'Komst Nielsen eist twee 'slachtoffers' bij Club Brugge'

door
'Komst Nielsen eist twee 'slachtoffers' bij Club Brugge'

Club Brugge heeft een bijzonder mooi weekend achter de rug. De landskampioen kon zijn eerste officiële wedstrijd van het seizoen al winnend afsluiten en pakte de Supercup ten koste van AA Gent. Daarnaast sloeg Blauw-Zwart ook op de mercato toe met de komst van Casper Nielsen.


Club toonde natuurlijk al langer interesse in de Deen, die vorig seizoen één van de grote smaakmakers was bij het verrassend sterke Union SG. Maar het kostte heel wat voeten in de aarde om tot een doorbraak te komen. Het eerste Brugse bod was immers ver ontoereikend voor Union. En toen de Unionisten vervolgens een mandaat gaven aan de notoire Mogi Bayat om de transfer te regelen, trokken de Bruggelingen zich zelfs eventjes terug. AA Gent zag daarop zijn kans schoon en vond zelf een akkoord met Union, maar Nielsen weigerde zelf een transfer naar de bekerwinnaar.

Afgelopen week meldde Club zich echter terug aan het front en werd uiteindelijk een principe-akkoord gevonden. De details werden niet gecommuniceerd. Maar naar verluidt zou Blauw-Zwart zo'n 5.5 miljoen euro neertellen voor de middenvelder. Dat bedrag kan via bonussen en variabelen oplopen tot een kleine 7 miljoen euro. Voor Nielsen ligt dan weer een contract van 4 jaar klaar. Zijn komst heeft natuurlijk wel sportieve gevolgen.

TWEE 'SLACHTOFFERS'
De algemene verwachting is namelijk dat Nielsen al vaste basisspeler zal worden uitgespeeld. En hoewel hij in principe ook als controlerende middenvelder uit de voeten kan, krijgt hij allicht een soort van box-to-box-rol. Volgens La Dernière Heure betekent dat vooral slecht nieuws voor Ruud Vormer, wiens basisplaats weer in gevaar komt. Al kan de Nederlander ook een positie achteruit getrokken worden. Ook voor Mats Rits is de komst van Nielsen volgens LDH geen goede zaak. Na zijn revalidatie zal het voor hem niet evident worden om opnieuw een titularis te worden.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

Wie vindt u momenteel de beste middenvelder?

Meest recent

Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

39
39
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

12
12
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

36
36
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

27
27
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

23
23
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

55
55
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

34
34
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

48
48
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

67
67
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

66
66
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

145
145
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

486
486
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

144
144
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

24
24
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

18
18
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

205
205
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

259
259
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

191
191
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

462
462
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

262
262
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

154
154
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

707
707
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

125
125
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

153
153
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

51
51

Meer sportnieuws