Tottenham niet te houden: zesde aanwinst binnen

door
Tottenham niet te houden: zesde aanwinst binnen

Na een fraaie inhaalbeweging kon Tottenham Hotspur vorig seizoen alsnog beslag leggen op de vierde plaats in de Premier League. Goed werk dus van coach Antonio Conte, die als tegenprestatie wel om de nodige zomeraanwinsten had gevraagd. En de Italiaan wordt voorlopig op zijn wenken bediend.


Conte werd in het najaar aangesteld als hoofdtrainer bij Tottenham. En dat bleek een goede keuze van de Londense clubleiding. Onder zijn bewind werd namelijk een ticket voor de Champions League veroverd. De Italiaan had gedurende het seizoen wel al meermaals aangegeven dat zijn selectie absoluut versterkt moest worden. En het bestuur legt die wens niet naast zich neer.

Zo werd Conte eerder al herenigd met Ivan Perisic, die transfervrij overkwam van Inter. Met Fraser Forster werd dan weer een extra doelman aangetrokken, terwijl middenvelder Yves Bissouma overkwam van Brighton en aanvaller Richarlison werd overgenomen van Everton. Daarnaast werd verdediger Clément Lenglet gehuurd van FC Barcelona. En nu is ook de zesde zomeraanwinst een feit.

CONTRACT VAN VIJF JAAR
Om Conte van een extra wisselmogelijkheid op de rechterflank te voorzien, ging Tottenham op zoek in eigen land. Zo werd Djed Spence weggeplukt bij Middlesbrough. De komst van de Engelsman met Jamaicaanse roots hing al enkele dagen in de lucht en werd dinsdag ook officieel afgerond. De 21-jarige Spence tekende voor vijf seizoenen bij zijn nieuwe club. Naar verluidt betaalt Tottenham zo'n 14.5 miljoen euro voor hem, daar kan nog een slordige 10 miljoen euro aan bonussen bovenop komen.

LEES OOK: 'Kompany onverbiddelijk: peperdure aankoop moet opkrassen'

Tottenham gaat volgend seizoen meedoen voor de titel ...

Meest recent

Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

15
15
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

70
70
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

33
33
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

200
200
'Anderlecht likt wonden: miljoenen de vuilbak in'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

162
162
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

96
96
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

322
322
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

77
77
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

722
722
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

243
243
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

184
184
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

157
157
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

299
299
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

117
117
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

115
115
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

74
74
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

386
386
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

82
82
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

48
48
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

272
272
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

105
105
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

83
83
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

214
214
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147

Meer sportnieuws