'Milan brengt tweede Club Brugge-speler ter sprake'

491
'Milan brengt tweede Club Brugge-speler ter sprake'

Terwijl coach Carl Hoefkens zijn spelers klaarstoomt voor de competitieopener tegen KRC Genk, is het bestuur van Club Brugge volop in de weer op de transfermarkt. Zo vond woensdag een onderhoud plaats met vertegenwoordigers van AC Milan. En daarbij zou niet alleen Charles De Ketelaere ter sprake zijn gekomen.


Niemand minder dan Paolo Maldini en Frederic Massara, de sportieve bazen van AC Milan, reisden naar ons land af. Het doel van hun bezoek was voornamelijk om te onderhandelen over De Ketelaere. De Italiaanse kampioen aast nu al enkele weken op de diensten van het Brugse goudhaantje. En hoewel er naar verluidt een akkoord op tafel ligt omtrent de persoonlijke voorwaarden, bleef een doorbraak op clubniveau tot dusver uit.

De visite van de Milan-top kon daar voorlopig echter niets aan veranderen. Hoewel Maldini achteraf beweerde dat het onderhoud erg positief was en dat hij vertrouwen heeft in de goede afloop van het dossier, werd er geen nieuw bod uitgebracht. En dus blijven de onderhandelingen nog even lopen. Ondertussen zou de Milan-delegatie nog een andere naam hebben laten vallen in de gesprekken. Volgens CalcioMercato en Milanpress werd namelijk ook gepolst achter de transferstatus van Noah Mbamba.

NIET TE KOOP
Het Brugse toptalent lijkt na een moeizame tweede helft van vorig seizoen weer helemaal open te bloeien onder het bewind van Hoefkens. Zondag startte hij nog in de basis tijdens de Supercup. Club Brugge zou de Milanezen dan ook duidelijk hebben gemaakt dat Mbamba op dit moment niet transfereerbaar is. De middenvelder/verdediger is weliswaar zijn laatste contractjaar ingegaan, maar Blauw-Zwart wil er alles aan doen om die overeenkomst open te breken.

LEES OOK: Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Club moet er alles aan doen om Mbamba te houden ...

Meest recent

Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

0
0
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

24
24
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

38
38
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

40
40
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

50
50
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

206
206
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

77
77
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

67
67
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

68
68
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

24
24
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

65
65
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

248
248
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

36
36
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

49
49
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

21
21
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

110
110
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

57
57
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

209
209
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

72
72
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

200
200
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

30
30
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

88
88
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

1013
1013
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

53
53
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

178
178

Meer sportnieuws