Nielsen reageert na transfer: "Weet dat velen zo denken"

570
Nielsen reageert na transfer:

Na het aantrekken van Ferran Jutgla, Bjorn Meijer en Cyle Larin, heeft Club Brugge begin deze week opnieuw stevig toegeslagen op de transfermarkt. Na een soap van enkele weken werd de komst van Casper Nielsen immers afgerond. De Deen moet de nieuwe smaakmaker op het middenveld gaan worden.


Blauw-Zwart zou uiteindelijk zo'n 5 miljoen euro hebben neergeteld, een bedrag dat via bonussen en andere variabelen nog kan stijgen. Een behoorlijke som voor een speler van 28 jaar met beperkte ervaring op het hoogste niveau. Maar Nielsen bewees vorig seizoen al dat hij de investering waard is. Zo had hij bij Union SG een aanzienlijk aandeel in de successen en groeide hij er uit tot één van de publiekslievelingen.

Zijn transfer had heel wat voeten in de aarde, maar Nielsen blijft Union desondanks een warm hart toedragen. Dat blijkt uit een afscheidsboodschap die gedeeld werd via de officiële kanalen, waarin hij zich tot de Brusselse supporters richt. "Zonder jullie was dit allemaal niet mogelijk geweest, dus ik ben jullie enorm dankbaar. Ik wens jullie het beste in de toekomst, en ik weet dat jullie er altijd zullen staan om het team te steunen", vertelt de Deen.

EEN DROOM
Hier en daar verscheen wel wat kritiek op zijn transferkeuze. Maar Nielsen blijft achter zijn beslissing staan. "Ik weet dat velen van jullie denken dat dit voor mij niet de juiste beslissing is, maar ik heb hier een goed gevoel bij en dit is echt een droom voor mij. Ik wens jullie het beste voor de toekomst, en wens jullie het allerbeste. Het is lastig voor mij om de juiste woorden te vinden, maar jullie zullen altijd veel voor mij blijven betekenen."

LEES OOK: Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Wat vindt u tot dusver de beste Club-aanwinst?

Meest recent

Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

4
4
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

17
17
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

74
74
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

70
70
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

67
67
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

479
479
Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

260
260
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

174
174
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

470
470
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

727
727
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

148
148
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

98
98
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

96
96
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

499
499
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

422
422
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

71
71
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

108
108
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

133
133
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

239
239
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

526
526
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

512
512
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

63
63
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

479
479
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

168
168
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

412
412

Meer sportnieuws