Nielsen reageert na transfer: "Weet dat velen zo denken"

door
Nielsen reageert na transfer:

Na het aantrekken van Ferran Jutgla, Bjorn Meijer en Cyle Larin, heeft Club Brugge begin deze week opnieuw stevig toegeslagen op de transfermarkt. Na een soap van enkele weken werd de komst van Casper Nielsen immers afgerond. De Deen moet de nieuwe smaakmaker op het middenveld gaan worden.


Blauw-Zwart zou uiteindelijk zo'n 5 miljoen euro hebben neergeteld, een bedrag dat via bonussen en andere variabelen nog kan stijgen. Een behoorlijke som voor een speler van 28 jaar met beperkte ervaring op het hoogste niveau. Maar Nielsen bewees vorig seizoen al dat hij de investering waard is. Zo had hij bij Union SG een aanzienlijk aandeel in de successen en groeide hij er uit tot één van de publiekslievelingen.

Zijn transfer had heel wat voeten in de aarde, maar Nielsen blijft Union desondanks een warm hart toedragen. Dat blijkt uit een afscheidsboodschap die gedeeld werd via de officiële kanalen, waarin hij zich tot de Brusselse supporters richt. "Zonder jullie was dit allemaal niet mogelijk geweest, dus ik ben jullie enorm dankbaar. Ik wens jullie het beste in de toekomst, en ik weet dat jullie er altijd zullen staan om het team te steunen", vertelt de Deen.

EEN DROOM
Hier en daar verscheen wel wat kritiek op zijn transferkeuze. Maar Nielsen blijft achter zijn beslissing staan. "Ik weet dat velen van jullie denken dat dit voor mij niet de juiste beslissing is, maar ik heb hier een goed gevoel bij en dit is echt een droom voor mij. Ik wens jullie het beste voor de toekomst, en wens jullie het allerbeste. Het is lastig voor mij om de juiste woorden te vinden, maar jullie zullen altijd veel voor mij blijven betekenen."

LEES OOK: Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Wat vindt u tot dusver de beste Club-aanwinst?

Meest recent

Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

8
8
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

121
121
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

260
260
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

43
43
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

80
80
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

219
219
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

362
362
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

238
238
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

182
182
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

65
65
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

201
201
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

207
207
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

172
172
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

68
68
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

350
350
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

164
164
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

577
577
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

298
298
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

539
539
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

758
758
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

353
353
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

848
848
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

132
132
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

414
414
'Grote kuis Sibierski: eerste Anderlecht-speler vliegt'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

654
654

Meer sportnieuws