Vernieuwd Barça swingt: heerlijke actie gaat wereld rond

273
Vernieuwd Barça swingt: heerlijke actie gaat wereld rond

FC Barcelona heeft andermaal een bijzonder moeizaam seizoen achter de rug, waarin het naast alle hoofdprijzen greep. De Catalanen besloten dan ook een tandje bij te steken op de transfermarkt. En die investeringen lijken hun vruchten af te werpen, zo maakte de ploeg van coach Xavi Hernandez dinsdagnacht indruk tijdens de oefenpot tegen Inter Miami.


Net zoals heel wat andere grootmachten trok ook Barça naar een ander continent om daar de voorbereiding te kunnen combineren met enkele commerciële doeleinden. Zo vertoeven de Catalanen momenteel in de Verenigde Staten. Daar staat komend weekend een oefenkraker tegen Real Madrid op het programma. En dinsdagnacht toonden de troepen van Xavi dat ze klaar zijn voor deze eerste grote test in de voorbereiding.

Tegen Inter Miami, de club van onder andere Gonzalo Higuain, Alejandro Pozuelo en mede-eigenaar David Beckham, hield Barcelona een demonstratie: 0-6. En daarbij legde de Spaanse vice-kampioen enkel fraaie acties op de mat. De beelden van de openingstreffer (zie onderaan), gingen bijvoorbeeld al snel de wereld. Na een uitstekende combinatie belandde de bal in de voeten van Pierre-Emerick Aubameyang. Die werkte vervolgens knap af met een subtiel lobje.

KUNSTSTUKJE MEMPHIS
Robert Lewandowski speelde nog niet mee, maar zal zijn handen vol hebben met zijn Gabonese concurrent. Een andere nieuwkomer, Raphinha, kwam wel in actie en pikte eveneens zijn doelpuntje mee. Net zoals Ansu Fati, Gavi en Ousmane Dembélé. Daarnaast kon ook Memphis Depay voor een hoogtepunt zorgen. De Nederlander, die nochtans bij de mogelijke vertrekkers wordt gerekend, werkte zich enig mooi vrij in de zestien en legde de 0-5 onhoudbaar binnen. Er zit dus muziek in het vernieuwde Barça, al moet er nu ook bevestigd worden tegenover de aartsrivaal.

De heerlijke openingstreffer:


Het kunststukje van Depay:

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Barça gaat volgend seizoen meedoen voor de Champions League-eindzege ...

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

15
15
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

33
33
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

33
33
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

102
102
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

76
76
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

43
43
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

50
50
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

216
216
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

92
92
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

106
106
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

326
326
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

343
343
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

304
304
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

238
238
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws