'Milan brengt tweede Club Brugge-speler ter sprake'

491
'Milan brengt tweede Club Brugge-speler ter sprake'

Terwijl coach Carl Hoefkens zijn spelers klaarstoomt voor de competitieopener tegen KRC Genk, is het bestuur van Club Brugge volop in de weer op de transfermarkt. Zo vond woensdag een onderhoud plaats met vertegenwoordigers van AC Milan. En daarbij zou niet alleen Charles De Ketelaere ter sprake zijn gekomen.


Niemand minder dan Paolo Maldini en Frederic Massara, de sportieve bazen van AC Milan, reisden naar ons land af. Het doel van hun bezoek was voornamelijk om te onderhandelen over De Ketelaere. De Italiaanse kampioen aast nu al enkele weken op de diensten van het Brugse goudhaantje. En hoewel er naar verluidt een akkoord op tafel ligt omtrent de persoonlijke voorwaarden, bleef een doorbraak op clubniveau tot dusver uit.

De visite van de Milan-top kon daar voorlopig echter niets aan veranderen. Hoewel Maldini achteraf beweerde dat het onderhoud erg positief was en dat hij vertrouwen heeft in de goede afloop van het dossier, werd er geen nieuw bod uitgebracht. En dus blijven de onderhandelingen nog even lopen. Ondertussen zou de Milan-delegatie nog een andere naam hebben laten vallen in de gesprekken. Volgens CalcioMercato en Milanpress werd namelijk ook gepolst achter de transferstatus van Noah Mbamba.

NIET TE KOOP
Het Brugse toptalent lijkt na een moeizame tweede helft van vorig seizoen weer helemaal open te bloeien onder het bewind van Hoefkens. Zondag startte hij nog in de basis tijdens de Supercup. Club Brugge zou de Milanezen dan ook duidelijk hebben gemaakt dat Mbamba op dit moment niet transfereerbaar is. De middenvelder/verdediger is weliswaar zijn laatste contractjaar ingegaan, maar Blauw-Zwart wil er alles aan doen om die overeenkomst open te breken.

LEES OOK: 'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

Club moet er alles aan doen om Mbamba te houden ...

Meest recent

Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

2
2
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

11
11
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

72
72
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

7
7
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

40
40
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

20
20
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

184
184
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

76
76
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

39
39
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

25
25
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

18
18
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

65
65
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

153
153
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

45
45
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

36
36
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

115
115
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

61
61
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

103
103
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

56
56
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

49
49
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

133
133
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

111
111
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

217
217

Meer sportnieuws