'Antwerp pakt opnieuw uit: target gespot op luchthaven'

570 stemmen
'Antwerp pakt opnieuw uit: target gespot op luchthaven'

Voor de supporters van Antwerp FC zit het wachten er alweer op. Donderdagavond begint de Great Old aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League, het Kossovaarse FC Drita vormt dan de tegenstander van dienst. Ondertussen blijft de club zich ook roeren op de zomerse transfermarkt.


De Great Old bleef vorig seizoen op zowat alle fronten onder de verwachtingen. En dus besloot de clubleiding fors in te grijpen. Zo werd de sportieve werking volledig in de handen van Marc Overmars gelegd. Die stelde vervolgens zijn landgenoot Mark van Bommel aan als nieuwe hoofdtrainer. En ook op transfervlak liet Overmars al van zich spreken.

Het kroonjuweel van de zomermercato is tot dusver Toby Alderweireld. Daarnaast werd met Vincent Janssen ook een spits met naam en faam binnengehaald. En de jonge Duitser Christopher Scott moet op de Bosuil gaan bewijzen waarom hij bij Bayern München als een groot talent werd bestempeld. En nu zou de Great Old ook dicht bij een nieuwe linksback staan.

TARGET GELAND
RAFC hengelde al een tijdje achter de diensten van Gaston Avila, die bij de Argentijnse topclub Boca Juniors onder contract staat. En beide clubs bereikten inmiddels ook een (mondeling) akkoord. Donderdagochtend landde Avila dan weer op de luchthaven van Amsterdam, zo blijkt uit beelden van NHB-journalist David Van den Broeck. De bedoeling is om naar Antwerpen door te reizen voor zijn medische proeven, vervolgens kan zijn transfer afgerond worden. Op zijn debuut wordt het allicht nog even wachten, maar mogelijk komt hij tegen Drita zijn nieuwe ploegmaats al een keertje bekijken.

LEES OOK: 'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp hoort nu al bij de titelfavorieten voor volgend seizoen ...

Meest recent

'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

2
2
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

58
58
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

70
70
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

157
157
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

24
24
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

44
44
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

83
83
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

66
66
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

289
289
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

210
210
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

50
50
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

428
428
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

181
181
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

516
516
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

67
67
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

117
117
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

53
53
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

390
390
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

723
723
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

569
569
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

168
168
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1190
1190
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

177
177
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

82
82
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

695
695

Meer sportnieuws