'Nielsen dichter dan ooit bij Union-vertrek'

door
'Nielsen dichter dan ooit bij Union-vertrek'

Union SG heeft een indrukwekkende voorbereiding achter de rug. Ondanks de kwaliteit van de sparringpartners, bleef de vice-kampioen tot dusver ongeslagen in zijn oefenwedstrijden. Zaterdag werd ook Feyenoord over de knie gelegd (0-4 na 120') en dat zonder sterkhouder Casper Nielsen.


De Deen toonde zich afgelopen seizoen één van de betere middenvelders in 1A en had een groot aandeel in de uitmuntende prestaties van Union SG. Dat wil hij nu ook verzilveren met een mooie transfer. Maar in de voorbije weken lag zijn huidige werkgever nog wat dwars. Union wil immers zoveel mogelijk aan zijn sterkhouder te verdienen en de hoge voorwaarden zijn voor verschillende clubs een struikelblok.

De Brusselaars vonden weliswaar een akkoord met AA Gent, maar dat zag Nielsen zelf niet zitten. De middenvelder heeft namelijk zijn zinnen gezet op Club Brugge. En nadat de onderhandelingen met Blauw-Zwart even werd stilgelegd, meldde SudPresse zaterdag dat Club en Union alsnog een akkoord naderen. Zo zouden de West-Vlamingen zich bereid tonen om een som van zo'n 5 miljoen euro neer te tellen en dat bedrag zou volstaan voor de Unionisten.

WITTE ROOK OP KOMST
Voorlopig is de deal wel nog niet volledig beklonken. Maar volgens La Dernière Heure zal het niet lang meer duren alvorens er witte rook volgt in het dossier. Dat Nielsen zaterdag tegen Feyenoord opnieuw een hele wedstrijd aan de kant bleef, is volgens de Waalse krant een belangrijke indicatie. "Hij staat dichter dan ooit bij een vertrek", schrijft men, zonder een concrete bestemming te noemen.

LEES OOK: Straf: JPL-speler opgeroepen voor wereldkampioen Argentinië

Nielsen speelt volgend seizoen bij Club ...

Meest recent

Messi doet Barça dromen: "Ik hoop op een dag terug te keren"

We zullen nog zeker enkele jaren kunnen genieten van de kunsten van Lionel Messi. De 38-jarige ...

7
7
TRANSFERUURTJE: 'Hayen alsnog weg, volgende trainerswissel in JPL?'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

235
235
Vandenbempt doet boekje open over soap competitieformat

Terwijl het tv-rechtencontract nog altijd voer voor discussie is blijft ook het competitieformat de ...

71
71
Leko likt wonden: AA Gent incasseert extra uppercut

AA Gent moest zondag in eigen huis genoegen nemen met een 1-1 gelijkspel tegen KRC Genk. Nochtans ...

55
55
Marc Degryse breekt los: "Ze moeten mij daar niet steken!"

Hij was jarenlang één van de meest elegante aanvallers van het Belgische voetbal, en ...

49
49
Bornauw héél duidelijk: dit zijn de drie grote RSCA-ambities

RSC Anderlecht kende een prachtige zondag. Een verdiende 1-0-zege tegen Club Brugge en een geweldige ...

178
178
Grote zorgen bij Club Brugge: "De zoveelste keer dit seizoen"

Wanneer speelt Club Brugge in de Jupiler Pro League eens zoals ze tegen AS Monaco, Rangers FC en FC ...

204
204
Degryse ziet grote 'wederopstanding' bij RSCA-smaakmaker

Heel Anderlecht zal vandaag een leuke maandag kennen. De Brusselaars wisten eindelijk nog eens te ...

201
201
Vandenbempt na topper RSCA-Club: "Meer dan 30 miljoen"

Een goed RSC Anderlecht won oververdiend van een zwak Club Brugge. Paars-Wit speelde met volle ...

461
461
Euvrard krijgt Standard niet op de rails: één énorm probleem

Standard blijft ook onder Vincent Euvrard simpelweg matig presenteren. Vooral op verplaatsing is het ...

157
157
Dender pakt uit: "Kompany wilde mij bij Anderlecht"

FCV Dender kent een zeer pover seizoen. De club hoopt tegen Zulte Waregem eindelijk voor het eerst ...

64
64
'Van hemel naar hel: Bayern-nachtmerrie voor Kompany'

Bayern München zag zaterdag zijn fenomenale reeks van 15 opeenvolgende zeges stranden. ...

177
177
Hasi en Renard buiten? Nieuw Anderlecht-bestuur reageert

RSC Anderlecht kon zondag eindelijk nog eens winnen van Club Brugge. Een aangename binnenkomer voor ...

472
472
Adriano Bertaccini verrast iedereen met héél groot geheim

Veel Anderlecht-supporters ontwaken deze morgen ongetwijfeld met een euforisch gevoel. Gisteren ...

137
137
Janssen dropt fors statement: "En ik meen het oprecht"

Antwerp FC heeft vlak voor het ingaan van de interland-break de crisis ietwat kunnen bezweren. Zo ...

226
226
Club Brugge slikt: enorme domper vanuit ziekenboeg

Club Brugge heeft de derde interland-break van het seizoen niet bepaald op een geslaagde manier ...

480
480
Doku foltert Liverpool: Engelse tabloids compleet door het dak

In de Engelse Premier League heeft Manchester City zondagavond een serieus statement neergezet. Zo ...

187
187
Anderlecht klaar voor shock: comeback met hangende pootjes

Anderlecht heeft volgens bepaalde bronnen interesse in een comeback van Sebastiaan Bornauw, die bij ...

451
451
Blessuregolf bij AA Gent: Leko geeft opvallende 'schuldige'

Een week na de pijnlijke afgang tegen OH Leuven, heeft AA Gent de rug ietwat kunnen rechten. De ...

195
195
Grote gevolgen na vertrek Vandenhaute: droomscenario Coucke

Voor Marc Coucke is het een bijzonder mooie zondag geworden. De hoofdeigenaar keek vanuit de tribune ...

277
277
Club Brugge houdt hart vast: Hayen tóch naar uitgang?

De laatste interland-break van het kalenderjaar is begonnen en dat is doorgaans een periode waarin ...

760
760
Fink ondanks puntenverlies: "Ik ben trots op mijn spelers"

Ook dit weekend is KRC Genk er nog niet in geslaagd om de top zes binnen te dringen. Het moest ...

133
133
Straf: JPL-speler opgeroepen voor wereldkampioen Argentinië

De Jupiler Pro League was al langer een visvijver voor clubs uit topcompetities, maar spelers uit ...

131
131
Lewandowski sleurt alweer bibberend Barça er nog door

FC Barcelona heeft duidelijk zijn lessen niet getrokken uit het 3-3-gelijkspel van deze week op Club ...

46
46
Inter grijpt macht, PSG wist wereldgoal op valreep uit

Het was zondagavond nog spannend om de koppositie in de Serie A en de Ligue 1. In Italië greep ...

41
41

Meer sportnieuws