'Ware reden voor vertrekwens Ronaldo gekend'

209 stemmen
'Ware reden voor vertrekwens Ronaldo gekend'

Manchester United zet na een tournee door Thailand zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen verder in Australië, maar dat doet het nog altijd zonder Cristiano Ronaldo. De Portugese vedette kwam officieel om 'persoonlijke redenen' nog niet opdagen deze zomer, maar in de geruchtenmolen klinkt het dat de 37-jarige aanvaller zijn zinnen op een transfer gezet heeft.


Nochtans keerde Ronaldo nog maar een jaar geleden terug bij United, maar die overgang leverde niet het verhoopte succes op. Na een teleurstellend seizoen moet Man Utd dit seizoen vrede nemen met deelname aan de Europa League en dat is niet naar de zin van zijn sterspeler. Er werd tot dusver geschreven dat hij zou willen vertrekken omdat hij absoluut in de Champions League wil uitkomen.

Maar volgens SPORT moet er echter ook in een heel andere richting gekeken worden voor de plotse vertrekwens van Ronaldo. Volgens de Spaanse krant is ook zijn partner Georgina Rodriguez een belangrijke factor in de huidige transfersoap. Zij zou met het gezin absoluut willen terugkeren naar Spanje en liefst van al naar Madrid, waar de twee elkaar in 2016 leerden kennen.

ATLETICO
Het is ook in die optiek dat de flirt tussen Ronaldo en Atletico Madrid gezien zou moeten worden. Bij de club van Yannick Carrasco en Axel Witsel zou hij immers Champions League kunnen spelen én tegelijk zijn vrouw gelukkig kunnen maken. Alleen lijkt Ronaldo dan wel stevig te moeten gaan inleveren, want momenteel kan Atletico zich zijn komst niet veroorloven. De club zou eerst nog voor 40 miljoen euro aan spelers moeten verkopen voor het aan een transfer kan denken.

LEES OOK: 'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Is dat een goede reden voor een transfer?

Meest recent

Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

64
64
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

51
51
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

18
18
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

37
37
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

218
218
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

32
32
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

102
102
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

125
125
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

49
49
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

123
123
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

202
202
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

35
35
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

52
52
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

63
63
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

114
114
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

90
90
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

36
36
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

191
191
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

215
215
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

480
480
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

236
236
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

358
358
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

35
35
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

49
49
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

193
193

Meer sportnieuws