'Hazard ontsnapt: Real zet 8 man op 'unwanted list''

421 stemmen
'Hazard ontsnapt: Real zet 8 man op 'unwanted list''

Ook bij Real Madrid is de voorbereiding op het nieuwe seizoen inmiddels definitief begonnen. Er werd al volop getraind in Madrid, eerstdaags zullen coach Carlo Ancelotti op een zomertournee in de VS vertrekken. Ondertussen heeft de Spaanse kampioen nog plannen op de op de transfermarkt.


Met de komst Aurélien Tchouaméni legde Real een smak geld neer voor een nieuwe middenvelder. Daarnaast werd de defensie versterkt met de transfervrije Antonio Rüdiger. Volgens de laatste berichten zouden de Madrilenen niet van plan zijn om deze zomer nog veel meer versterking aan te trekken. Maar aan uitgaande zijde staat er wel nog één en ander te gebeuren. Volgens The Daily Mail heeft Real een 'unwanted List' samengesteld: een lijst met 8 spelers die moeten beschikken deze zomer.

Daarbij naar verluidt ook Marco Asensio. Marca maakte eerder ook al gewag van een mogelijk vertrek van de Spanjaard met Nederlandse roots, die zijn laatste contractjaar is ingegaan. Ook zijn landgenoten Jesus Vallejo, Alvaro Odriozola, Borja Mayoral en Dani Ceballos mogen beschikken, net zoals Mariano Diaz. Voor de jongere spelers Takefusa Kubo en Reinier Jesus wordt allicht een oplossing op huurbasis gezocht.

GOED NIEUWS HAZARD
De plannen lijken in ieder geval goed nieuws voor Eden Hazard. Die werd vorige week nog zelf gelinkt aan een eventuele verkoop, maar dat blijk dus toch niet aan de orde te zijn. Indien Asensio en co vertrekken, liggen er voor hem zelfs nog meer kansen in het verschiet. Bovendien zou de Rode Duivel op training alvast veelbelovende dingen laten zien. Hopelijk komt dat er straks ook uit in de (oefen)wedstrijden.

LEES OOK: 'Liverpool heeft nieuwe coach, stunttransfer Ajax bij Real'

🚀

Real moet zijn aanvalslinie verder versterken ...

Meest recent

Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

4
4
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

13
13
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

145
145
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

137
137
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

338
338
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandenvoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

114
114
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

78
78
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

108
108
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

133
133
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

168
168
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

147
147
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

131
131
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

449
449
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

513
513
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

805
805
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

240
240
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

201
201
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

524
524
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

179
179
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

306
306
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

1004
1004
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

248
248
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

172
172
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

604
604
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

316
316

Meer sportnieuws