Hollerbach spreekt duidelijke transfertaal bij STVV

door
Hollerbach spreekt duidelijke transfertaal bij STVV

STVV zette vorig seizoen een meer dan degelijke prestatie neer en streed zelfs tot het slot van de reguliere competitie mee voor een Play-Off-ticket. Die prestaties willen de Kanaries in de komende jaargang dan ook herhalen. En daarvoor mag in de volgende weken nog wat versterking verwacht worden.


De Limburgers toonden zich al actief op de mercato. Met Frank Boya (Antwerp) en Gianni Bruno (AA Gent) werden twee JPL-bekenden op huurbasis aangetrokken. Eric Junior Bocat (Moeskroen), Fabinho (Benfica) en Fatih Kaya (Ingolstadt) werden dan weer transfervrij op de kop getikt. Daarnaast werd middenvelder Olivier Dumont weggeplukt bij beloften van Standard en moet Jo Coppens (MV Duisburg) de ervaren derde doelman worden. Behoorlijk wat versterking dus, maar STVV is nog niet klaar.

Coach Bernd Hollerbach bevestigde namelijk dat er nog aanwinsten zullen volgen, al hangt veel af van de financiële situatie. "We zijn nog niet compleet, maar het grootste werk is al gedaan", vertelt de Duitser bij TVL. "Als er zich nog een buitenkans voordoet, happen we zeker toe. Maar dan moet het wel in het financiële plaatje passen."

BOZE BRÜLS
Daarnaast wordt het ook uitkijken wat er aan uitgaande zijde gebeurt. Christian Brüls is bijvoorbeeld niet tevreden met het uitblijven van een contractverlenging. Vandaar dat hij zelfs eventjes niet kwam opdagen. Maar inmiddels zijn die plooien weer gladgestreken. "Voor mij is er geen commotie. Christian is naar mijn bureau gekomen en daar hebben we gesproken, daarmee was het voor mij klaar. Christian is een belangrijke speler voor ons. En iedereen maakt fouten. Maar het mag niet opnieuw gebeuren", aldus Hollerbach.

LEES OOK: ‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Wat verwacht u van STVV volgend seizoen?

Meest recent

HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

178
178
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

136
136
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

64
64
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

188
188
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

172
172
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

715
715
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

290
290
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

228
228
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

100
100
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

223
223
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

96
96
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

193
193
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

154
154
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

137
137
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

358
358
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

351
351
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

585
585
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

240
240
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

305
305
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

257
257
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

162
162
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

139
139
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

422
422
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

500
500

Meer sportnieuws