'Barça keihard met voeten op de grond gezet'

door
'Barça keihard met voeten op de grond gezet'

FC Barcelona wil na een tegenvallend seizoen weer volop kunnen meedoen voor de prijzen. En dus is de club momenteel druk in de weer op de zomerse transfermarkt. Zo werden al verschillende aanwinsten naar Camp Nou gehaald, maar in één dossier lijken de Catalanen nu naast het net te vissen.


Met Andreas Christensen, Franck Kessié (beiden transfervrij), Raphina (Leeds United) en Robert Lewandowski (Bayern München) telt het lijstje inmiddels al vier directe versterkingen. Maar Maar desondanks is de transferhonger niet gestild. Zo wordt het vizier nu immers op defensie gericht. En daarbij staat de naam van Jules Koundé met rood omcirkeld. De Fransman staat hoog op het lijstje van coach Xavi Hernandez, maar dreigt nu toch naast zijn komst te grijpen.

Sowieso wil Sevilla FC een smak geld voor zijn sterkhouder vangen. Bovendien heerst er stevige concurrentie van Chelsea FC. En de Blues blijken een pak meer slagkracht te hebben. Volgens Ben Jacobs, transferwatcher bij CBS, vonden de Londenaren inmiddels een mondeling akkoord met Sevilla. Er zouden weliswaar nog een aantal details besproken moeten worden, maar in grote lijnen zouden beide clubs eruit zijn.

PERSOONLIJK AKKOORD
Een last-minute tegenbod van Barça is zeker niet uitgesloten. Maar Sevilla zou minstens hetzelfde bedrag als wat Chelsea beidt verlangen en vooral ook dezelfde betalingsvoorwaarden. Dat lijkt moeilijk te gaan worden voor de Catalanen. Koundé zelf ziet beide clubs wel zitten, maar zou inmiddels ook persoonlijke voorwaarden hebben bereikt met de Engelsen. Barcelona lijkt dus met lege handen achter te blijven.

LEES OOK: City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Barça gaat volgend seizoen meedoen voor de Champions League-eindzege ...

Meest recent

Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

13
13
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

16
16
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

26
26
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

33
33
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

201
201
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

151
151
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

147
147
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

100
100
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

28
28
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

212
212
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

79
79
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

366
366
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

280
280
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

272
272
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

114
114
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

318
318
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

263
263
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

220
220
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

89
89
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

57
57
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

525
525
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

386
386
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

664
664
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

449
449
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

121
121

Meer sportnieuws