'Milan brengt tweede Club Brugge-speler ter sprake'

491
'Milan brengt tweede Club Brugge-speler ter sprake'

Terwijl coach Carl Hoefkens zijn spelers klaarstoomt voor de competitieopener tegen KRC Genk, is het bestuur van Club Brugge volop in de weer op de transfermarkt. Zo vond woensdag een onderhoud plaats met vertegenwoordigers van AC Milan. En daarbij zou niet alleen Charles De Ketelaere ter sprake zijn gekomen.


Niemand minder dan Paolo Maldini en Frederic Massara, de sportieve bazen van AC Milan, reisden naar ons land af. Het doel van hun bezoek was voornamelijk om te onderhandelen over De Ketelaere. De Italiaanse kampioen aast nu al enkele weken op de diensten van het Brugse goudhaantje. En hoewel er naar verluidt een akkoord op tafel ligt omtrent de persoonlijke voorwaarden, bleef een doorbraak op clubniveau tot dusver uit.

De visite van de Milan-top kon daar voorlopig echter niets aan veranderen. Hoewel Maldini achteraf beweerde dat het onderhoud erg positief was en dat hij vertrouwen heeft in de goede afloop van het dossier, werd er geen nieuw bod uitgebracht. En dus blijven de onderhandelingen nog even lopen. Ondertussen zou de Milan-delegatie nog een andere naam hebben laten vallen in de gesprekken. Volgens CalcioMercato en Milanpress werd namelijk ook gepolst achter de transferstatus van Noah Mbamba.

NIET TE KOOP
Het Brugse toptalent lijkt na een moeizame tweede helft van vorig seizoen weer helemaal open te bloeien onder het bewind van Hoefkens. Zondag startte hij nog in de basis tijdens de Supercup. Club Brugge zou de Milanezen dan ook duidelijk hebben gemaakt dat Mbamba op dit moment niet transfereerbaar is. De middenvelder/verdediger is weliswaar zijn laatste contractjaar ingegaan, maar Blauw-Zwart wil er alles aan doen om die overeenkomst open te breken.

LEES OOK: 'El Ouahdi naar topcompetitie: Genk legt prijskaartje vast'

Club moet er alles aan doen om Mbamba te houden ...

Meest recent

'Antwerp heeft miljoenenaankoop helemaal beet'

Royal Antwerp FC is met een zes op zes uitstekend aan het seizoen begonnen. De Great Old raakt zo ...

5
5
Bruno ontdekt 'nieuwe chouchou' bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht is Neerpede al jarenlang hét lichtpunt binnen de club. Onder Vitor Bruno ...

109
109
Tevreden Thorup vreest voor zware blessure bij KRC Genk

KRC Genk heeft de rug weten te rechten tegen KVC Westerlo. Ze wonnen alsnog met 3-2. Trainer Jess ...

99
99
‘Carrick flikt het: Tielemans al slachtoffer voor debuut’

Youri Tielemans kreeg tegen AC Milan meteen een plaats in de basis, maar de 2-4-nederlaag legde ook ...

60
60
Leko streng voor 'man van de match': "Niet de beste versie"

Club Brugge won makkelijk met 0-3 van een OHL dat alweer drie goals om de oren kreeg. Trainer Ivan ...

316
316
'Lucas Stassin op weg naar de Premier League'

Lucas Stassin lijkt bezig aan zijn laatste weken bij AS Saint-Étienne. De 21-jarige Belgische ...

37
37
Anderlecht heeft er nieuwe publiekslieveling bij

RSC Anderlecht is goed begonnen aan het seizoen. De Brusselaars zijn zeker van Europees voetbal en ...

201
201
'Bornauw alweer weg bij Leeds: deze club drukt door'

Enkele jaren geleden leek hij nog één van de toekomstige leiders van de defensie van ...

59
59
Mechele doet straffe belofte na knallende start Club

De voorbije jaren schoot Club Brugge in de competitie vaak moeizaam uit de startblokken, maar dat ...

317
317
KV Kortrijk laat stunt liggen: "Dan hadden we gewonnen"

KV Kortrijk blijft voorlopig achter met een nul op zes. De Kerels keerden terug op het hoogste ...

214
214
Ajax baalt keihard na vertrek Godts: Cruijff reageert

Nadat Youri Tielemans al bij Manchester United tekende, heeft zaterdag een tweede Rode Duivel deze ...

282
282
Racing Genk overleeft dramatische start met straf vervolg

Het is misschien vroeg, maar na een kwartier spelen leek het lot van Jesse Thorup al aan een zijden ...

123
123
Beerschot laat nog een jong talent vertrekken

Bij Beerschot was er zaterdag heel wat transferactiviteit. Daags voor hun eerste competitiewedstrijd ...

50
50
Club freewheelt naar zege na gruwelijke blunder ex-doelman

Club Brugge kent voorlopig een foutloos parcours in de Jupiler Pro League. De landskampioen haalde ...

236
236
"Ici c'est Paris": Godts heeft droomtransfer beet

De laatste twee weken was de toekomst van Mika Godts een hot item, nadat hij in Porto gespot werd in ...

92
92
Arne Engels rondt fraaie recordtransfer af

Na de aanstelling van Rudi Garcia verdween hij uit beeld bij de Rode Duivels, maar Arne Engels kan ...

73
73
Horrordebuut voor nieuwe Lierse T1: Virton viert feest

Het debuut van Arno Van den Abbeel als coach van Lierse draaide uit op een stevige sof. De ...

68
68
Club-fans ergeren zich ondanks voorsprong aan één man

Club Brugge nam vorige week een uitstekende competitiestart met een ruime zege tegen KV Kortrijk. ...

402
402
Antwerp neemt blitzstart: Compper ziet nog werkpunt

Weinigen hadden het verwacht voor de start van het seizoen, maar Antwerp pronkt na twee speeldagen ...

204
204
'Straffe job Pocognoli: meer details bekend'

Belgische trainers lijken alsmaar meer 'hot' te worden over het Kanaal. Nadat Philippe Clement in de ...

77
77
Antwerp verbaast en plukt pion weg bij Beerschot

Antwerp kende een zeer moeilijke zomer, maar is het seizoen wel uitstekend begonnen. De Great Old ...

368
368
Ongewijzigd Club tegen OHL, sterkhouder terug bij Genk

Zaterdag gaat de tweede speeldag in de Jupiler Pro League verder en met Club Brugge en KRC Genk ...

34
34
Vernieuwd Antwerp legt ook tweede promovendus over de knie

Een sterk vernieuwd Antwerp heeft voorlopig de perfecte start te pakken. The Great Old koos zijn ...

117
117
‘Club Brugge dumpt Adedeji: pijnlijke waarheid komt boven’

Club Brugge haakt definitief af voor Noah Adedeji-Sternberg. Opvallend, want blauw-zwart had al een ...

910
910
'Anderlecht legt bod neer voor smaakmaker uit Duitsland'

RSC Anderlecht duwt heel hard door om zo snel mogelijk aanvallende versterking voor te stellen. ...

565
565

Meer sportnieuws