'Hongerige Kompany meldt zich bij Club Brugge'

407 stemmen
'Hongerige Kompany meldt zich bij Club Brugge'

Vincent Kompany is momenteel volop bezig aan zijn eerste voorbereiding als hoofdcoach bij Burnley FC. Ondertussen blijft de voormalige Rode Duivel naar versterking zoeken voor zijn ploeg. En daarvoor is het vizier wederom op de Jupiler Pro League gericht.


Na zijn ietwat verrassende vertrek bij RSC Anderlecht, zat Kompany niet lang zonder werkgever. Zo werd hij bij Burnley aangesteld als de man die de club opnieuw naar de Premier League moet leiden. Momenteel is hij de Clarets dan ook volledig naar zijn hand aan het zetten. Zo voegde hij heel wat Anderlecht-bekenden toe aan zijn sportieve omkadering. En ook voor versterking lonkt Kompany nadrukkelijk naar de Belgische competitie.

Zo werd Samuel Bastien eerder al weggeplukt bij Standard. Daarnaast haalde hij Josh Cullen weg bij zijn ex-club Anderlecht, ook doelman Bart Verbruggen zou goed op weg zijn naar Turf Moore. Ook Iké Ugbo (KRC Genk) is naar verluidt in beeld. Daarnaast zou Kompany ook zijn vizier op Club Brugge hebben gericht. Zo lijkt de interesse in Jack Hendry steeds groter te worden.

GEEN BASISSPELER
Blauw-Zwart haalde de Schotse verdediger een jaartje geleden weg bij KV Oostende. Hij kende een sterke eerste seizoenshelft, maar verloor na nieuwjaar zijn basisplek en daar lijkt onder Carl Hoefkens niet meteen verandering in te komen. Onder meer om zijn plek bij de nationale ploeg te vrijwaren, zou Hendry een vertrek dan ook niet uitsluiten. Daar zouden Kompany en co dus van willen profiteren. Volgens journalist Greame Bailey is Burnley momenteel een eerste officieel bod aan het voorbereiden.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Indien Hendry vertrekt, moet Club een vervanger halen ...

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

97
97
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

20
20
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

16
16
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

40
40
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

75
75
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

167
167
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

637
637
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

109
109
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

205
205
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

158
158
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

143
143
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

260
260
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

44
44
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

166
166
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

506
506
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

246
246
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

228
228
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

468
468
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

342
342
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

148
148
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws