Beerschot pakt uit met Salzburg-product

96
Beerschot pakt uit met Salzburg-product

Beerschot VA heeft een historisch zwak seizoen achter de rug waarin het degradatie uit de Jupiler Pro League niet kon vermijden. De Antwerpenaren willen dan ook een doorstart nemen in de Challenger Pro League. En dus wordt de selectie ook van de nodige versterking voorzien.


Na de degradatie zag Beerschot verschillende sterkhouders vertrekken. Maar inmiddels haalden de Mannekes ook een heuse lijst aan versterkingen in huis. En die lijst werd dinsdag nog wat langer gemaakt. Zo werd de komst van Luca Meisl aangekondigd. Beerschot kon de Oostenrijkse verdediger op transfervrije basis binnenhalen. De 23-jarige tekende een contract tot medio 2024, met optie tot nog een extra seizoen.

Meisl heeft inmiddels al meer dan 100 wedstrijden in de Oostenrijkse competitie op de teller staan. Die ervaring zal goed van pas komen in de komende promotiestrijd. "Ik was meteen gecharmeerd door de interesse die Beerschot in mij toonde”, verklaart hij zijn keuze op de clubwebstek. "Vanaf het begin was het duidelijk dat ze mij er graag bij wilden. Ik weet dat Beerschot een traditieclub is, met geweldige fans. Ook dat trok mij aan. Dat ik de coach en de speelstijl al kende, maakte de keuze nog wat makkelijker."

SALZBURG-OPLEIDING
Overigens staat de komst van Meisl los van coach en landgenoot Andreas Wieland. De verdediger stond blijkbaar al langer op de radar. "Hij was bij ons al gekend voor we kozen voor Wieland. Na zijn aanstelling was de coach ook snel akkoord om Luca aan te trekken. Luca is opgegroeid met de speelstijl waar onze nieuwe coach voor staat. Hij heeft zijn jeugdopleiding genoten bij Red Bull Salzburg dat voor hetzelfde soort voetbal staat.", aldus technisch manager Sander Van Praet.

LEES OOK: Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Beerschot gaat volgend seizoen meteen meedoen voor promotie ...

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

47
47
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

74
74
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

41
41
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

25
25
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

92
92
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

53
53
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

386
386
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

88
88
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

61
61
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

157
157
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

291
291
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

99
99
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

332
332
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

155
155
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

56
56
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws