Wij zitten ook in de bestuurszetel, als er iets gebeurt zal dat volgens onze plannen zijn", maakte directeur Oliver Mintzlaff zich sterk bij Servus TV.

LEES OOK: ‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Bayern moet ook een directe opvolger voor Lewandowski halen ...

Meest recent

"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

25
25
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

208
208
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

211
211
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

263
263
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

67
67
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

439
439
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

84
84
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

300
300
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

43
43
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

82
82
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

130
130
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

264
264
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

77
77
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

821
821
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

225
225
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

313
313
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

452
452
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

91
91
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

553
553
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

111
111
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

315
315
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

160
160
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

87
87
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

317
317

Meer sportnieuws