'Gent doet ultieme poging: bod van 4.5 miljoen'

door
'Gent doet ultieme poging: bod van 4.5 miljoen'

Voor AA Gent is het nieuwe seizoen inmiddels begonnen. De Buffalo's kwamen zondagavond immers in actie tijdens de Supercup op het veld van Club Brugge. Maar ondertussen is de bekerwinnaar nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt, zo is er nog versterking op komst.


Afgelopen winter deden de Buffalo's een goede zaak op de transfermarkt. Zo werd Jordan Torunarigha op huurbasis overgenomen van Hertha Berlijn en zijn komst werd een schot in de roos. De Duitser met Nigeriaanse roots groeide al snel uit tot één van de steunpilaren in de defensie en had zo een belangrijk aandeel in de geboekte successen.

Het is dan ook vrij logisch dat Gent zijn sterkhouder langer aan boord wilde houden. Maar dat werd niet bepaald evident. In de huurovereenkomst stond immers geen aankoopoptie. En de eerste pogingen van de Buffalo's om hem alsnog definitief over te nemen, werden meteen van tafel geveegd door Hertha.

4.5 MILJOEN
Even leek het dossier dan ook van de baan bij Gent, Torunarigha werd zelfs nadrukkelijk aan een overgang naar de Premier League gelinkt. Maar de bekerwinnaar zou nu toch terug in actie zijn geschoten. Volgens Florian Plettenberg van Sky Germany staan de Oost-Vlamingen dan toch dicht bij de komst van de verdediger. Een bod van 4.5 miljoen euro plus bonussen was naar verluidt genoeg om Hertha te overtuigen. Torunarigha kan zelf dan weer tekenen tot medio 2025. Indien de laatste details snel beklonken worden, kan hij maandag al zijn medische proeven.

LEES OOK: Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

Gent heeft enkel nog verdedigende versterking nodig ...

Meest recent

Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

38
38
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

20
20
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

36
36
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

257
257
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

278
278
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

127
127
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

220
220
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

729
729
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

51
51
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

187
187
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

262
262
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

108
108
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

85
85
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

196
196
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

200
200
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

346
346
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

184
184
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

60
60
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

145
145
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

43
43
Verdwijning bij Club Brugge: "Wordt pijnlijk verhaal"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

227
227
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

236
236
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

290
290
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

114
114
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

102
102

Meer sportnieuws