'Club doet nieuw bod: transferrecord op sneuvelen'

542 stemmen
'Club doet nieuw bod: transferrecord op sneuvelen'

Club Brugge opent aanstaande zondag zijn campagne in de Jupiler Pro League met een thuiswedstrijd tegen KRC Genk. In aanloop naar die fraaie affiche is de landskampioen echter nog druk bezig op de zomerse transfermarkt. Zo zou deze week wel eens het transferrecord aan beide zijden kunnen sneuvelen.


De landskampioen onderhandelt immers volop met AC Milan over de transfer van Charles De Ketelaere. Woensdag zou een delegatie van Milan naar Brugge afreizen om een nieuw bod te presenteren. De verwachting is dat op basis daarvan een akkoord gesloten kan worden. Ondertussen speurt Blauw-Zwart echter zelf ook naar een nieuwe centrumaanvaller. Er daarvoor is het vizier onder meer richting Argentinië gericht.

Zo geraakte vorige week al bekend dat de Bruggelingen hun zinnen hebben gezet op Luis Vazquez. De 21-jarige Argentijn is momenteel eigendom van topclub Boca Juniors. Hoewel hij daar schippert tussen bank en basis, liet Vazquez er al heel wat veelbelovende dingen zien. Bovendien ligt hij nog onder contract tot eind 2025. Club zal dus de geldbuidel moeten bovenhalen, maar lijkt ook bereid om flink te investeren.

10 MILJOEN
Vanuit Argentinië weerklinkt namelijk dat Blauw-Zwart een nieuw bod heeft uitgebracht. Het zou gaan om 10 miljoen dollar (zo'n 10 miljoen euro) voor 85% van de transferrechten. Met andere woorden: bij een latere doorverkoop, heeft Boca recht op 15% van die transfersom. De Zuid-Amerikaanse grootmacht wou eerst zo'n 15 miljoen euro vangen, maar zou het Brugse bod nu toch serieus overwegen. Volgens lokale journalisten zoals Diego Monroig en Augusto César, is de kans groot dat Vazquez dinsdagnacht zijn laatste match speelt in loondienst van Boca.

LEES OOK: Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Club heeft ook nood aan extra ervaring in de selectie ...

Meest recent

STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

0
0
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

76
76
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

10
10
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

54
54
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

75
75
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

65
65
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

107
107
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

148
148
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

27
27
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

122
122
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

263
263
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

325
325
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

310
310
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

56
56
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

55
55
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

282
282
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

108
108
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

117
117
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

88
88
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

52
52
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

192
192
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

300
300
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

118
118
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

304
304

Meer sportnieuws