'Club doet nieuw bod: transferrecord op sneuvelen'

door
'Club doet nieuw bod: transferrecord op sneuvelen'

Club Brugge opent aanstaande zondag zijn campagne in de Jupiler Pro League met een thuiswedstrijd tegen KRC Genk. In aanloop naar die fraaie affiche is de landskampioen echter nog druk bezig op de zomerse transfermarkt. Zo zou deze week wel eens het transferrecord aan beide zijden kunnen sneuvelen.


De landskampioen onderhandelt immers volop met AC Milan over de transfer van Charles De Ketelaere. Woensdag zou een delegatie van Milan naar Brugge afreizen om een nieuw bod te presenteren. De verwachting is dat op basis daarvan een akkoord gesloten kan worden. Ondertussen speurt Blauw-Zwart echter zelf ook naar een nieuwe centrumaanvaller. Er daarvoor is het vizier onder meer richting Argentinië gericht.

Zo geraakte vorige week al bekend dat de Bruggelingen hun zinnen hebben gezet op Luis Vazquez. De 21-jarige Argentijn is momenteel eigendom van topclub Boca Juniors. Hoewel hij daar schippert tussen bank en basis, liet Vazquez er al heel wat veelbelovende dingen zien. Bovendien ligt hij nog onder contract tot eind 2025. Club zal dus de geldbuidel moeten bovenhalen, maar lijkt ook bereid om flink te investeren.

10 MILJOEN
Vanuit Argentinië weerklinkt namelijk dat Blauw-Zwart een nieuw bod heeft uitgebracht. Het zou gaan om 10 miljoen dollar (zo'n 10 miljoen euro) voor 85% van de transferrechten. Met andere woorden: bij een latere doorverkoop, heeft Boca recht op 15% van die transfersom. De Zuid-Amerikaanse grootmacht wou eerst zo'n 15 miljoen euro vangen, maar zou het Brugse bod nu toch serieus overwegen. Volgens lokale journalisten zoals Diego Monroig en Augusto César, is de kans groot dat Vazquez dinsdagnacht zijn laatste match speelt in loondienst van Boca.

LEES OOK: Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Club heeft ook nood aan extra ervaring in de selectie ...

Meest recent

Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

115
115
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

17
17
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

129
129
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

57
57
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

492
492
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

177
177
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

453
453
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

93
93
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

404
404
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

65
65
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

498
498
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

315
315
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

251
251
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

150
150
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

369
369
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

327
327
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

510
510
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

44
44
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

404
404
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

180
180
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

230
230
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

422
422
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

535
535
'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

301
301
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

165
165

Meer sportnieuws