'Komst Nielsen eist twee 'slachtoffers' bij Club Brugge'

878 stemmen
'Komst Nielsen eist twee 'slachtoffers' bij Club Brugge'

Club Brugge heeft een bijzonder mooi weekend achter de rug. De landskampioen kon zijn eerste officiële wedstrijd van het seizoen al winnend afsluiten en pakte de Supercup ten koste van AA Gent. Daarnaast sloeg Blauw-Zwart ook op de mercato toe met de komst van Casper Nielsen.


Club toonde natuurlijk al langer interesse in de Deen, die vorig seizoen één van de grote smaakmakers was bij het verrassend sterke Union SG. Maar het kostte heel wat voeten in de aarde om tot een doorbraak te komen. Het eerste Brugse bod was immers ver ontoereikend voor Union. En toen de Unionisten vervolgens een mandaat gaven aan de notoire Mogi Bayat om de transfer te regelen, trokken de Bruggelingen zich zelfs eventjes terug. AA Gent zag daarop zijn kans schoon en vond zelf een akkoord met Union, maar Nielsen weigerde zelf een transfer naar de bekerwinnaar.

Afgelopen week meldde Club zich echter terug aan het front en werd uiteindelijk een principe-akkoord gevonden. De details werden niet gecommuniceerd. Maar naar verluidt zou Blauw-Zwart zo'n 5.5 miljoen euro neertellen voor de middenvelder. Dat bedrag kan via bonussen en variabelen oplopen tot een kleine 7 miljoen euro. Voor Nielsen ligt dan weer een contract van 4 jaar klaar. Zijn komst heeft natuurlijk wel sportieve gevolgen.

TWEE 'SLACHTOFFERS'
De algemene verwachting is namelijk dat Nielsen al vaste basisspeler zal worden uitgespeeld. En hoewel hij in principe ook als controlerende middenvelder uit de voeten kan, krijgt hij allicht een soort van box-to-box-rol. Volgens La Dernière Heure betekent dat vooral slecht nieuws voor Ruud Vormer, wiens basisplaats weer in gevaar komt. Al kan de Nederlander ook een positie achteruit getrokken worden. Ook voor Mats Rits is de komst van Nielsen volgens LDH geen goede zaak. Na zijn revalidatie zal het voor hem niet evident worden om opnieuw een titularis te worden.

LEES OOK: Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Wie vindt u momenteel de beste middenvelder?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

98
98
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

74
74
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

91
91
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

24
24
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

46
46
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

170
170
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

41
41
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

191
191
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

78
78
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

348
348
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

340
340
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

146
146
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

194
194
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

372
372
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

48
48
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

194
194
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

113
113
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

414
414
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

411
411
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

644
644
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

751
751
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

294
294
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

455
455
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws