'Ronaldo brengt enorm offer voor transfer'

door
'Ronaldo brengt enorm offer voor transfer'

Na een jaar lijkt het droomhuwelijk tussen Cristiano Ronaldo en Manchester United alweer op springen te staan. De Portugees keerde vorige zomer terug naar de club die hem op topniveau lanceerde om hen na enkele magere jaren weer aan prijzen te helpen, maar dat verliep niet zoals gehoopt. Ronaldo kon een zwalpend United ook niet redden.


Het seizoen werd uiteindelijk afgesloten zonder trofee en met amper een zesde plaats in de Premier League, waardoor Man Utd straks niet eens uitkomt in de Champions League. Tot grote onvrede van Ronaldo, die op zijn 37ste geen seizoen in het kampioenenbal meer wil missen. Hij zou aandringen op een transfer en kwam nog niet opdagen in de voorbereiding op het nieuwe seizoen.

De pittige financiële voorwaarden van de aanvaller schrikken echter heel wat potentiële gegadigden af. In Manchester verdient Ronaldo naar verluidt nog steeds 30 miljoen euro netto per jaar. Volgens CBS heeft zijn makelaar Jorge Mendes echter al aan geïnteresseerde clubs laten weten dat de vedette bereid is om daar een significant deel van in te leven. Ronaldo zou bereid zijn om 30 procent van zijn salaris op te offeren om een transfer mogelijk te maken.

ATLETICO
Momenteel lijkt Atletico Madrid nog steeds de beste papieren in handen te hebben om Ronaldo te strikken. Met die transfer zou hij ook zijn partner Georgina Rodriguez blij maken. Alleen kan de Spaanse grootmacht het zich nog steeds financieel niet veroorloven om Ronaldo een contract voor te schotelen, zelfs met de voorgestelde salariskorting. Een oplossing is dus nog niet in zicht.

LEES OOK: Engeland wild van Duivel: "Beste transfer van het seizoen"

Moet Ronaldo meer inleveren?

Meest recent

STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

6
6
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

7
7
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

38
38
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

140
140
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

30
30
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

106
106
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

120
120
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

167
167
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

196
196
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

36
36
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

279
279
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

22
22
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

158
158
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

24
24
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

493
493
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

222
222
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

378
378
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

306
306
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

652
652
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

646
646
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

90
90
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

109
109
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

244
244
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

100
100
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

178
178

Meer sportnieuws