Extra joker voor KV Kortrijk: "Hij staat er weer"

door
Extra joker voor KV Kortrijk:

Het tussenseizoen zit er in België zo goed als op, komend weekend trekt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League zich weer op gang. En er staan meteen enkele interessante affiches op het programma. Zo wordt het onder meer uitkijken naar hoe KV Kortrijk voor de dag zal komen tegen OH Leuven.


KVK heeft een wisselvallig seizoen achter de rug. De Kerels begonnen vrij aardig en leken zelfs eventjes te gaan meedoen voor een plek in de Europe Play-Offs. Maar KVK kwam er matig uit de winterstop. Zo werden in 2022 slechts zes punten veroverd, wat leidde tot een povere 13de plek in het eindklassement. In de komende jaargang moet dan ook beter gepresteerd worden. En dus toonde de club zich al behoorlijk slagkrachtig op de transfermarkt.

De Kerels haalden immers al zeven aanwinsten in huis, waarvan het merendeel op transfervrije basis. En coach Karim Belhocine krijgt er nog een extra wapen bij. Na maanden van afwezigheid wegens een operatie aan de knie, is Pape Gueye immers helemaal terug. En de aanvaller moet in staat zijn een belangrijk rol op te nemen. "Pape staat er weer. Met zijn afwezigheid bewees hij hoe belangrijk hij is voor de ploeg, nu hij er weer bij is, kan hij bewijzen dat we hem nodig hebben", reageert Belhocine op de clubwebstek.

STERK OHL
Aanstaande zaterdag kan Gueye zijn meerwaarde dus meteen tonen. Al zal KVK het niet cadeau krijgen. OHL haalde eveneens een aantal interessante aanwinsten in huis en moet in staat zijn om de Kerels het moeilijk te maken. "OHL heeft in de voorbereiding bewezen dat het een sterke ploeg is die versterkt uit de zomer komt. We kennen onze opdracht, het is aan ons om onze start niet te missen", is Belhocine duidelijk.

LEES OOK: KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Welke ploeg eindigt komend seizoen het hoogst volgens u?

Meest recent

Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

10
10
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

83
83
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

16
16
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

83
83
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

138
138
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

218
218
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

104
104
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

135
135
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

100
100
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

123
123
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

145
145
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

551
551
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

573
573
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

47
47
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

251
251
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

102
102
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

187
187
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

147
147
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

47
47
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

266
266
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

40
40
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

316
316
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

516
516
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

141
141
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

396
396

Meer sportnieuws