'AC Milan legt Club Brugge strikte deadline op'

door
'AC Milan legt Club Brugge strikte deadline op'

Woensdag kregen ze bij Club Brugge hoog bezoek, want niemand minder dan Paolo Maldini streek plots in het Belfius Basecamp neer. De legendarische ex-verdediger is momenteel immers technisch directeur bij AC Milan en kwam samen met zijn collega Ricky Massara met een privéjet naar Westkapelle om de transfer van Charles De Ketelaere eindelijk rond te krijgen.


Maldini en Massara keerden 's avonds evenwel zonder akkoord terug naar Italië, al liet die eerste wel in de Italiaanse pers weten dat hij vertrouwen heeft in een goede afloop. Of dat vertrouwen terecht is, zal wellicht snel blijken. Volgens Corriere della Sera heeft Milan Blauw-Zwart immers een duidelijke deadline opgelegd: voor het einde van de week willen ze een antwoord.

Dezelfde krant voegt er echter aan toe dat er nog steeds een kloof van zo'n 2 à 3 miljoen euro gaapt tussen vraag en aanbod en dat Milan niet meteen van plan lijkt om zijn bod nog te verhogen. De Italiaanse kampioen bleek tot dusver bereid om 30 miljoen euro plus bonussen te betalen en dat zou ook de ultieme aanbieding zijn. Als ze binnen enkele dagen van Club een njet te horen krijgen, zou Milan de piste-De Ketelaere definitief verlaten.

PLAN-B
In dat geval zullen ze in Milaan dus een plan-B moeten vinden, maar ook dat zou al op het bureau van Maldini klaarliggen. Als de transfer van De Ketelaere zou afspringen, gaat Milan zijn pijlen weer helemaal richten op Hakim Ziyech. De Marokkaanse spelmaker lijkt geen hoofdrol meer te gaan spelen in het Chelsea van Thomas Tuchel en in San Siro hopen ze hem te kunnen huren.

LEES OOK: Met de kus van Modric: Saelemaekers grote hit in Milaan

Zal er nog een akkoord gevonden worden?

Meest recent

'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

76
76
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

26
26
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

57
57
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

177
177
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

29
29
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

290
290
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

39
39
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

817
817
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

434
434
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

221
221
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

183
183
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

113
113
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

234
234
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

72
72
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

500
500
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

551
551
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

146
146
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

195
195
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

143
143
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

318
318
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

338
338
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

140
140
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

296
296
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

979
979
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

278
278

Meer sportnieuws