'PSG legt spraakmakende Neymar-deal op tafel'

538
'PSG legt spraakmakende Neymar-deal op tafel'

Kylian Mbappé verraste eind vorige seizoen vriend en vijand door Real Madrid af te wimpelen om alsnog zijn contract bij Paris Saint-Germain te verlengen. Om de superster te kunnen houden, moest de Franse kampioen hem wel een astronomisch salaris voorschotelen. Er zal dus in de loonuitgaven gesnoeid moeten worden door spelers te verkopen.


De meeste namen die hiervoor in aanmerking komen zijn behoorlijk logisch en kwamen sowieso niet voor in de sportieve plannen. Daarnaast wordt echter ook Neymar Jr. regelmatig gerekend bij de mogelijke vertrekkers. Zo doen al een tijdje geruchten de ronde dat de Qatarese eigenaars de Braziliaan liever zien vertrekken. En ook binnen de kleedkamer zou niet iedereen het zo erg vinden moest de flamboyante aanvaller andere oorden opzoeken.

Maar gemakkelijk zal het niet worden om een oplossing te vinden. Neymar zelf geniet volop van zijn sterrenstatus in Parijs en lijkt zelf niet van plan om andere oorden op te zoeken, al zeker niet als hij daarvoor moet inleveren op zijn salaris. Bovendien zou op 1 juli een clausule in werking zijn getreden waardoor zijn contract automatisch verlengd werd tot medio 2027. PSG zou dan ook naar alternatieve oplossing zoeken.

RUILDEAL
Volgens Le Parisien zou de Franse kampioen bijvoorbeeld contact hebben opgenomen met Manchester City. De Engelsen kregen Neymar naar verluidt aangeboden in de vorm van een ruildeal. Zo wou PSG af geraken van Neymar (en zijn salaris) en terwijl de kern verder versterken met spelers zoals pakweg Bernardo Silva. Maar het voorstel werd vrijwel meteen van tafel geveegd door Pep Guardiola en co. Ook andere Europese grootmachten staan niet bepaald te wachten op de Braziliaan. Pijnlijk voor een speler van zijn kaliber, naar alle waarschijnlijkheid blijft hij dus gewoon op post in het Parc des Princes.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Neymar hoort niet meer bij de 10 beste spelers ter wereld ...

Meest recent

Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

12
12
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

4
4
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

17
17
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

55
55
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

53
53
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

39
39
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

16
16
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

19
19
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

26
26
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

105
105
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

36
36
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

218
218
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

103
103
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

203
203
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

70
70
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

66
66
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

233
233
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

58
58
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

51
51
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

270
270
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

58
58
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

217
217

Meer sportnieuws