'Ronaldo zegt neen tegen straffe terugkeer'

door
'Ronaldo zegt neen tegen straffe terugkeer'

Waar speelt Cristiano Ronaldo komend seizoen? De Portugese megaster wil naar verluidt na één jaar alweer vertrekken bij Real Madrid. Hij is niet te spreken over de prestaties van vorig seizoen, waarin United niet eens een ticket voor de Champions League kon bemachtigen. Op zijn 37ste wil Ronaldo geen kans missen om nog in het kampioenenbal te spelen.


Alleen is het nog maar de vraag waar de aanvaller dan terecht kan. De voorbije weken werden Bayern München en Chelsea naar voor geschoven als meest waarschijnlijke bestemmingen, maar zij zijn één voor één afgehaakt. Bij Bayern lieten ze de voorbije dagen weten dat Ronaldo niet in hun strategie past, terwijl Chelsea met Raheem Sterling al een andere aanvaller aangetrokken heeft.

In de loop van zondag dook plots een andere optie op. Portugese media speculeerden immers volop dat Ronaldo zou terugkeren naar Sporting Lissabon, de ploeg waar hij zijn opleiding kreeg en ook zijn profdebuut maakte. Er werd gewag gemaakt van een mogelijke uitleenbeurt nadat iemand de auto van Ronaldo in de parkeergarage van het stadion van Sporting gespot dacht te hebben.

NJET
Maar ook die optie mag alweer de prullenmand in, al ligt dat deze keer aan Ronaldo zelf. Volgens transferexpert Fabrizio Romano heeft de Portugees de geruchten over een terugkeer naar Sporting omschreven als 'fake news'. Voor hem is een terugkeer naar waar het allemaal begon deze zomer geen optie. Er lijken zo stilaan maar weinig opties meer over te blijven voor hem.


LEES OOK: 'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Zal Ronaldo nog een nieuwe club vinden?

Meest recent

Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

6
6
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

58
58
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

202
202
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

50
50
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

122
122
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

133
133
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

68
68
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

42
42
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

81
81
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

96
96
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

35
35
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

26
26
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

73
73
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

82
82
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

181
181
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

54
54
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

142
142
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

483
483
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

227
227
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

47
47
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

179
179
Play-Off-boost AA Gent: De Mil heeft uitstekend nieuws

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

227
227
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

86
86
"Sabotage!" - Eén keuze Garcia zwaar onder vuur genomen

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

170
170
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

277
277

Meer sportnieuws