Hollerbach spreekt duidelijke transfertaal bij STVV

door
Hollerbach spreekt duidelijke transfertaal bij STVV

STVV zette vorig seizoen een meer dan degelijke prestatie neer en streed zelfs tot het slot van de reguliere competitie mee voor een Play-Off-ticket. Die prestaties willen de Kanaries in de komende jaargang dan ook herhalen. En daarvoor mag in de volgende weken nog wat versterking verwacht worden.


De Limburgers toonden zich al actief op de mercato. Met Frank Boya (Antwerp) en Gianni Bruno (AA Gent) werden twee JPL-bekenden op huurbasis aangetrokken. Eric Junior Bocat (Moeskroen), Fabinho (Benfica) en Fatih Kaya (Ingolstadt) werden dan weer transfervrij op de kop getikt. Daarnaast werd middenvelder Olivier Dumont weggeplukt bij beloften van Standard en moet Jo Coppens (MV Duisburg) de ervaren derde doelman worden. Behoorlijk wat versterking dus, maar STVV is nog niet klaar.

Coach Bernd Hollerbach bevestigde namelijk dat er nog aanwinsten zullen volgen, al hangt veel af van de financiële situatie. "We zijn nog niet compleet, maar het grootste werk is al gedaan", vertelt de Duitser bij TVL. "Als er zich nog een buitenkans voordoet, happen we zeker toe. Maar dan moet het wel in het financiële plaatje passen."

BOZE BRÜLS
Daarnaast wordt het ook uitkijken wat er aan uitgaande zijde gebeurt. Christian Brüls is bijvoorbeeld niet tevreden met het uitblijven van een contractverlenging. Vandaar dat hij zelfs eventjes niet kwam opdagen. Maar inmiddels zijn die plooien weer gladgestreken. "Voor mij is er geen commotie. Christian is naar mijn bureau gekomen en daar hebben we gesproken, daarmee was het voor mij klaar. Christian is een belangrijke speler voor ons. En iedereen maakt fouten. Maar het mag niet opnieuw gebeuren", aldus Hollerbach.

LEES OOK: STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Wat verwacht u van STVV volgend seizoen?

Meest recent

Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

24
24
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

47
47
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

220
220
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

163
163
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

82
82
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

229
229
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

38
38
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

120
120
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

107
107
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

68
68
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

242
242
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

233
233
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

391
391
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

57
57
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

180
180
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

88
88
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

88
88
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

307
307
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

138
138
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

508
508
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

199
199
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

100
100
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

459
459
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

190
190

Meer sportnieuws