'Antwerp pakt opnieuw uit: target gespot op luchthaven'

door
'Antwerp pakt opnieuw uit: target gespot op luchthaven'

Voor de supporters van Antwerp FC zit het wachten er alweer op. Donderdagavond begint de Great Old aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League, het Kossovaarse FC Drita vormt dan de tegenstander van dienst. Ondertussen blijft de club zich ook roeren op de zomerse transfermarkt.


De Great Old bleef vorig seizoen op zowat alle fronten onder de verwachtingen. En dus besloot de clubleiding fors in te grijpen. Zo werd de sportieve werking volledig in de handen van Marc Overmars gelegd. Die stelde vervolgens zijn landgenoot Mark van Bommel aan als nieuwe hoofdtrainer. En ook op transfervlak liet Overmars al van zich spreken.

Het kroonjuweel van de zomermercato is tot dusver Toby Alderweireld. Daarnaast werd met Vincent Janssen ook een spits met naam en faam binnengehaald. En de jonge Duitser Christopher Scott moet op de Bosuil gaan bewijzen waarom hij bij Bayern München als een groot talent werd bestempeld. En nu zou de Great Old ook dicht bij een nieuwe linksback staan.

TARGET GELAND
RAFC hengelde al een tijdje achter de diensten van Gaston Avila, die bij de Argentijnse topclub Boca Juniors onder contract staat. En beide clubs bereikten inmiddels ook een (mondeling) akkoord. Donderdagochtend landde Avila dan weer op de luchthaven van Amsterdam, zo blijkt uit beelden van NHB-journalist David Van den Broeck. De bedoeling is om naar Antwerpen door te reizen voor zijn medische proeven, vervolgens kan zijn transfer afgerond worden. Op zijn debuut wordt het allicht nog even wachten, maar mogelijk komt hij tegen Drita zijn nieuwe ploegmaats al een keertje bekijken.

LEES OOK: Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Antwerp hoort nu al bij de titelfavorieten voor volgend seizoen ...

Meest recent

Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

16
16
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

64
64
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

87
87
Taravel laat zich gelden: drie slachtoffers in selectie RSCA

Nu in Letland een oplossing is gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

270
270
Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

124
124
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

321
321
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

311
311
‘Anderlecht zet alles op alles: toptransfer op de nummer 10’

Anderlecht maakt werk van extra creativiteit op de nummer 10. Paars-wit volgt een offensieve ...

277
277
VAR-fiasco in JPL: Lardot geeft flagrante fout toe

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

251
251
'Transfergevecht Karetsas barst los: bod van 30 miljoen'

KRC Genk staat voor tweede seizoensbepalende duels tegen SC Freiburg en La Louvière. De ...

143
143
Rudi Garcia onder vuur: "Raadsel waarom hij niet speelt"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

253
253
Africa Cup-bom zorgt voor schokgolf: Senegal in alle staten

Het Afrikaanse voetbal staat sinds dinsdagavond in rep en roer. Twee maanden na de verloren finale ...

156
156
Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

111
111
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

105
105
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

83
83
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

301
301
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

521
521
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

540
540
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

74
74
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

70
70
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

362
362
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

27
27
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

207
207
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

320
320
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

395
395

Meer sportnieuws