'Club doet nieuw bod: transferrecord op sneuvelen'

door
'Club doet nieuw bod: transferrecord op sneuvelen'

Club Brugge opent aanstaande zondag zijn campagne in de Jupiler Pro League met een thuiswedstrijd tegen KRC Genk. In aanloop naar die fraaie affiche is de landskampioen echter nog druk bezig op de zomerse transfermarkt. Zo zou deze week wel eens het transferrecord aan beide zijden kunnen sneuvelen.


De landskampioen onderhandelt immers volop met AC Milan over de transfer van Charles De Ketelaere. Woensdag zou een delegatie van Milan naar Brugge afreizen om een nieuw bod te presenteren. De verwachting is dat op basis daarvan een akkoord gesloten kan worden. Ondertussen speurt Blauw-Zwart echter zelf ook naar een nieuwe centrumaanvaller. Er daarvoor is het vizier onder meer richting Argentinië gericht.

Zo geraakte vorige week al bekend dat de Bruggelingen hun zinnen hebben gezet op Luis Vazquez. De 21-jarige Argentijn is momenteel eigendom van topclub Boca Juniors. Hoewel hij daar schippert tussen bank en basis, liet Vazquez er al heel wat veelbelovende dingen zien. Bovendien ligt hij nog onder contract tot eind 2025. Club zal dus de geldbuidel moeten bovenhalen, maar lijkt ook bereid om flink te investeren.

10 MILJOEN
Vanuit Argentinië weerklinkt namelijk dat Blauw-Zwart een nieuw bod heeft uitgebracht. Het zou gaan om 10 miljoen dollar (zo'n 10 miljoen euro) voor 85% van de transferrechten. Met andere woorden: bij een latere doorverkoop, heeft Boca recht op 15% van die transfersom. De Zuid-Amerikaanse grootmacht wou eerst zo'n 15 miljoen euro vangen, maar zou het Brugse bod nu toch serieus overwegen. Volgens lokale journalisten zoals Diego Monroig en Augusto César, is de kans groot dat Vazquez dinsdagnacht zijn laatste match speelt in loondienst van Boca.

LEES OOK: "Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

Club heeft ook nood aan extra ervaring in de selectie ...

Meest recent

Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

4
4
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

24
24
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

111
111
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

84
84
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

110
110
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

260
260
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

28
28
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

143
143
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

145
145
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

136
136
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

190
190
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

322
322
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

256
256
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

112
112
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

86
86
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

45
45
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

146
146
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

93
93
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

784
784
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

101
101
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

422
422
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

149
149
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

278
278
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

250
250
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

345
345

Meer sportnieuws