'Barcelona pakt door met twee extra topaanwinsten'

129 stemmen
'Barcelona pakt door met twee extra topaanwinsten'

FC Barcelona heeft een moeilijk seizoen achter de rug, waarin het uiteindelijk met lege handen achterbleef. In de komende jaargang willen de Catalanen echter weer volop meedoen voor de prijzen. En dus is de club momenteel druk in de weer op de zomerse transfermarkt.


Eerder kondigde Barça al de komst van Andreas Christensen en Franck Kessié aan. Beide spelers werden transfervrij opgepikt nadat hun contract bij respectievelijk Chelsea FC en AC Milan waren afgelopen. Woensdag werd dan weer de transfer van Raphinha afgerond. De Braziliaan komt over van Leeds United en zou zo'n 55 miljoen euro kosten, al kan die som via allerlei bonussen nog flink oplopen. Daarnaast werd een akkoord is gevonden met Ousmane Dembélé, die bijtekende tot medio 2024.

Coach Xavi Hernandez krijgt dus een pak opties in zijn aanvalslinie en die opties worden weldra nog wat groter. Zo geraakte zaterdag bekend dat een doorbraak is gevonden omtrent Robert Lewandowski. De Poolse goalgetter zal eerstdaags bij de rest van de selectie aansluiten in de VS. Maar desondanks is de transferhonger niet gestild. Integendeel, volgens Mundo Deportivo wordt het vizier nu immers op defensie gericht.

TWEE DOELWITTEN
En daarvoor zouden de Catalanen twee targets in het vizier hebben. César Azpilicueta is veruit de goedkoopste piste gezien zijn leeftijd en aflopende contract bij Chelsea FC. Maar de Blues hopen wel nog enkele miljoenen aan hun aanvoerder te verdienen. Jules Koundé is dan weer een pak prijziger. De Fransman staat hoog op het lijstje van Xavi, maar Sevilla FC wil de jackpot voor zijn sterkhouder. Bovendien liggen verschillende (Engelse) topclubs op de loer voor Koundé.

LEES OOK: Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

Barça gaat volgend seizoen meedoen voor de Spaanse titel ...

Meest recent

'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

21
21
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

267
267
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

292
292
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

2890
2890
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

50
50
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

53
53
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

130
130
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

48
48
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

161
161
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

59
59
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

18
18
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

165
165
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

183
183
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

164
164
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

97
97
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

35
35
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

112
112
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

117
117
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

114
114
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

119
119
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

244
244
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

50
50
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

177
177
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

369
369
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

416
416

Meer sportnieuws