'Standard stalt middenvelder in Frankrijk'

door
'Standard stalt middenvelder in Frankrijk'

Standard wil na een desastreus seizoen orde op zaken zetten. Met Ronny Deila werd al een nieuwe trainer voorgesteld, nu is het wachten op de nodige versterkingen in de spelerskern. Daarvoor kijken de Rouches onder meer rond in België. Ook aan uitgaande zijde beweegt er opnieuw wat.


Volgens La Dernière Heure zou Standard wel iets zien in Federico Ricca. De Uruguayaanse verdediger mag weg bij Club Brugge en daar willen de Luikenaars van profiteren. Voor het aanvallende compartiment zou Standard lonken naar Yaya Sanogo, die ooit nog onder contract stond bij de Engelse topclub Arsenal. Met dat nieuws pakte RTBF uit. Afwachten wie ook effectief de rangen zal komen versterken op Sclessin.

Aan uitgaande zijde zou Standard volgens La Dernière Heure nu (tijdelijk) afscheid nemen van Mathieu Cafaro. Het Franstalige medium meldt dat Cafaro op weg is naar Ligue 2-club Saint-Étienne. Er zou gesproken worden over een uitleenbeurt mét aankoopoptie. Cafaro werd niet zo lang geleden weggestuurd van de oefenstage, omdat Ronny Deila het niet ziet zitten in de speler. Dat meldde Het Laatste Nieuws.

STADE REIMS

Cafaro kwam in januari van dit jaar over van Stade Reims. Standard betaalde 250 duizend euro voor zijn komst, die geen schot in de roos bleek. Cafaro kwam uiteindelijk maar tot 12 optredens voor Standard. Daarin scoorde hij 2 keer en gaf hij ook 2 assists. Nu lijkt zijn verhaal in de Vurige Stede erop te zitten, al gaat het wel maar om een uitleenbeurt.

LEES OOK: Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Moet Standard hem toch houden?

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

36
36
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

32
32
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

15
15
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

105
105
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

72
72
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

93
93
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

88
88
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

117
117
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

198
198
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

47
47
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

224
224
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

491
491
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

174
174
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

378
378
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

86
86
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

131
131
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

129
129
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

343
343
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

64
64
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

245
245
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

185
185
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

374
374
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

78
78
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

205
205
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

203
203

Meer sportnieuws