'Hazard ontsnapt: Real zet 8 man op 'unwanted list''

421
'Hazard ontsnapt: Real zet 8 man op 'unwanted list''

Ook bij Real Madrid is de voorbereiding op het nieuwe seizoen inmiddels definitief begonnen. Er werd al volop getraind in Madrid, eerstdaags zullen coach Carlo Ancelotti op een zomertournee in de VS vertrekken. Ondertussen heeft de Spaanse kampioen nog plannen op de op de transfermarkt.


Met de komst Aurélien Tchouaméni legde Real een smak geld neer voor een nieuwe middenvelder. Daarnaast werd de defensie versterkt met de transfervrije Antonio Rüdiger. Volgens de laatste berichten zouden de Madrilenen niet van plan zijn om deze zomer nog veel meer versterking aan te trekken. Maar aan uitgaande zijde staat er wel nog één en ander te gebeuren. Volgens The Daily Mail heeft Real een 'unwanted List' samengesteld: een lijst met 8 spelers die moeten beschikken deze zomer.

Daarbij naar verluidt ook Marco Asensio. Marca maakte eerder ook al gewag van een mogelijk vertrek van de Spanjaard met Nederlandse roots, die zijn laatste contractjaar is ingegaan. Ook zijn landgenoten Jesus Vallejo, Alvaro Odriozola, Borja Mayoral en Dani Ceballos mogen beschikken, net zoals Mariano Diaz. Voor de jongere spelers Takefusa Kubo en Reinier Jesus wordt allicht een oplossing op huurbasis gezocht.

GOED NIEUWS HAZARD
De plannen lijken in ieder geval goed nieuws voor Eden Hazard. Die werd vorige week nog zelf gelinkt aan een eventuele verkoop, maar dat blijk dus toch niet aan de orde te zijn. Indien Asensio en co vertrekken, liggen er voor hem zelfs nog meer kansen in het verschiet. Bovendien zou de Rode Duivel op training alvast veelbelovende dingen laten zien. Hopelijk komt dat er straks ook uit in de (oefen)wedstrijden.

LEES OOK: Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real moet zijn aanvalslinie verder versterken ...

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

17
17
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

28
28
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

4
4
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

33
33
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

18
18
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

85
85
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

38
38
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

19
19
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

9
9
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

26
26
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

327
327
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

77
77
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

79
79
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

59
59
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

142
142
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

271
271
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

94
94
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

31
31
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

315
315
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

145
145
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

54
54
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38

Meer sportnieuws