'Bayern blijft maar gaan: bod van 23 miljoen'

door
'Bayern blijft maar gaan: bod van 23 miljoen'

Bayern München blijft het Duitse voetbal domineren, maar Der Rekordmeister wil tijdens de komende jaargang opnieuw een gooi doen naar de Champions League-eindzege. Daarom werden op de transfermarkt alle zeilen bijgezet. En koophonger in München is nog lang niet gestild.


Begin deze week moest Bayern na een aanhoudende soap dan toch afscheid nemen met van Robert Lewandowski, die zijn transfer naar FC Barcelona kon afronden. Sportief gezien een aanzienlijke aderlating voor de Duitsers. Maar Bayern had natuurlijk al heel wat aanvallend geweld op de loonlijst staan. Bovendien had de club met Sadio Mané eerder al een topaanvaller weggehaald bij Liverpool FC. Daarnaast shopte men ook bij Ajax, waar Noussair Mazraoui en Ryan Gravenberch werden weggeplukt.

En als klap op de vuurpijl werd ook nog eens de geldbuidel opengetrokken om Matthijs de Ligt over te nemen van Juventus. Maar ondanks dat transferoffensief blijft de Duitse kampioen zich roeren op de mercato. Om het middenveld te versterken is het vizier andermaal op RB Leipzig gericht. Zo wil Bayern ook Konrad Laimer weghalen bij de ex-club van coach Julian Nagelsmann. Volgens BILD werd inmiddels ook een bod neergelegd van zo'n 23 miljoen euro, aangevuld met de nodige bonussen.

LEIPZIG BUIGT NIET
Maar die aanbieding werd meteen de prullenmand in verwezen. Leipzig zou immers minstens 30 miljoen euro verlangen voor zijn Oostenrijkse sterkhouder. En zelfs dat bedrag zou wel eens te weinig kunnen zijn. "Ik hoop dat Bayern andere ideeen vindt. Hij is belangrijk voor ons en we willen hem niet kwijtspelen. Wij zitten ook in de bestuurszetel, als er iets gebeurt zal dat volgens onze plannen zijn", maakte directeur Oliver Mintzlaff zich sterk bij Servus TV.

LEES OOK: 'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

Bayern moet ook een directe opvolger voor Lewandowski halen ...

Meest recent

Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

6
6
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

17
17
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

37
37
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

50
50
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

95
95
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

415
415
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

105
105
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

21
21
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

17
17
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

177
177
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

216
216
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

161
161
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

403
403
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

245
245
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

147
147
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

648
648
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

123
123
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

149
149
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

48
48
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

51
51
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

175
175
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

181
181
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

621
621
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

145
145
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

233
233

Meer sportnieuws