'Komst Nielsen eist twee 'slachtoffers' bij Club Brugge'

door
'Komst Nielsen eist twee 'slachtoffers' bij Club Brugge'

Club Brugge heeft een bijzonder mooi weekend achter de rug. De landskampioen kon zijn eerste officiële wedstrijd van het seizoen al winnend afsluiten en pakte de Supercup ten koste van AA Gent. Daarnaast sloeg Blauw-Zwart ook op de mercato toe met de komst van Casper Nielsen.


Club toonde natuurlijk al langer interesse in de Deen, die vorig seizoen één van de grote smaakmakers was bij het verrassend sterke Union SG. Maar het kostte heel wat voeten in de aarde om tot een doorbraak te komen. Het eerste Brugse bod was immers ver ontoereikend voor Union. En toen de Unionisten vervolgens een mandaat gaven aan de notoire Mogi Bayat om de transfer te regelen, trokken de Bruggelingen zich zelfs eventjes terug. AA Gent zag daarop zijn kans schoon en vond zelf een akkoord met Union, maar Nielsen weigerde zelf een transfer naar de bekerwinnaar.

Afgelopen week meldde Club zich echter terug aan het front en werd uiteindelijk een principe-akkoord gevonden. De details werden niet gecommuniceerd. Maar naar verluidt zou Blauw-Zwart zo'n 5.5 miljoen euro neertellen voor de middenvelder. Dat bedrag kan via bonussen en variabelen oplopen tot een kleine 7 miljoen euro. Voor Nielsen ligt dan weer een contract van 4 jaar klaar. Zijn komst heeft natuurlijk wel sportieve gevolgen.

TWEE 'SLACHTOFFERS'
De algemene verwachting is namelijk dat Nielsen al vaste basisspeler zal worden uitgespeeld. En hoewel hij in principe ook als controlerende middenvelder uit de voeten kan, krijgt hij allicht een soort van box-to-box-rol. Volgens La Dernière Heure betekent dat vooral slecht nieuws voor Ruud Vormer, wiens basisplaats weer in gevaar komt. Al kan de Nederlander ook een positie achteruit getrokken worden. Ook voor Mats Rits is de komst van Nielsen volgens LDH geen goede zaak. Na zijn revalidatie zal het voor hem niet evident worden om opnieuw een titularis te worden.

LEES OOK: Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

Wie vindt u momenteel de beste middenvelder?

Meest recent

KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

15
15
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

95
95
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

30
30
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

57
57
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

67
67
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

197
197
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

182
182
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

76
76
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

110
110
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

93
93
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

352
352
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

413
413
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

118
118
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

381
381
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

475
475
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

287
287
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

103
103
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

83
83
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

67
67
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

155
155
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

254
254
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

335
335
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

376
376
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

141
141
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

146
146

Meer sportnieuws