'Barça en Chelsea trekken de messen op mercato'

102 stemmen
'Barça en Chelsea trekken de messen op mercato'

FC Barcelona heeft een moeilijk seizoen achter de rug, waarin het uiteindelijk met lege handen achterbleef. In de komende jaargang willen de Catalanen echter weer volop meedoen voor de prijzen. En dus is de club momenteel druk in de weer op de zomerse transfermarkt.


Eerder kondigde Barça al de komst van Andreas Christensen en Franck Kessié aan. Beide spelers werden transfervrij opgepikt nadat hun contract bij respectievelijk Chelsea FC en AC Milan waren afgelopen. Woensdag werd dan weer de transfer van Raphinha afgerond. Daarnaast werd een akkoord is gevonden met Ousmane Dembélé, die bijtekende tot medio 2024. En zaterdag geraakte zaterdag bekend dat een doorbraak is gevonden omtrent Robert Lewandowski.

De Poolse goalgetter sloot zondagnacht aan bij de rest van de selectie aansluiten in de VS. Maar desondanks is de transferhonger niet gestild. Zo wordt het vizier nu immers op defensie gericht. En daarbij staat Jules Koundé is dan weer een pak prijziger. De Fransman staat hoog op het lijstje van Xavi, maar zijn komst afronden wordt niet gemakkelijk.

BLAUW GEVAAR
Sowieso wil Sevilla FC een smak geld voor zijn sterkhouder vangen. Bovendien heerst er stevige concurrentie van Chelsea FC. Vanuit Spanje weerklonk zondag zelfs dat de Blues deze de komst van Koundé wil afronden. Maar volgens SPORT counterde Barça door meteen een nieuw bod voor te bereiden. Zo geloven de Catalanen erin dat ze de deal kunnen sluiten voor een transfersom van 40 à 45 miljoen euro, terwijl spelers Nico Gonzalez of Abde Ezzalzouli als pasmunt gebruikt kunnen worden. Afwachten dus welke grootmacht aan het langste einde zal trekken.

LEES OOK: Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Welke club heeft momenteel de sterkste kern?

Meest recent

Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

32
32
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

43
43
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

40
40
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

32
32
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

90
90
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

293
293
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

53
53
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

386
386
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

85
85
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

254
254
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

448
448
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

336
336
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

416
416
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

504
504
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

867
867
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

202
202
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

366
366
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

118
118
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

242
242
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

501
501
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

61
61
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

486
486
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

360
360
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

239
239

Meer sportnieuws