'Anderlecht zet Benteke op weg naar transfer'

door
'Anderlecht zet Benteke op weg naar transfer'

De zomerse transferperiode leverde tot dusver al heel wat vuurwerk op, maar het einde van al dat transferspektakel is nog lang niet in zicht. Heel wat spelers in binnen- en buitenland willen/moeten voor de transferdeadline van club veranderen. En daarbij ook verschillende Rode Duivels.


Charles De Ketelaere bijvoorbeeld, wordt nadrukkelijk aan AC Milan gelinkt. Youri Tielemans zou dan weer een stap hogerop ambiëren, terwijl Michy Batshuayi voor de zoveelste keer op zoek is naar een nieuwe werkgever. Dries Mertens en Adnan Januzaj speuren momenteel dan weer als transfervrije speler naar een club. En nu blijkt dat ook Christian Benteke wel eens van team kan veranderen.

De bonkige spits verdedigt momenteel nog steeds de kleuren van Crystal Palace, waar hij nog een contract heeft tot medio 2023. Maar volgens verschillende Engelse media mag Benteke op zoek naar een andere uitdaging. Om zichzelf verder te versterken, zou Palace immers nood hebben aan extra middelen en salarisbudget. De 31-jarige spits is één van de spelers die daarvoor moeten zorgen. Voorlopig zijn er geen clubs concreet, maar mogelijk blijft de spits wel in de Premier League actief.

MET DANK AAN RSCA
En daar zou RSC Anderlecht een aandeel in kunnen hebben. Volgens The Sun staat Benteke namelijk op de verlanglijst bij Wolverhampton Wanderers. De Wolves namen deze week tijdelijk afscheid van Fabio Silva, die op huurbasis bij Anderlecht werd gestald. Om het vertrek van de Portugees op te vangen zou de club een nieuwe centrumaanvaller willen aantrekken en daarbij zou het vizier dus op Benteke gericht zijn. Een concreet kwam er tot dusver niet, maar Wolves zou zijn dossier van dichtbij bestuderen.

LEES OOK: Saelemaekers belangrijk in straffe comeback, Lammens juicht

Zou u Benteke op dit moment meepakken naar het WK?

Meest recent

'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

1
1
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

10
10
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

35
35
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

104
104
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

375
375
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

324
324
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

219
219
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

606
606
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

99
99
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

534
534
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

412
412
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

129
129
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

860
860
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

38
38
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

350
350
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

803
803
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

824
824
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

314
314
‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

504
504
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

207
207
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

368
368
Bewogen dag bij Club Brugge: Tzolis steunt Hayen

Club Brugge koos ervoor om Nicky Hayen de laan uit te sturen en Ivan Leko over te nemen van KAA ...

848
848
Haalt Anderlecht talent terug? ‘Zware onderhandelingen’

RSC Anderlecht is al naarstig bezig met de komende wintertransferperiode. Het Nieuwsblad gaf de ...

564
564
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht dumpen, verrassing Benteke’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

573
573
Meteen grote rel in WK-groep Duivels: protest aangetekend

De Rode Duivels kennen hun tegenstanders in de groepsfase van het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

222
222

Meer sportnieuws