'Anderlecht zet Kompany gigantische transferhak'

door
'Anderlecht zet Kompany gigantische transferhak'

RSC Anderlecht trapt aanstaande zondag zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League van start met een thuiswedstrijd tegen KV Oostende. Ondertussen blijven de Brusselaars actief op de transfermarkt. Zo zou de recordkampioen op punt staan om opnieuw een uitgaande transfer af te ronden.


Wie dacht dat RSCA al vroeg in de mercato klaar was met het ontrollen van de transferplannen, kwam bedrogen uit. Zo werd dinsdag de komst van Fabio Silva afgerond. Het Portugese toptalent komt op huurbasis over van Wolverhampton Wanderers, dat destijds zo'n 40 miljoen euro voor hem neertelde. De jonge aanvaller zal een jaartje in bruikleen worden overgenomen, van een aankoopoptie is geen sprake. Normaal gezien kan hij zondag meteen debuteren.

Na de komst van Silva lijkt het transferhuiswerk aan inkomende zijde nagenoeg af, maar daar kan snel weer verandering in komen. Zo moeten de Brusselaars allicht op zoek naar een nieuwe (reserve-)doelman. Zoals inmiddels geweten is Bart Verbruggen immers goed op weg naar het Burnley FC van ex-coach Vincent Kompany. En volgens SudPresse zou zijn transfer woensdag wel eens afgerond kunnen worden.

UPDATE

Het nieuws van SudPresse bleek uiteindelijk wat voorbarig. Nu klinken er vanuit Engeland ook geluiden dat de transfer van Verbruggen naar Burnley wel eens op de klippen zou kunnen lopen. Zo zou het nog altijd wachten zijn op een akkoord tussen beide clubs, omdat Anderlecht boter bij de vis wil. Volgens Het Nieuwsblad moet Kompany de hoop op de komst van Verbruggen wel nog niet volledig opbergen. Burnley zou wel al andere pistes onderzoeken.

LEES OOK: Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Zal Verbruggen naar Burnley gaan?

Meest recent

'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

5
5
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

14
14
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

219
219
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

90
90
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

179
179
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

21
21
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

171
171
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

210
210
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

251
251
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

277
277
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

78
78
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

255
255
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

190
190
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

197
197
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

204
204
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

235
235
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

207
207
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

368
368
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

299
299
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

60
60
Dolberg-fiasco: Ajax voelt zich bestolen door Anderlecht

Wat een droomtransfer moest worden, dreigt voor Ajax uit te draaien op een dure flop. Kasper Dolberg ...

621
621
‘Verscheurende keuze bij Anderlecht: exit sterkhouder’

Anderlecht staat voor een verscheurende keuze. Een speler wil graag blijven, maar voor paars-wit ...

226
226
‘Tresoldi-transfer escaleert: Club praat met twee topclubs’

Nicolò Tresoldi lijkt stilaan op weg naar een toptransfer. Rond de spits van Club Brugge ...

499
499
Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

278
278
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

349
349

Meer sportnieuws