'Januzaj maakt eerstdaags keuze uit deze vijf clubs'

313 stemmen
'Januzaj maakt eerstdaags keuze uit deze vijf clubs'

Adnan Januzaj is nog steeds een vrije speler nadat hij vertrok bij Real Sociedad. De Belgische linkspoot werd met tal van clubs in verband gebracht. Er is witte rook in zicht.


Januzaj gaat volgens het Spaanse AS één van de komende dagen wellicht een beslissing nemen. De Rode Duivel kreeg voorstellen van Napoli, Sevilla, Everton, West Ham United en een club uit Qatar. Die laatste club valt alvast af, ook al kan hij daar wellicht bijzonder veel geld gaan verdienen. Op dit moment is dat niet het belangrijkste in deze fase van zijn carrière.

Januzaj wil in Europa blijven en clubs als Sevilla en Napoli - waar hij eventueel de plaats kan innemen van Dries Mertens - maken een goede kans, aangezien zij in eigen land bovenaan in het klassement spelen. Januzaj was het liefst naar een topclub genre FC Barcelona gegaan, zij werden ook genoemd, maar vanuit die hoek bleek er te weinig concrete interesse.

MOOI CV

Januzaj, die tot op heden nog maar 15 keer voor de nationale ploeg aantrad, is 27 jaar en staat voor een belangrijke keuze. Hij moet immers een basispion zijn bij zijn nieuwe club als hij in aanmerking wil komen voor een selectie voor het WK dat komende winter in Qatar zal plaatsvinden. Het voormalige jeugdproduct van RSC Anderlecht speelde al een mooi cv bij elkaar. Januzaj speelde al voor Manchester United, Sunderland, Borussia Dortmund en Real Sociedad. Januzaj traint momenteel in Marbella en zal van daaruit wellicht een beslissing gaan nemen.

LEES OOK: 'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Voor wie gaat hij kiezen?

Meest recent

'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

8
8
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

12
12
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

68
68
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

152
152
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

386
386
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

135
135
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

211
211
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

24
24
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

30
30
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

132
132
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

161
161
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

23
23
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

420
420
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

166
166
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

37
37
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

36
36
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

27
27
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

103
103
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

230
230
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

518
518
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

70
70
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

335
335
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

83
83
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

247
247
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

739
739

Meer sportnieuws