Nielsen reageert na transfer: "Weet dat velen zo denken"

door
Nielsen reageert na transfer:

Na het aantrekken van Ferran Jutgla, Bjorn Meijer en Cyle Larin, heeft Club Brugge begin deze week opnieuw stevig toegeslagen op de transfermarkt. Na een soap van enkele weken werd de komst van Casper Nielsen immers afgerond. De Deen moet de nieuwe smaakmaker op het middenveld gaan worden.


Blauw-Zwart zou uiteindelijk zo'n 5 miljoen euro hebben neergeteld, een bedrag dat via bonussen en andere variabelen nog kan stijgen. Een behoorlijke som voor een speler van 28 jaar met beperkte ervaring op het hoogste niveau. Maar Nielsen bewees vorig seizoen al dat hij de investering waard is. Zo had hij bij Union SG een aanzienlijk aandeel in de successen en groeide hij er uit tot één van de publiekslievelingen.

Zijn transfer had heel wat voeten in de aarde, maar Nielsen blijft Union desondanks een warm hart toedragen. Dat blijkt uit een afscheidsboodschap die gedeeld werd via de officiële kanalen, waarin hij zich tot de Brusselse supporters richt. "Zonder jullie was dit allemaal niet mogelijk geweest, dus ik ben jullie enorm dankbaar. Ik wens jullie het beste in de toekomst, en ik weet dat jullie er altijd zullen staan om het team te steunen", vertelt de Deen.

EEN DROOM
Hier en daar verscheen wel wat kritiek op zijn transferkeuze. Maar Nielsen blijft achter zijn beslissing staan. "Ik weet dat velen van jullie denken dat dit voor mij niet de juiste beslissing is, maar ik heb hier een goed gevoel bij en dit is echt een droom voor mij. Ik wens jullie het beste voor de toekomst, en wens jullie het allerbeste. Het is lastig voor mij om de juiste woorden te vinden, maar jullie zullen altijd veel voor mij blijven betekenen."

LEES OOK: Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Wat vindt u tot dusver de beste Club-aanwinst?

Meest recent

'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

26
26
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

80
80
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

61
61
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

115
115
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

125
125
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

163
163
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

53
53
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

155
155
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

399
399
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

39
39
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

342
342
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

115
115
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

116
116
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

321
321
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

221
221
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

105
105
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

254
254
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

24
24
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

106
106
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

520
520
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

134
134
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

247
247
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

100
100
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

354
354
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

197
197

Meer sportnieuws