'Milan brengt tweede Club Brugge-speler ter sprake'

door
'Milan brengt tweede Club Brugge-speler ter sprake'

Terwijl coach Carl Hoefkens zijn spelers klaarstoomt voor de competitieopener tegen KRC Genk, is het bestuur van Club Brugge volop in de weer op de transfermarkt. Zo vond woensdag een onderhoud plaats met vertegenwoordigers van AC Milan. En daarbij zou niet alleen Charles De Ketelaere ter sprake zijn gekomen.


Niemand minder dan Paolo Maldini en Frederic Massara, de sportieve bazen van AC Milan, reisden naar ons land af. Het doel van hun bezoek was voornamelijk om te onderhandelen over De Ketelaere. De Italiaanse kampioen aast nu al enkele weken op de diensten van het Brugse goudhaantje. En hoewel er naar verluidt een akkoord op tafel ligt omtrent de persoonlijke voorwaarden, bleef een doorbraak op clubniveau tot dusver uit.

De visite van de Milan-top kon daar voorlopig echter niets aan veranderen. Hoewel Maldini achteraf beweerde dat het onderhoud erg positief was en dat hij vertrouwen heeft in de goede afloop van het dossier, werd er geen nieuw bod uitgebracht. En dus blijven de onderhandelingen nog even lopen. Ondertussen zou de Milan-delegatie nog een andere naam hebben laten vallen in de gesprekken. Volgens CalcioMercato en Milanpress werd namelijk ook gepolst achter de transferstatus van Noah Mbamba.

NIET TE KOOP
Het Brugse toptalent lijkt na een moeizame tweede helft van vorig seizoen weer helemaal open te bloeien onder het bewind van Hoefkens. Zondag startte hij nog in de basis tijdens de Supercup. Club Brugge zou de Milanezen dan ook duidelijk hebben gemaakt dat Mbamba op dit moment niet transfereerbaar is. De middenvelder/verdediger is weliswaar zijn laatste contractjaar ingegaan, maar Blauw-Zwart wil er alles aan doen om die overeenkomst open te breken.

LEES OOK: Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

Club moet er alles aan doen om Mbamba te houden ...

Meest recent

10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

7
7
Straffe beelden op Freethiel: heerlijk moment met Peeters

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

11
11
Freiburg-baas geeft duidelijke mening over KRC Genk

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

173
173
UCL: spektakelzeges Real en PSG, Bodo/Glimt blijft verbazen

Ook de laatste heenwedstrijden in de Champions League hebben weer het nodige spektakel opgeleverd. ...

25
25
Actie gaat wereld rond: Courtois schrijft voetbalgeschiedenis

Real Madrid blijft in de Champions League van een ander niveau, dat bleek woensdagavond andermaal. ...

81
81
Ultieme bekroning monsterseizoen: Beveren heeft titel beet

Hoewel het nog altijd maar begin maart is, is de titelstrijd in de Challenger Pro League al ...

92
92
'Strijd om Tresoldi helemaal los: eerste gegadigden gelekt'

Nicolo Tresoldi is de laatste weken in uitstekende doen bij Club Brugge. En die prestaties zijn ook ...

160
160
Bayern verbluft Europa: straffe woorden voor Kompany

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

347
347
Commotie in UCL: Arsenal ontsnapt na discutabele penalty

In de heenwedstrijden van de 1/8ste finales van de Champions League heeft, is favoriet Arsenal FC ...

40
40
Anderlecht door met Taravel: dit drietal profiteert het meest

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

390
390
‘Paniek bij Bayern: pakt Kompany snel zijn koffers?’

Vincent Kompany zit stevig in het zadel bij Bayern, en zijn contract werd zelfs verlengd tot 2029. ...

241
241
Te weinig smeerlap? Smets spreekt duidelijke taal

KRC Genk beleeft een vreemd seizoen. In de Europa League presteert het wel uitstekend en staat het ...

72
72
Januzaj hint naar enorme transferverrassing

Een jaar of vijftien geleden was hij nog de toekomst van het Belgische voetbal, maar die hoge ...

88
88
Donnarumma doet straffe uitspraak over Courtois

Er staan om 21u nog drie topwedstrijden op het programma in de achtste finales van de Champions ...

182
182
Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

172
172
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

126
126
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

496
496
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

36
36
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

196
196
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

337
337
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

35
35
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

57
57
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

40
40
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

318
318
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

337
337

Meer sportnieuws