'Barça keihard met voeten op de grond gezet'

148
'Barça keihard met voeten op de grond gezet'

FC Barcelona wil na een tegenvallend seizoen weer volop kunnen meedoen voor de prijzen. En dus is de club momenteel druk in de weer op de zomerse transfermarkt. Zo werden al verschillende aanwinsten naar Camp Nou gehaald, maar in één dossier lijken de Catalanen nu naast het net te vissen.


Met Andreas Christensen, Franck Kessié (beiden transfervrij), Raphina (Leeds United) en Robert Lewandowski (Bayern München) telt het lijstje inmiddels al vier directe versterkingen. Maar Maar desondanks is de transferhonger niet gestild. Zo wordt het vizier nu immers op defensie gericht. En daarbij staat de naam van Jules Koundé met rood omcirkeld. De Fransman staat hoog op het lijstje van coach Xavi Hernandez, maar dreigt nu toch naast zijn komst te grijpen.

Sowieso wil Sevilla FC een smak geld voor zijn sterkhouder vangen. Bovendien heerst er stevige concurrentie van Chelsea FC. En de Blues blijken een pak meer slagkracht te hebben. Volgens Ben Jacobs, transferwatcher bij CBS, vonden de Londenaren inmiddels een mondeling akkoord met Sevilla. Er zouden weliswaar nog een aantal details besproken moeten worden, maar in grote lijnen zouden beide clubs eruit zijn.

PERSOONLIJK AKKOORD
Een last-minute tegenbod van Barça is zeker niet uitgesloten. Maar Sevilla zou minstens hetzelfde bedrag als wat Chelsea beidt verlangen en vooral ook dezelfde betalingsvoorwaarden. Dat lijkt moeilijk te gaan worden voor de Catalanen. Koundé zelf ziet beide clubs wel zitten, maar zou inmiddels ook persoonlijke voorwaarden hebben bereikt met de Engelsen. Barcelona lijkt dus met lege handen achter te blijven.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Barça gaat volgend seizoen meedoen voor de Champions League-eindzege ...

Meest recent

Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

4
4
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

124
124
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

5
5
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

19
19
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

160
160
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

93
93
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

112
112
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

206
206
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

107
107
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

43
43
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

123
123
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

353
353
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

96
96
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

47
47
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

272
272
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

468
468
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

106
106
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

120
120
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

89
89
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

288
288
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

382
382
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

58
58
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

545
545
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

410
410

Meer sportnieuws