'Financiële details bekend: Alderweireld krijgt knalsalaris'

590
'Financiële details bekend: Alderweireld krijgt knalsalaris'

Antwerp FC lijkt klaar voor de Europese opdracht van aanstaande donderdag tegen FC Drita. De Great Old kon zijn generale repetitie immers al winnend afsluiten en haalde het afgelopen vrijdag met 2-1 van Dynamo Kiev. En dan moet Toby Alderweireld zelfs nog in actie komen.


De Great Old kondigde vorige week met de nodige fierheid de komst van de Rode Duivel aan. De Antwerpse interesse in de verdediger was weliswaar al een tijdje bekend. Eind vorig seizoen was hij ook al op bezoek was op de Bosuil. En de interesse was wederzijds. Alderweireld is een geboren en getogen Antwerpenaar, hij en zijn gezin voelden steeds meer voor een terugkeer naar het thuisfront.

Maar ondanks die wederzijdse intenties, moest er wel nog een akkoord gevonden worden met Al-Duhail. Alderweireld lag immers nog tot medio 2024 onder contract bij de Qatarese club. En de krant Het Nieuwsblad kon nu ook de financiële details van de transfer achterhalen. Zo zou RAFC uiteindelijk zo'n 4 miljoen euro, bonussen inclusief, hebben betaald voor de 33-jarige. Al bij al nog een behoorlijk haalbaar bedrag.

TOPSALARIS
Alderweireld zelf verdiende natuurlijk ook goed zijn brood in Qatar. En hoewel hij zich bereid toonde om water bij de wijn te doen om de deal rond te krijgen, zijn ook de persoonlijke voorwaarden niet min. Volgens HNB zou de Rode Duivel zo'n 5 miljoen euro bruto per jaar gaan opstrijken, dat is met de tekenbonus ingerekend. Daarmee wordt hij meteen de beste betaalde speler in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Antwerp gaat volgend seizoen volop meespelen voor de titel ...

Meest recent

Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

0
0
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

1
1
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

17
17
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

14
14
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

103
103
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

152
152
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

103
103
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

124
124
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

51
51
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

47
47
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

101
101
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

70
70
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

56
56
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

113
113
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

262
262
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

176
176
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

122
122
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

438
438
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

158
158
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

287
287
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

114
114
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

441
441
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

169
169
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

366
366

Meer sportnieuws