Tottenham niet te houden: zesde aanwinst binnen

81 stemmen
Tottenham niet te houden: zesde aanwinst binnen

Na een fraaie inhaalbeweging kon Tottenham Hotspur vorig seizoen alsnog beslag leggen op de vierde plaats in de Premier League. Goed werk dus van coach Antonio Conte, die als tegenprestatie wel om de nodige zomeraanwinsten had gevraagd. En de Italiaan wordt voorlopig op zijn wenken bediend.


Conte werd in het najaar aangesteld als hoofdtrainer bij Tottenham. En dat bleek een goede keuze van de Londense clubleiding. Onder zijn bewind werd namelijk een ticket voor de Champions League veroverd. De Italiaan had gedurende het seizoen wel al meermaals aangegeven dat zijn selectie absoluut versterkt moest worden. En het bestuur legt die wens niet naast zich neer.

Zo werd Conte eerder al herenigd met Ivan Perisic, die transfervrij overkwam van Inter. Met Fraser Forster werd dan weer een extra doelman aangetrokken, terwijl middenvelder Yves Bissouma overkwam van Brighton en aanvaller Richarlison werd overgenomen van Everton. Daarnaast werd verdediger Clément Lenglet gehuurd van FC Barcelona. En nu is ook de zesde zomeraanwinst een feit.

CONTRACT VAN VIJF JAAR
Om Conte van een extra wisselmogelijkheid op de rechterflank te voorzien, ging Tottenham op zoek in eigen land. Zo werd Djed Spence weggeplukt bij Middlesbrough. De komst van de Engelsman met Jamaicaanse roots hing al enkele dagen in de lucht en werd dinsdag ook officieel afgerond. De 21-jarige Spence tekende voor vijf seizoenen bij zijn nieuwe club. Naar verluidt betaalt Tottenham zo'n 14.5 miljoen euro voor hem, daar kan nog een slordige 10 miljoen euro aan bonussen bovenop komen.

LEES OOK: Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

Tottenham gaat volgend seizoen meedoen voor de titel ...

Meest recent

'Gesprekken lopen: grote JPL-comeback Carl Hoefkens'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

34
34
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

142
142
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

322
322
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

97
97
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

23
23
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

208
208
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

76
76
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

65
65
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

46
46
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

359
359
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

196
196
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

240
240
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

122
122
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

157
157
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

413
413
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

286
286
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

251
251
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

210
210
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

302
302
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

236
236
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

97
97
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

58
58
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

568
568
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

250
250
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

413
413

Meer sportnieuws