'Bayern blijft maar gaan: bod van 23 miljoen'

88
'Bayern blijft maar gaan: bod van 23 miljoen'

Bayern München blijft het Duitse voetbal domineren, maar Der Rekordmeister wil tijdens de komende jaargang opnieuw een gooi doen naar de Champions League-eindzege. Daarom werden op de transfermarkt alle zeilen bijgezet. En koophonger in München is nog lang niet gestild.


Begin deze week moest Bayern na een aanhoudende soap dan toch afscheid nemen met van Robert Lewandowski, die zijn transfer naar FC Barcelona kon afronden. Sportief gezien een aanzienlijke aderlating voor de Duitsers. Maar Bayern had natuurlijk al heel wat aanvallend geweld op de loonlijst staan. Bovendien had de club met Sadio Mané eerder al een topaanvaller weggehaald bij Liverpool FC. Daarnaast shopte men ook bij Ajax, waar Noussair Mazraoui en Ryan Gravenberch werden weggeplukt.

En als klap op de vuurpijl werd ook nog eens de geldbuidel opengetrokken om Matthijs de Ligt over te nemen van Juventus. Maar ondanks dat transferoffensief blijft de Duitse kampioen zich roeren op de mercato. Om het middenveld te versterken is het vizier andermaal op RB Leipzig gericht. Zo wil Bayern ook Konrad Laimer weghalen bij de ex-club van coach Julian Nagelsmann. Volgens BILD werd inmiddels ook een bod neergelegd van zo'n 23 miljoen euro, aangevuld met de nodige bonussen.

LEIPZIG BUIGT NIET
Maar die aanbieding werd meteen de prullenmand in verwezen. Leipzig zou immers minstens 30 miljoen euro verlangen voor zijn Oostenrijkse sterkhouder. En zelfs dat bedrag zou wel eens te weinig kunnen zijn. "Ik hoop dat Bayern andere ideeen vindt. Hij is belangrijk voor ons en we willen hem niet kwijtspelen. Wij zitten ook in de bestuurszetel, als er iets gebeurt zal dat volgens onze plannen zijn", maakte directeur Oliver Mintzlaff zich sterk bij Servus TV.

LEES OOK: Lucca Brughmans meteen Rode Duivel onder Mark van Bommel?

Bayern moet ook een directe opvolger voor Lewandowski halen ...

Meest recent

Lokonga viert, Deman en Werder met dolle slotfase

In de Bundesliga won Bayern München vrijdagavond met 7-0 van Union Berlin. Om 15u30 vatten er ...

1
1
Zes nieuwkomers bij Anderlecht: tijd voor volgende stap

Bij RSC Anderlecht kenden ze een zeer drukke zomer. Er zijn heel wat spelers die zich al positief ...

80
80
KRC Genk sloeg toe: "River Plate was zeer concreet"

KRC Genk investeerde enorm veel geld in nieuwe spelers. Ze betaalden net geen 33 miljoen euro in ...

60
60
Druk neemt toe bij Cercle Brugge: Friis benoemt pijnpunten

Cercle Brugge is met een drie op achttien zwak begonnen aan het nieuwe seizoen. Ze wonnen nog geen ...

42
42
Nieuwe wending in verhaal omtrent Stroeykens?

Mario Stroeykens zal nog tot januari moeten wachten om een nieuwe club te vinden. Hij is momenteel ...

122
122
Aston Villa laat Tottenham wéér balen: exit De Zerbi?

Om 13u30 gaven Tottenham en Aston Villa elkaar partij. Twee clubs die zeer pover aan het seizoen ...

48
48
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel pijnlijk"

Standard had lange tijd uitzicht op een punt tegen AA Gent, maar ging toch onderuit. De Rouches zijn ...

42
42
Na zeperd tegen Union SG: "Veranderen onze aanpak niet"

Union SG is voorlopig te sterk voor heel wat ploegen in de Jupiler Pro League. Lommel SK kreeg er ...

13
13
Thibaut Courtois krijgt plots te maken met rake klappen

Thibaut Courtois kennen we vooral als één van de beste doelmannen van zijn generatie, ...

32
32
Verschueren geeft update over stadionplannen van Anderlecht

RSC Anderlecht speelt momenteel in een stadion van 21.000 zitplaatsen. Dat is te klein voor de ...

285
285
'AA Gent weigerde topschutter Jupiler Pro League'

Bij AA Gent kennen ze voorlopig een bijzonder goed seizoen. De Buffalo’s haalden ook een ...

209
209
Opvolger Vanaken? 'Club in transferstrijd van 20 miljoen'

Het seizoen in het clubvoetbal wordt in de komende drie weken even stilgelegd voor een ...

541
541
Vitor Bruno grijpt weer in: vijf wissels in basisploeg

RSC Anderlecht wil de extra lange interland-periode met een goed gevoel inzetten. En dus moeten de ...

267
267
'Dilemma voor Kompany: transferdeal van 40 miljoen'

Bayern München heeft de interland-break ingezet met een klinkende 7-0-overwinning tegen Union ...

53
53
Club casht zwaar in 2027: víj́f sterkhouders nu al grof wild

Net geen 100 miljoen euro. Zoveel verdiende Club Brugge afgelopen zomer met de verkoop van spelers. ...

331
331
Drama voor AA Gent: keihard verdict Ngom bekend

Met 19 op 21 kan AA Gent met een uitstekend rapport de interland-periode induiken. Maar vrijdagavond ...

233
233
TU: 'Real maakt Courtois-statement; pittige Lukaku-uitspraak'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

143
143
Marc Coucke duikt naakt op en doet zelfs Amerika ontploffen

Marc Coucke dook deze week op in een wel heel opvallende context. Tijdens Happy Hour op VTM liep de ...

52
52
Standard Luik krijgt serieuze tik: “Heel pijnlijk”

Standard Luik leek op weg naar een gelijkspel tegen leider KAA Gent, maar een kleine tien minuten ...

94
94
Lavia ontketent Chelsea-oorlog: legende reageert furieus

Romeo Lavia was goed aan het seizoen begonnen. De middenvelder is blessurevrij, begon in de basis ...

128
128
Frustratie loopt erg hoog op: Euvrard briest op ref

Standard Luik ging onderuit tegen KAA Gent na een kopbaldoelpunt van Christian Burgess. De Rouches ...

158
158
KAA Gent-goudhaantje staat op: trots op eerste selectie

KAA Gent won met 2-1 van Standard Luik. De Buffalo’s zijn uitstekend aan het seizoen begonnen ...

113
113
Club wrijft zich in de handen: “Naar absolute top”

Club Brugge kende een drukke zomermercato met heel wat inkomende en uitgaande transfers. Zo ging ...

469
469
Burgess neemt voortouw bij KAA Gent: “Over limiet pushen"

KAA Gent blijft vriend en vijand verbazen in de Jupiler Pro League. Na de zege tegen Standard Luik ...

74
74
Uitblinker bij Beerschot: "Voel me goed in mijn vel"

Bij Beerschot zijn ze goed aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten ...

71
71

Meer sportnieuws