'Hongerige Kompany meldt zich bij Club Brugge'

door
'Hongerige Kompany meldt zich bij Club Brugge'

Vincent Kompany is momenteel volop bezig aan zijn eerste voorbereiding als hoofdcoach bij Burnley FC. Ondertussen blijft de voormalige Rode Duivel naar versterking zoeken voor zijn ploeg. En daarvoor is het vizier wederom op de Jupiler Pro League gericht.


Na zijn ietwat verrassende vertrek bij RSC Anderlecht, zat Kompany niet lang zonder werkgever. Zo werd hij bij Burnley aangesteld als de man die de club opnieuw naar de Premier League moet leiden. Momenteel is hij de Clarets dan ook volledig naar zijn hand aan het zetten. Zo voegde hij heel wat Anderlecht-bekenden toe aan zijn sportieve omkadering. En ook voor versterking lonkt Kompany nadrukkelijk naar de Belgische competitie.

Zo werd Samuel Bastien eerder al weggeplukt bij Standard. Daarnaast haalde hij Josh Cullen weg bij zijn ex-club Anderlecht, ook doelman Bart Verbruggen zou goed op weg zijn naar Turf Moore. Ook Iké Ugbo (KRC Genk) is naar verluidt in beeld. Daarnaast zou Kompany ook zijn vizier op Club Brugge hebben gericht. Zo lijkt de interesse in Jack Hendry steeds groter te worden.

GEEN BASISSPELER
Blauw-Zwart haalde de Schotse verdediger een jaartje geleden weg bij KV Oostende. Hij kende een sterke eerste seizoenshelft, maar verloor na nieuwjaar zijn basisplek en daar lijkt onder Carl Hoefkens niet meteen verandering in te komen. Onder meer om zijn plek bij de nationale ploeg te vrijwaren, zou Hendry een vertrek dan ook niet uitsluiten. Daar zouden Kompany en co dus van willen profiteren. Volgens journalist Greame Bailey is Burnley momenteel een eerste officieel bod aan het voorbereiden.

LEES OOK: 'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Indien Hendry vertrekt, moet Club een vervanger halen ...

Meest recent

Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

68
68
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

266
266
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

87
87
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

192
192
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

63
63
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

462
462
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

98
98
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

117
117
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

330
330
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

123
123
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

336
336
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

119
119
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

522
522
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

622
622
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

197
197
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

506
506
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

71
71
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

195
195
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

836
836
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

50
50
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

727
727
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

997
997
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

309
309
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

77
77

Meer sportnieuws