'Union SG gaat voor Belgische ex-speler van PSV en Lyon'

door
'Union SG gaat voor Belgische ex-speler van PSV en Lyon'

Karel Geraerts liet verstaan dat er nog versterking op komst is bij Union SG. De Brusselaars willen onder meer achteraan nog vers bloed aantrekken. Ze denken aan een Belgische verdediger.


Volgens Foot Mercato heeft Union SG concrete interesse in Héritier Deyonge. Hij wordt al jaren aanzien als een speler met veel talent, maar de jonge Belg moet weer op zoek naar een nieuwe club. Er zijn meerdere pistes mogelijk. Voorlopig test hij in Italië. La Dernière Heure meldde eerder al dat Deyonge een proefperiode ondergaat bij de Italiaanse tweedeklasser Frosinone.

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar Italië, waar ze vaak goed voor de dag kwamen. Dan denken we onder meer aan jongens als Jari Vandeputte, Elias Cobbaut, Daam Foulon en anderen. Zij wisten ook indruk te maken in de Serie B en de kans is dus groot dat nog meer Italiaanse clubs de Belgische spelersmarkt gaan verkennen de komende weken en maanden. Deyonge kan dus in hun voetsporen gaan treden. De jongeling kreeg onlangs het statuut van vrije speler nadat Lyon en de speler overeenkwamen om uit elkaar te gaan.

FC UTRECHT

Deyonge is 20 jaar en Lyon verhuurde hem vorig seizoen aan FC Utrecht, maar daar kwam hij niet aan de bak bij de eerste ploeg. De voormalige speler van PSV en KVC Westerlo zoekt dus weer een nieuwe uitdaging en hoopt een club te vinden waar hij eindelijk aan de bak kan komen in een eerste ploeg. De komende dagen en mogelijk weken zal er meer duidelijkheid gaan komen over de toekomst van het jonge Belgische talent. Wordt dus nog vervolgd.

LEES OOK: 'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

Zou hij een goede aanwinst zijn voor Union SG?

Meest recent

'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

6
6
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

27
27
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

175
175
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

30
30
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

22
22
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

71
71
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

72
72
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

118
118
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

32
32
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

121
121
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

321
321
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

100
100
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

180
180
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

46
46
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

44
44
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

208
208
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

332
332
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

136
136
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

386
386
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

162
162
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

84
84
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

353
353
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

122
122
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

196
196

Meer sportnieuws