'Nielsen dichter dan ooit bij Union-vertrek'

door
'Nielsen dichter dan ooit bij Union-vertrek'

Union SG heeft een indrukwekkende voorbereiding achter de rug. Ondanks de kwaliteit van de sparringpartners, bleef de vice-kampioen tot dusver ongeslagen in zijn oefenwedstrijden. Zaterdag werd ook Feyenoord over de knie gelegd (0-4 na 120') en dat zonder sterkhouder Casper Nielsen.


De Deen toonde zich afgelopen seizoen één van de betere middenvelders in 1A en had een groot aandeel in de uitmuntende prestaties van Union SG. Dat wil hij nu ook verzilveren met een mooie transfer. Maar in de voorbije weken lag zijn huidige werkgever nog wat dwars. Union wil immers zoveel mogelijk aan zijn sterkhouder te verdienen en de hoge voorwaarden zijn voor verschillende clubs een struikelblok.

De Brusselaars vonden weliswaar een akkoord met AA Gent, maar dat zag Nielsen zelf niet zitten. De middenvelder heeft namelijk zijn zinnen gezet op Club Brugge. En nadat de onderhandelingen met Blauw-Zwart even werd stilgelegd, meldde SudPresse zaterdag dat Club en Union alsnog een akkoord naderen. Zo zouden de West-Vlamingen zich bereid tonen om een som van zo'n 5 miljoen euro neer te tellen en dat bedrag zou volstaan voor de Unionisten.

WITTE ROOK OP KOMST
Voorlopig is de deal wel nog niet volledig beklonken. Maar volgens La Dernière Heure zal het niet lang meer duren alvorens er witte rook volgt in het dossier. Dat Nielsen zaterdag tegen Feyenoord opnieuw een hele wedstrijd aan de kant bleef, is volgens de Waalse krant een belangrijke indicatie. "Hij staat dichter dan ooit bij een vertrek", schrijft men, zonder een concrete bestemming te noemen.

LEES OOK: Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Nielsen speelt volgend seizoen bij Club ...

Meest recent

'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

54
54
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend?

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

110
110
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

126
126
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

292
292
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

153
153
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

47
47
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

253
253
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

54
54
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

198
198
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

170
170
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

86
86
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

242
242
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

183
183
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

108
108
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

143
143
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

328
328
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

175
175
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

136
136
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

252
252
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

92
92
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

312
312
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

154
154
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

918
918
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

106
106
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

220
220

Meer sportnieuws