'Nielsen dichter dan ooit bij Union-vertrek'

518 stemmen
'Nielsen dichter dan ooit bij Union-vertrek'

Union SG heeft een indrukwekkende voorbereiding achter de rug. Ondanks de kwaliteit van de sparringpartners, bleef de vice-kampioen tot dusver ongeslagen in zijn oefenwedstrijden. Zaterdag werd ook Feyenoord over de knie gelegd (0-4 na 120') en dat zonder sterkhouder Casper Nielsen.


De Deen toonde zich afgelopen seizoen één van de betere middenvelders in 1A en had een groot aandeel in de uitmuntende prestaties van Union SG. Dat wil hij nu ook verzilveren met een mooie transfer. Maar in de voorbije weken lag zijn huidige werkgever nog wat dwars. Union wil immers zoveel mogelijk aan zijn sterkhouder te verdienen en de hoge voorwaarden zijn voor verschillende clubs een struikelblok.

De Brusselaars vonden weliswaar een akkoord met AA Gent, maar dat zag Nielsen zelf niet zitten. De middenvelder heeft namelijk zijn zinnen gezet op Club Brugge. En nadat de onderhandelingen met Blauw-Zwart even werd stilgelegd, meldde SudPresse zaterdag dat Club en Union alsnog een akkoord naderen. Zo zouden de West-Vlamingen zich bereid tonen om een som van zo'n 5 miljoen euro neer te tellen en dat bedrag zou volstaan voor de Unionisten.

WITTE ROOK OP KOMST
Voorlopig is de deal wel nog niet volledig beklonken. Maar volgens La Dernière Heure zal het niet lang meer duren alvorens er witte rook volgt in het dossier. Dat Nielsen zaterdag tegen Feyenoord opnieuw een hele wedstrijd aan de kant bleef, is volgens de Waalse krant een belangrijke indicatie. "Hij staat dichter dan ooit bij een vertrek", schrijft men, zonder een concrete bestemming te noemen.

LEES OOK: Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Nielsen speelt volgend seizoen bij Club ...

Meest recent

STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

22
22
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

32
32
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

42
42
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

102
102
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

82
82
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

54
54
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

32
32
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

129
129
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

163
163
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

70
70
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

42
42
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

66
66
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

371
371
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

397
397
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

232
232
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

214
214
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

262
262
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

513
513
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

134
134
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

76
76
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

125
125
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

587
587
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

111
111
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

396
396
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

213
213

Meer sportnieuws