'Komst Nielsen eist twee 'slachtoffers' bij Club Brugge'

door
'Komst Nielsen eist twee 'slachtoffers' bij Club Brugge'

Club Brugge heeft een bijzonder mooi weekend achter de rug. De landskampioen kon zijn eerste officiële wedstrijd van het seizoen al winnend afsluiten en pakte de Supercup ten koste van AA Gent. Daarnaast sloeg Blauw-Zwart ook op de mercato toe met de komst van Casper Nielsen.


Club toonde natuurlijk al langer interesse in de Deen, die vorig seizoen één van de grote smaakmakers was bij het verrassend sterke Union SG. Maar het kostte heel wat voeten in de aarde om tot een doorbraak te komen. Het eerste Brugse bod was immers ver ontoereikend voor Union. En toen de Unionisten vervolgens een mandaat gaven aan de notoire Mogi Bayat om de transfer te regelen, trokken de Bruggelingen zich zelfs eventjes terug. AA Gent zag daarop zijn kans schoon en vond zelf een akkoord met Union, maar Nielsen weigerde zelf een transfer naar de bekerwinnaar.

Afgelopen week meldde Club zich echter terug aan het front en werd uiteindelijk een principe-akkoord gevonden. De details werden niet gecommuniceerd. Maar naar verluidt zou Blauw-Zwart zo'n 5.5 miljoen euro neertellen voor de middenvelder. Dat bedrag kan via bonussen en variabelen oplopen tot een kleine 7 miljoen euro. Voor Nielsen ligt dan weer een contract van 4 jaar klaar. Zijn komst heeft natuurlijk wel sportieve gevolgen.

TWEE 'SLACHTOFFERS'
De algemene verwachting is namelijk dat Nielsen al vaste basisspeler zal worden uitgespeeld. En hoewel hij in principe ook als controlerende middenvelder uit de voeten kan, krijgt hij allicht een soort van box-to-box-rol. Volgens La Dernière Heure betekent dat vooral slecht nieuws voor Ruud Vormer, wiens basisplaats weer in gevaar komt. Al kan de Nederlander ook een positie achteruit getrokken worden. Ook voor Mats Rits is de komst van Nielsen volgens LDH geen goede zaak. Na zijn revalidatie zal het voor hem niet evident worden om opnieuw een titularis te worden.

LEES OOK: "Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Wie vindt u momenteel de beste middenvelder?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

22
22
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

56
56
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

104
104
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

183
183
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

244
244
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

93
93
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

74
74
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

175
175
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

513
513
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

199
199
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

743
743
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

190
190
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

128
128
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

159
159
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

238
238
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

663
663
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

374
374
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

321
321
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

185
185
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

430
430
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

205
205
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

73
73
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

56
56
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

328
328

Meer sportnieuws