'Milan brengt tweede Club Brugge-speler ter sprake'

door
'Milan brengt tweede Club Brugge-speler ter sprake'

Terwijl coach Carl Hoefkens zijn spelers klaarstoomt voor de competitieopener tegen KRC Genk, is het bestuur van Club Brugge volop in de weer op de transfermarkt. Zo vond woensdag een onderhoud plaats met vertegenwoordigers van AC Milan. En daarbij zou niet alleen Charles De Ketelaere ter sprake zijn gekomen.


Niemand minder dan Paolo Maldini en Frederic Massara, de sportieve bazen van AC Milan, reisden naar ons land af. Het doel van hun bezoek was voornamelijk om te onderhandelen over De Ketelaere. De Italiaanse kampioen aast nu al enkele weken op de diensten van het Brugse goudhaantje. En hoewel er naar verluidt een akkoord op tafel ligt omtrent de persoonlijke voorwaarden, bleef een doorbraak op clubniveau tot dusver uit.

De visite van de Milan-top kon daar voorlopig echter niets aan veranderen. Hoewel Maldini achteraf beweerde dat het onderhoud erg positief was en dat hij vertrouwen heeft in de goede afloop van het dossier, werd er geen nieuw bod uitgebracht. En dus blijven de onderhandelingen nog even lopen. Ondertussen zou de Milan-delegatie nog een andere naam hebben laten vallen in de gesprekken. Volgens CalcioMercato en Milanpress werd namelijk ook gepolst achter de transferstatus van Noah Mbamba.

NIET TE KOOP
Het Brugse toptalent lijkt na een moeizame tweede helft van vorig seizoen weer helemaal open te bloeien onder het bewind van Hoefkens. Zondag startte hij nog in de basis tijdens de Supercup. Club Brugge zou de Milanezen dan ook duidelijk hebben gemaakt dat Mbamba op dit moment niet transfereerbaar is. De middenvelder/verdediger is weliswaar zijn laatste contractjaar ingegaan, maar Blauw-Zwart wil er alles aan doen om die overeenkomst open te breken.

LEES OOK: 'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Club moet er alles aan doen om Mbamba te houden ...

Meest recent

'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

18
18
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

24
24
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

198
198
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

194
194
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

35
35
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

137
137
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

321
321
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

212
212
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

317
317
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

160
160
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

114
114
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

226
226
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

333
333
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

137
137
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

556
556
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

222
222
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

182
182
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

176
176
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

364
364
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

402
402
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

171
171
Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken opnieuw verzamelen, want op het einde van de maand ...

96
96
'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

63
63
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

277
277
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

60
60

Meer sportnieuws