Enorme Messi-stunt? "Wij mikken op zijn komst"

door
Enorme Messi-stunt?

Een jaartje geleden beheerste Lionel Messi zowat alle transferbulletins. FC Barcelona was immers niet in staat om zijn aflopende contract te verlengen en dus zich Paris Saint-Germain zijn kans schoon om toe te slaan. Maar mogelijk blijft zijn passage in de Franse hoofdstad beperkt in duur.


Zijn eerste seizoen in het Parc des Princes was niet bepaald hoogstaand, Messi had er allerminst de bepalende rol die hij jarenlang op Camp Nou vertolkte. In de komende jaargang krijgt hij echter de kans om zich te herpakken. De aanvaller heeft immers nog een lopend contract tot eind volgend seizoen. Er is bovendien een optie om de samenwerking daarna met nog een jaartje te verlengen. Maar hoewel hij inmiddels alweer 35 jaar is, zijn er ondertussen ook al kapers op de kust opgedoken.

Jorge Mas, co-eigenaar van Inter Miami FC, droomt er namelijk van om de Argentijnse superster naar de MLS te halen. "David Beckham en ik streven ernaar om de beste spelers van de wereld naar Miami te brengen. We willen als club hét uithangbord van het Amerikaanse voetbal worden. Als je het over de beste spelers ter wereld hebt, dan heb je het natuurlijk over Leo. Hij is de beste speler op deze planeet", verklaarde hij in een interview met SPORT.

GEEN AKKOORD
Messi werd wel al vaker aan een overstap naar de VS gelinkt, waar hij een pak dichter bij zijn thuisland zou kunnen gaan spelen. Maar voorlopig blijft het vooral een verre droom van Mas en co. "Hopelijk worden de omstandigheden zo dat we de kans krijgen om hem in het shirt van Inter Miami te laten spelen. Daar mikken we op. Er is niets zeker, er is geen akkoord, maar ik ben wel een erg optimistisch mens. Hopelijk maakt Leo Messi in de toekomst deel uit van ons project."

LEES OOK: Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Messi moet deze zomer nog vertrekken bij PSG ...

Meest recent

Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

7
7
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

9
9
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

39
39
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

11
11
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

373
373
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

149
149
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

131
131
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

65
65
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

78
78
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

44
44
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

71
71
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

517
517
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

120
120
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

276
276
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

41
41
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

551
551
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

254
254
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

73
73
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

136
136
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

75
75
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

388
388
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

343
343
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

116
116
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

220
220
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

277
277

Meer sportnieuws