'Anderlecht zet Benteke op weg naar transfer'

door
'Anderlecht zet Benteke op weg naar transfer'

De zomerse transferperiode leverde tot dusver al heel wat vuurwerk op, maar het einde van al dat transferspektakel is nog lang niet in zicht. Heel wat spelers in binnen- en buitenland willen/moeten voor de transferdeadline van club veranderen. En daarbij ook verschillende Rode Duivels.


Charles De Ketelaere bijvoorbeeld, wordt nadrukkelijk aan AC Milan gelinkt. Youri Tielemans zou dan weer een stap hogerop ambiëren, terwijl Michy Batshuayi voor de zoveelste keer op zoek is naar een nieuwe werkgever. Dries Mertens en Adnan Januzaj speuren momenteel dan weer als transfervrije speler naar een club. En nu blijkt dat ook Christian Benteke wel eens van team kan veranderen.

De bonkige spits verdedigt momenteel nog steeds de kleuren van Crystal Palace, waar hij nog een contract heeft tot medio 2023. Maar volgens verschillende Engelse media mag Benteke op zoek naar een andere uitdaging. Om zichzelf verder te versterken, zou Palace immers nood hebben aan extra middelen en salarisbudget. De 31-jarige spits is één van de spelers die daarvoor moeten zorgen. Voorlopig zijn er geen clubs concreet, maar mogelijk blijft de spits wel in de Premier League actief.

MET DANK AAN RSCA
En daar zou RSC Anderlecht een aandeel in kunnen hebben. Volgens The Sun staat Benteke namelijk op de verlanglijst bij Wolverhampton Wanderers. De Wolves namen deze week tijdelijk afscheid van Fabio Silva, die op huurbasis bij Anderlecht werd gestald. Om het vertrek van de Portugees op te vangen zou de club een nieuwe centrumaanvaller willen aantrekken en daarbij zou het vizier dus op Benteke gericht zijn. Een concreet kwam er tot dusver niet, maar Wolves zou zijn dossier van dichtbij bestuderen.

LEES OOK: 'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zou u Benteke op dit moment meepakken naar het WK?

Meest recent

'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

11
11
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

113
113
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

410
410
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

242
242
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

41
41
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

150
150
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

52
52
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

33
33
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

157
157
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

174
174
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

110
110
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

465
465
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

247
247
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

364
364
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

107
107
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

499
499
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

338
338
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

88
88
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

174
174
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

91
91
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

242
242
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

466
466
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

417
417
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

184
184

Meer sportnieuws