'Hazard ontsnapt: Real zet 8 man op 'unwanted list''

421 stemmen
'Hazard ontsnapt: Real zet 8 man op 'unwanted list''

Ook bij Real Madrid is de voorbereiding op het nieuwe seizoen inmiddels definitief begonnen. Er werd al volop getraind in Madrid, eerstdaags zullen coach Carlo Ancelotti op een zomertournee in de VS vertrekken. Ondertussen heeft de Spaanse kampioen nog plannen op de op de transfermarkt.


Met de komst Aurélien Tchouaméni legde Real een smak geld neer voor een nieuwe middenvelder. Daarnaast werd de defensie versterkt met de transfervrije Antonio Rüdiger. Volgens de laatste berichten zouden de Madrilenen niet van plan zijn om deze zomer nog veel meer versterking aan te trekken. Maar aan uitgaande zijde staat er wel nog één en ander te gebeuren. Volgens The Daily Mail heeft Real een 'unwanted List' samengesteld: een lijst met 8 spelers die moeten beschikken deze zomer.

Daarbij naar verluidt ook Marco Asensio. Marca maakte eerder ook al gewag van een mogelijk vertrek van de Spanjaard met Nederlandse roots, die zijn laatste contractjaar is ingegaan. Ook zijn landgenoten Jesus Vallejo, Alvaro Odriozola, Borja Mayoral en Dani Ceballos mogen beschikken, net zoals Mariano Diaz. Voor de jongere spelers Takefusa Kubo en Reinier Jesus wordt allicht een oplossing op huurbasis gezocht.

GOED NIEUWS HAZARD
De plannen lijken in ieder geval goed nieuws voor Eden Hazard. Die werd vorige week nog zelf gelinkt aan een eventuele verkoop, maar dat blijk dus toch niet aan de orde te zijn. Indien Asensio en co vertrekken, liggen er voor hem zelfs nog meer kansen in het verschiet. Bovendien zou de Rode Duivel op training alvast veelbelovende dingen laten zien. Hopelijk komt dat er straks ook uit in de (oefen)wedstrijden.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

🚀

Real moet zijn aanvalslinie verder versterken ...

Meest recent

Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

8
8
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

24
24
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

37
37
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

26
26
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

309
309
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

222
222
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

131
131
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

198
198
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

47
47
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

72
72
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

27
27
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

65
65
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

120
120
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

372
372
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

144
144
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

357
357
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

491
491
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

38
38
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1204
1204
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

51
51
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

128
128
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

466
466
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

168
168
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

190
190

Meer sportnieuws