Enorme Messi-stunt? "Wij mikken op zijn komst"

door
Enorme Messi-stunt?

Een jaartje geleden beheerste Lionel Messi zowat alle transferbulletins. FC Barcelona was immers niet in staat om zijn aflopende contract te verlengen en dus zich Paris Saint-Germain zijn kans schoon om toe te slaan. Maar mogelijk blijft zijn passage in de Franse hoofdstad beperkt in duur.


Zijn eerste seizoen in het Parc des Princes was niet bepaald hoogstaand, Messi had er allerminst de bepalende rol die hij jarenlang op Camp Nou vertolkte. In de komende jaargang krijgt hij echter de kans om zich te herpakken. De aanvaller heeft immers nog een lopend contract tot eind volgend seizoen. Er is bovendien een optie om de samenwerking daarna met nog een jaartje te verlengen. Maar hoewel hij inmiddels alweer 35 jaar is, zijn er ondertussen ook al kapers op de kust opgedoken.

Jorge Mas, co-eigenaar van Inter Miami FC, droomt er namelijk van om de Argentijnse superster naar de MLS te halen. "David Beckham en ik streven ernaar om de beste spelers van de wereld naar Miami te brengen. We willen als club hét uithangbord van het Amerikaanse voetbal worden. Als je het over de beste spelers ter wereld hebt, dan heb je het natuurlijk over Leo. Hij is de beste speler op deze planeet", verklaarde hij in een interview met SPORT.

GEEN AKKOORD
Messi werd wel al vaker aan een overstap naar de VS gelinkt, waar hij een pak dichter bij zijn thuisland zou kunnen gaan spelen. Maar voorlopig blijft het vooral een verre droom van Mas en co. "Hopelijk worden de omstandigheden zo dat we de kans krijgen om hem in het shirt van Inter Miami te laten spelen. Daar mikken we op. Er is niets zeker, er is geen akkoord, maar ik ben wel een erg optimistisch mens. Hopelijk maakt Leo Messi in de toekomst deel uit van ons project."

LEES OOK: ’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Messi moet deze zomer nog vertrekken bij PSG ...

Meest recent

Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

2
2
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

98
98
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

43
43
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

80
80
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

472
472
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

329
329
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

287
287
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

273
273
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

129
129
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

520
520
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

444
444
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

281
281
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

162
162
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

418
418
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

214
214
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

296
296
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

82
82
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

193
193
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

447
447
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

129
129
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

42
42
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

131
131
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

459
459
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

373
373

Meer sportnieuws