'Gent doet ultieme poging: bod van 4.5 miljoen'

door
'Gent doet ultieme poging: bod van 4.5 miljoen'

Voor AA Gent is het nieuwe seizoen inmiddels begonnen. De Buffalo's kwamen zondagavond immers in actie tijdens de Supercup op het veld van Club Brugge. Maar ondertussen is de bekerwinnaar nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt, zo is er nog versterking op komst.


Afgelopen winter deden de Buffalo's een goede zaak op de transfermarkt. Zo werd Jordan Torunarigha op huurbasis overgenomen van Hertha Berlijn en zijn komst werd een schot in de roos. De Duitser met Nigeriaanse roots groeide al snel uit tot één van de steunpilaren in de defensie en had zo een belangrijk aandeel in de geboekte successen.

Het is dan ook vrij logisch dat Gent zijn sterkhouder langer aan boord wilde houden. Maar dat werd niet bepaald evident. In de huurovereenkomst stond immers geen aankoopoptie. En de eerste pogingen van de Buffalo's om hem alsnog definitief over te nemen, werden meteen van tafel geveegd door Hertha.

4.5 MILJOEN
Even leek het dossier dan ook van de baan bij Gent, Torunarigha werd zelfs nadrukkelijk aan een overgang naar de Premier League gelinkt. Maar de bekerwinnaar zou nu toch terug in actie zijn geschoten. Volgens Florian Plettenberg van Sky Germany staan de Oost-Vlamingen dan toch dicht bij de komst van de verdediger. Een bod van 4.5 miljoen euro plus bonussen was naar verluidt genoeg om Hertha te overtuigen. Torunarigha kan zelf dan weer tekenen tot medio 2025. Indien de laatste details snel beklonken worden, kan hij maandag al zijn medische proeven.

LEES OOK: Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Gent heeft enkel nog verdedigende versterking nodig ...

Meest recent

Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

8
8
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

27
27
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

115
115
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

19
19
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

91
91
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

225
225
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

257
257
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

153
153
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

484
484
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

303
303
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

72
72
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

174
174
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

119
119
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

108
108
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

152
152
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

424
424
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

643
643
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

326
326
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

183
183
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

149
149
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

533
533
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

514
514
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

148
148
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

151
151
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

138
138

Meer sportnieuws