Here we Go! Romano bevestigt transferbom Bayern

door
Here we Go! Romano bevestigt transferbom Bayern

Bayern München sneuvelde afgelopen seizoen op pijnlijke wijze in de Champions League tegen Villarreal. Komend seizoen willen de Duitsers dat rechtzetten door vol voor de eindzege in het Kampioenenbal te gaan. Der Rekordmeister toont zich dan ook bijzonder actief op de transfermarkt.


Momenteel staat de teller al op drie topaanwinsten: Noussair Mazraoui, Ryan Gravenberch (beiden Ajax) en Sadio Mané (Liverpool FC). Maar desondanks is de transferhonger in de Allianz Arena nog niet gestild. Zo wil Bayern ook zijn defensie nog verder versterken en daarvoor is het vizier gericht op Matthijs de Ligt. De Nederlander zou deze zomer willen vertrekken bij Juventus.

Chelsea FC trok stevig aan zijn mouw, maar eerder geraakte al bekend dat de Oranje-international een voorkeur heeft voor München. Bayern schoot dan ook in actie en lijkt zijn slag nu thuis te halen. Transferautoriteit Fabrizio Romano meldt namelijk dat alle partijen tot een akkoord zijn gekomen. De Ligt zal begin deze week naar München afreizen om zijn medische en fysieke proeven af te leggen.

DEAL VAN 80 MILJOEN
Indien zijn proeven succesvol zijn, ligt voor de verdediger een contract tot medio 2027 klaar. De Duitse kampioen zou dan weer een vaste transfersom van zo'n 70 miljoen euro neertellen. Daar kunnen ook nog eens 10 miljoen euro aan bonussen en variabelen bovenop komen. De kans is reëel dat Juventus dat geld zal gebruiken om nog een directe vervanger voor de defensie aan te trekken. Eerder deze zomer werd immers ook al afscheid genomen van Giorgio Chiellini.

LEES OOK: 'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Bayern wordt volgend seizoen opnieuw kampioen ...

Meest recent

'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

2
2
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

69
69
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

146
146
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

201
201
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

216
216
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

79
79
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

111
111
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

198
198
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

82
82
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

901
901
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

60
60
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

28
28
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

89
89
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

502
502
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

124
124
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

42
42
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

428
428
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

155
155
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

206
206
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

333
333
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

103
103
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

129
129
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

184
184
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

41
41
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

214
214

Meer sportnieuws