Tottenham niet te houden: zesde aanwinst binnen

door
Tottenham niet te houden: zesde aanwinst binnen

Na een fraaie inhaalbeweging kon Tottenham Hotspur vorig seizoen alsnog beslag leggen op de vierde plaats in de Premier League. Goed werk dus van coach Antonio Conte, die als tegenprestatie wel om de nodige zomeraanwinsten had gevraagd. En de Italiaan wordt voorlopig op zijn wenken bediend.


Conte werd in het najaar aangesteld als hoofdtrainer bij Tottenham. En dat bleek een goede keuze van de Londense clubleiding. Onder zijn bewind werd namelijk een ticket voor de Champions League veroverd. De Italiaan had gedurende het seizoen wel al meermaals aangegeven dat zijn selectie absoluut versterkt moest worden. En het bestuur legt die wens niet naast zich neer.

Zo werd Conte eerder al herenigd met Ivan Perisic, die transfervrij overkwam van Inter. Met Fraser Forster werd dan weer een extra doelman aangetrokken, terwijl middenvelder Yves Bissouma overkwam van Brighton en aanvaller Richarlison werd overgenomen van Everton. Daarnaast werd verdediger Clément Lenglet gehuurd van FC Barcelona. En nu is ook de zesde zomeraanwinst een feit.

CONTRACT VAN VIJF JAAR
Om Conte van een extra wisselmogelijkheid op de rechterflank te voorzien, ging Tottenham op zoek in eigen land. Zo werd Djed Spence weggeplukt bij Middlesbrough. De komst van de Engelsman met Jamaicaanse roots hing al enkele dagen in de lucht en werd dinsdag ook officieel afgerond. De 21-jarige Spence tekende voor vijf seizoenen bij zijn nieuwe club. Naar verluidt betaalt Tottenham zo'n 14.5 miljoen euro voor hem, daar kan nog een slordige 10 miljoen euro aan bonussen bovenop komen.

LEES OOK: 'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

Tottenham gaat volgend seizoen meedoen voor de titel ...

Meest recent

Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

33
33
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

29
29
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

40
40
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

135
135
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

25
25
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

252
252
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

197
197
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

79
79
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

116
116
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

204
204
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

82
82
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

64
64
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

127
127
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

37
37
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

94
94
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

331
331
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

128
128
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

436
436
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

130
130
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

224
224
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

318
318
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

431
431
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

81
81
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

151
151

Meer sportnieuws