'Hongerige Kompany meldt zich bij Club Brugge'

door
'Hongerige Kompany meldt zich bij Club Brugge'

Vincent Kompany is momenteel volop bezig aan zijn eerste voorbereiding als hoofdcoach bij Burnley FC. Ondertussen blijft de voormalige Rode Duivel naar versterking zoeken voor zijn ploeg. En daarvoor is het vizier wederom op de Jupiler Pro League gericht.


Na zijn ietwat verrassende vertrek bij RSC Anderlecht, zat Kompany niet lang zonder werkgever. Zo werd hij bij Burnley aangesteld als de man die de club opnieuw naar de Premier League moet leiden. Momenteel is hij de Clarets dan ook volledig naar zijn hand aan het zetten. Zo voegde hij heel wat Anderlecht-bekenden toe aan zijn sportieve omkadering. En ook voor versterking lonkt Kompany nadrukkelijk naar de Belgische competitie.

Zo werd Samuel Bastien eerder al weggeplukt bij Standard. Daarnaast haalde hij Josh Cullen weg bij zijn ex-club Anderlecht, ook doelman Bart Verbruggen zou goed op weg zijn naar Turf Moore. Ook Iké Ugbo (KRC Genk) is naar verluidt in beeld. Daarnaast zou Kompany ook zijn vizier op Club Brugge hebben gericht. Zo lijkt de interesse in Jack Hendry steeds groter te worden.

GEEN BASISSPELER
Blauw-Zwart haalde de Schotse verdediger een jaartje geleden weg bij KV Oostende. Hij kende een sterke eerste seizoenshelft, maar verloor na nieuwjaar zijn basisplek en daar lijkt onder Carl Hoefkens niet meteen verandering in te komen. Onder meer om zijn plek bij de nationale ploeg te vrijwaren, zou Hendry een vertrek dan ook niet uitsluiten. Daar zouden Kompany en co dus van willen profiteren. Volgens journalist Greame Bailey is Burnley momenteel een eerste officieel bod aan het voorbereiden.

LEES OOK: Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Indien Hendry vertrekt, moet Club een vervanger halen ...

Meest recent

Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

111
111
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

109
109
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

102
102
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

67
67
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

155
155
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

69
69
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

244
244
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

34
34
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

872
872
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

274
274
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

308
308
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

85
85
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

385
385
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

178
178
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

23
23
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

326
326
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

124
124
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

130
130
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

268
268
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

149
149
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

206
206
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

458
458
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

397
397
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

427
427
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

388
388

Meer sportnieuws