'Bayern blijft maar gaan: bod van 23 miljoen'

door
'Bayern blijft maar gaan: bod van 23 miljoen'

Bayern München blijft het Duitse voetbal domineren, maar Der Rekordmeister wil tijdens de komende jaargang opnieuw een gooi doen naar de Champions League-eindzege. Daarom werden op de transfermarkt alle zeilen bijgezet. En koophonger in München is nog lang niet gestild.


Begin deze week moest Bayern na een aanhoudende soap dan toch afscheid nemen met van Robert Lewandowski, die zijn transfer naar FC Barcelona kon afronden. Sportief gezien een aanzienlijke aderlating voor de Duitsers. Maar Bayern had natuurlijk al heel wat aanvallend geweld op de loonlijst staan. Bovendien had de club met Sadio Mané eerder al een topaanvaller weggehaald bij Liverpool FC. Daarnaast shopte men ook bij Ajax, waar Noussair Mazraoui en Ryan Gravenberch werden weggeplukt.

En als klap op de vuurpijl werd ook nog eens de geldbuidel opengetrokken om Matthijs de Ligt over te nemen van Juventus. Maar ondanks dat transferoffensief blijft de Duitse kampioen zich roeren op de mercato. Om het middenveld te versterken is het vizier andermaal op RB Leipzig gericht. Zo wil Bayern ook Konrad Laimer weghalen bij de ex-club van coach Julian Nagelsmann. Volgens BILD werd inmiddels ook een bod neergelegd van zo'n 23 miljoen euro, aangevuld met de nodige bonussen.

LEIPZIG BUIGT NIET
Maar die aanbieding werd meteen de prullenmand in verwezen. Leipzig zou immers minstens 30 miljoen euro verlangen voor zijn Oostenrijkse sterkhouder. En zelfs dat bedrag zou wel eens te weinig kunnen zijn. "Ik hoop dat Bayern andere ideeen vindt. Hij is belangrijk voor ons en we willen hem niet kwijtspelen. Wij zitten ook in de bestuurszetel, als er iets gebeurt zal dat volgens onze plannen zijn", maakte directeur Oliver Mintzlaff zich sterk bij Servus TV.

LEES OOK: Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Bayern moet ook een directe opvolger voor Lewandowski halen ...

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

71
71
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

151
151
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

91
91
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

88
88
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

247
247
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

57
57
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

136
136
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

457
457
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

140
140
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

286
286
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

483
483
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

182
182
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

99
99
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

166
166
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

147
147
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

407
407
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

73
73
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

192
192
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

742
742
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

674
674
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

366
366
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

614
614
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

194
194
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

417
417
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

644
644

Meer sportnieuws