'Gent doet ultieme poging: bod van 4.5 miljoen'

door
'Gent doet ultieme poging: bod van 4.5 miljoen'

Voor AA Gent is het nieuwe seizoen inmiddels begonnen. De Buffalo's kwamen zondagavond immers in actie tijdens de Supercup op het veld van Club Brugge. Maar ondertussen is de bekerwinnaar nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt, zo is er nog versterking op komst.


Afgelopen winter deden de Buffalo's een goede zaak op de transfermarkt. Zo werd Jordan Torunarigha op huurbasis overgenomen van Hertha Berlijn en zijn komst werd een schot in de roos. De Duitser met Nigeriaanse roots groeide al snel uit tot één van de steunpilaren in de defensie en had zo een belangrijk aandeel in de geboekte successen.

Het is dan ook vrij logisch dat Gent zijn sterkhouder langer aan boord wilde houden. Maar dat werd niet bepaald evident. In de huurovereenkomst stond immers geen aankoopoptie. En de eerste pogingen van de Buffalo's om hem alsnog definitief over te nemen, werden meteen van tafel geveegd door Hertha.

4.5 MILJOEN
Even leek het dossier dan ook van de baan bij Gent, Torunarigha werd zelfs nadrukkelijk aan een overgang naar de Premier League gelinkt. Maar de bekerwinnaar zou nu toch terug in actie zijn geschoten. Volgens Florian Plettenberg van Sky Germany staan de Oost-Vlamingen dan toch dicht bij de komst van de verdediger. Een bod van 4.5 miljoen euro plus bonussen was naar verluidt genoeg om Hertha te overtuigen. Torunarigha kan zelf dan weer tekenen tot medio 2025. Indien de laatste details snel beklonken worden, kan hij maandag al zijn medische proeven.

LEES OOK: 'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Gent heeft enkel nog verdedigende versterking nodig ...

Meest recent

Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

29
29
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

23
23
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

60
60
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

38
38
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

56
56
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

41
41
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

10
10
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

100
100
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

123
123
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

179
179
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

99
99
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

253
253
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

85
85
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

170
170
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

129
129
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

78
78
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

231
231
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

217
217
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

197
197
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

577
577
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

186
186
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

243
243
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

655
655
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

69
69

Meer sportnieuws