'Union SG gaat voor Belgische ex-speler van PSV en Lyon'

68 stemmen
'Union SG gaat voor Belgische ex-speler van PSV en Lyon'

Karel Geraerts liet verstaan dat er nog versterking op komst is bij Union SG. De Brusselaars willen onder meer achteraan nog vers bloed aantrekken. Ze denken aan een Belgische verdediger.


Volgens Foot Mercato heeft Union SG concrete interesse in Héritier Deyonge. Hij wordt al jaren aanzien als een speler met veel talent, maar de jonge Belg moet weer op zoek naar een nieuwe club. Er zijn meerdere pistes mogelijk. Voorlopig test hij in Italië. La Dernière Heure meldde eerder al dat Deyonge een proefperiode ondergaat bij de Italiaanse tweedeklasser Frosinone.

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar Italië, waar ze vaak goed voor de dag kwamen. Dan denken we onder meer aan jongens als Jari Vandeputte, Elias Cobbaut, Daam Foulon en anderen. Zij wisten ook indruk te maken in de Serie B en de kans is dus groot dat nog meer Italiaanse clubs de Belgische spelersmarkt gaan verkennen de komende weken en maanden. Deyonge kan dus in hun voetsporen gaan treden. De jongeling kreeg onlangs het statuut van vrije speler nadat Lyon en de speler overeenkwamen om uit elkaar te gaan.

FC UTRECHT

Deyonge is 20 jaar en Lyon verhuurde hem vorig seizoen aan FC Utrecht, maar daar kwam hij niet aan de bak bij de eerste ploeg. De voormalige speler van PSV en KVC Westerlo zoekt dus weer een nieuwe uitdaging en hoopt een club te vinden waar hij eindelijk aan de bak kan komen in een eerste ploeg. De komende dagen en mogelijk weken zal er meer duidelijkheid gaan komen over de toekomst van het jonge Belgische talent. Wordt dus nog vervolgd.

LEES OOK: 'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Zou hij een goede aanwinst zijn voor Union SG?

Meest recent

'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

4
4
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

217
217
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

286
286
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

2806
2806
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

47
47
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

52
52
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

127
127
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

46
46
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

150
150
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

54
54
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

18
18
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

162
162
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

177
177
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

160
160
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

96
96
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

34
34
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

112
112
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

116
116
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

112
112
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

118
118
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

239
239
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

50
50
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

174
174
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

367
367
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

412
412

Meer sportnieuws