Enorme Messi-stunt? "Wij mikken op zijn komst"

door
Enorme Messi-stunt?

Een jaartje geleden beheerste Lionel Messi zowat alle transferbulletins. FC Barcelona was immers niet in staat om zijn aflopende contract te verlengen en dus zich Paris Saint-Germain zijn kans schoon om toe te slaan. Maar mogelijk blijft zijn passage in de Franse hoofdstad beperkt in duur.


Zijn eerste seizoen in het Parc des Princes was niet bepaald hoogstaand, Messi had er allerminst de bepalende rol die hij jarenlang op Camp Nou vertolkte. In de komende jaargang krijgt hij echter de kans om zich te herpakken. De aanvaller heeft immers nog een lopend contract tot eind volgend seizoen. Er is bovendien een optie om de samenwerking daarna met nog een jaartje te verlengen. Maar hoewel hij inmiddels alweer 35 jaar is, zijn er ondertussen ook al kapers op de kust opgedoken.

Jorge Mas, co-eigenaar van Inter Miami FC, droomt er namelijk van om de Argentijnse superster naar de MLS te halen. "David Beckham en ik streven ernaar om de beste spelers van de wereld naar Miami te brengen. We willen als club hét uithangbord van het Amerikaanse voetbal worden. Als je het over de beste spelers ter wereld hebt, dan heb je het natuurlijk over Leo. Hij is de beste speler op deze planeet", verklaarde hij in een interview met SPORT.

GEEN AKKOORD
Messi werd wel al vaker aan een overstap naar de VS gelinkt, waar hij een pak dichter bij zijn thuisland zou kunnen gaan spelen. Maar voorlopig blijft het vooral een verre droom van Mas en co. "Hopelijk worden de omstandigheden zo dat we de kans krijgen om hem in het shirt van Inter Miami te laten spelen. Daar mikken we op. Er is niets zeker, er is geen akkoord, maar ik ben wel een erg optimistisch mens. Hopelijk maakt Leo Messi in de toekomst deel uit van ons project."

LEES OOK: 'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Messi moet deze zomer nog vertrekken bij PSG ...

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

85
85
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

263
263
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

156
156
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

183
183
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

259
259
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

85
85
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

636
636
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

318
318
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

225
225
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

323
323
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

225
225
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

394
394
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

371
371
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

498
498
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

225
225
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

110
110
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

431
431
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

395
395
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

153
153
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

298
298
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

313
313
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

170
170

Meer sportnieuws