Enorme Messi-stunt? "Wij mikken op zijn komst"

door
Enorme Messi-stunt?

Een jaartje geleden beheerste Lionel Messi zowat alle transferbulletins. FC Barcelona was immers niet in staat om zijn aflopende contract te verlengen en dus zich Paris Saint-Germain zijn kans schoon om toe te slaan. Maar mogelijk blijft zijn passage in de Franse hoofdstad beperkt in duur.


Zijn eerste seizoen in het Parc des Princes was niet bepaald hoogstaand, Messi had er allerminst de bepalende rol die hij jarenlang op Camp Nou vertolkte. In de komende jaargang krijgt hij echter de kans om zich te herpakken. De aanvaller heeft immers nog een lopend contract tot eind volgend seizoen. Er is bovendien een optie om de samenwerking daarna met nog een jaartje te verlengen. Maar hoewel hij inmiddels alweer 35 jaar is, zijn er ondertussen ook al kapers op de kust opgedoken.

Jorge Mas, co-eigenaar van Inter Miami FC, droomt er namelijk van om de Argentijnse superster naar de MLS te halen. "David Beckham en ik streven ernaar om de beste spelers van de wereld naar Miami te brengen. We willen als club hét uithangbord van het Amerikaanse voetbal worden. Als je het over de beste spelers ter wereld hebt, dan heb je het natuurlijk over Leo. Hij is de beste speler op deze planeet", verklaarde hij in een interview met SPORT.

GEEN AKKOORD
Messi werd wel al vaker aan een overstap naar de VS gelinkt, waar hij een pak dichter bij zijn thuisland zou kunnen gaan spelen. Maar voorlopig blijft het vooral een verre droom van Mas en co. "Hopelijk worden de omstandigheden zo dat we de kans krijgen om hem in het shirt van Inter Miami te laten spelen. Daar mikken we op. Er is niets zeker, er is geen akkoord, maar ik ben wel een erg optimistisch mens. Hopelijk maakt Leo Messi in de toekomst deel uit van ons project."

LEES OOK: Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Messi moet deze zomer nog vertrekken bij PSG ...

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

81
81
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

59
59
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

29
29
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

22
22
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

16
16
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

127
127
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

56
56
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

93
93
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

139
139
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

106
106
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

12
12
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

388
388
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

18
18
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

149
149
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

85
85
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

116
116
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

46
46
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

217
217
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

258
258
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

140
140
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

85
85
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

354
354
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

88
88
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

130
130

Meer sportnieuws