Tottenham niet te houden: zesde aanwinst binnen

door
Tottenham niet te houden: zesde aanwinst binnen

Na een fraaie inhaalbeweging kon Tottenham Hotspur vorig seizoen alsnog beslag leggen op de vierde plaats in de Premier League. Goed werk dus van coach Antonio Conte, die als tegenprestatie wel om de nodige zomeraanwinsten had gevraagd. En de Italiaan wordt voorlopig op zijn wenken bediend.


Conte werd in het najaar aangesteld als hoofdtrainer bij Tottenham. En dat bleek een goede keuze van de Londense clubleiding. Onder zijn bewind werd namelijk een ticket voor de Champions League veroverd. De Italiaan had gedurende het seizoen wel al meermaals aangegeven dat zijn selectie absoluut versterkt moest worden. En het bestuur legt die wens niet naast zich neer.

Zo werd Conte eerder al herenigd met Ivan Perisic, die transfervrij overkwam van Inter. Met Fraser Forster werd dan weer een extra doelman aangetrokken, terwijl middenvelder Yves Bissouma overkwam van Brighton en aanvaller Richarlison werd overgenomen van Everton. Daarnaast werd verdediger Clément Lenglet gehuurd van FC Barcelona. En nu is ook de zesde zomeraanwinst een feit.

CONTRACT VAN VIJF JAAR
Om Conte van een extra wisselmogelijkheid op de rechterflank te voorzien, ging Tottenham op zoek in eigen land. Zo werd Djed Spence weggeplukt bij Middlesbrough. De komst van de Engelsman met Jamaicaanse roots hing al enkele dagen in de lucht en werd dinsdag ook officieel afgerond. De 21-jarige Spence tekende voor vijf seizoenen bij zijn nieuwe club. Naar verluidt betaalt Tottenham zo'n 14.5 miljoen euro voor hem, daar kan nog een slordige 10 miljoen euro aan bonussen bovenop komen.

LEES OOK: ‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Tottenham gaat volgend seizoen meedoen voor de titel ...

Meest recent

KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

1
1
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

7
7
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

71
71
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

92
92
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

24
24
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

59
59
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

173
173
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

58
58
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

69
69
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

63
63
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

113
113
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

129
129
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

163
163
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

349
349
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

221
221
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

109
109
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

264
264
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

93
93
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

96
96
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

364
364
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

171
171
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

287
287
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

692
692
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

118
118
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

550
550

Meer sportnieuws