'Gent doet ultieme poging: bod van 4.5 miljoen'

242
'Gent doet ultieme poging: bod van 4.5 miljoen'

Voor AA Gent is het nieuwe seizoen inmiddels begonnen. De Buffalo's kwamen zondagavond immers in actie tijdens de Supercup op het veld van Club Brugge. Maar ondertussen is de bekerwinnaar nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt, zo is er nog versterking op komst.


Afgelopen winter deden de Buffalo's een goede zaak op de transfermarkt. Zo werd Jordan Torunarigha op huurbasis overgenomen van Hertha Berlijn en zijn komst werd een schot in de roos. De Duitser met Nigeriaanse roots groeide al snel uit tot één van de steunpilaren in de defensie en had zo een belangrijk aandeel in de geboekte successen.

Het is dan ook vrij logisch dat Gent zijn sterkhouder langer aan boord wilde houden. Maar dat werd niet bepaald evident. In de huurovereenkomst stond immers geen aankoopoptie. En de eerste pogingen van de Buffalo's om hem alsnog definitief over te nemen, werden meteen van tafel geveegd door Hertha.

4.5 MILJOEN
Even leek het dossier dan ook van de baan bij Gent, Torunarigha werd zelfs nadrukkelijk aan een overgang naar de Premier League gelinkt. Maar de bekerwinnaar zou nu toch terug in actie zijn geschoten. Volgens Florian Plettenberg van Sky Germany staan de Oost-Vlamingen dan toch dicht bij de komst van de verdediger. Een bod van 4.5 miljoen euro plus bonussen was naar verluidt genoeg om Hertha te overtuigen. Torunarigha kan zelf dan weer tekenen tot medio 2025. Indien de laatste details snel beklonken worden, kan hij maandag al zijn medische proeven.

LEES OOK: Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Gent heeft enkel nog verdedigende versterking nodig ...

Meest recent

'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

61
61
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

13
13
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

98
98
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

28
28
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

17
17
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

84
84
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

88
88
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

52
52
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

40
40
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

46
46
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

55
55
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

305
305
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

56
56
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

49
49
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

135
135
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

86
86
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

142
142
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

175
175
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

66
66
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

75
75
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

376
376
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

1024
1024
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

105
105
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

30
30
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

204
204

Meer sportnieuws