'Barcelona pakt door met twee extra topaanwinsten'

door
'Barcelona pakt door met twee extra topaanwinsten'

FC Barcelona heeft een moeilijk seizoen achter de rug, waarin het uiteindelijk met lege handen achterbleef. In de komende jaargang willen de Catalanen echter weer volop meedoen voor de prijzen. En dus is de club momenteel druk in de weer op de zomerse transfermarkt.


Eerder kondigde Barça al de komst van Andreas Christensen en Franck Kessié aan. Beide spelers werden transfervrij opgepikt nadat hun contract bij respectievelijk Chelsea FC en AC Milan waren afgelopen. Woensdag werd dan weer de transfer van Raphinha afgerond. De Braziliaan komt over van Leeds United en zou zo'n 55 miljoen euro kosten, al kan die som via allerlei bonussen nog flink oplopen. Daarnaast werd een akkoord is gevonden met Ousmane Dembélé, die bijtekende tot medio 2024.

Coach Xavi Hernandez krijgt dus een pak opties in zijn aanvalslinie en die opties worden weldra nog wat groter. Zo geraakte zaterdag bekend dat een doorbraak is gevonden omtrent Robert Lewandowski. De Poolse goalgetter zal eerstdaags bij de rest van de selectie aansluiten in de VS. Maar desondanks is de transferhonger niet gestild. Integendeel, volgens Mundo Deportivo wordt het vizier nu immers op defensie gericht.

TWEE DOELWITTEN
En daarvoor zouden de Catalanen twee targets in het vizier hebben. César Azpilicueta is veruit de goedkoopste piste gezien zijn leeftijd en aflopende contract bij Chelsea FC. Maar de Blues hopen wel nog enkele miljoenen aan hun aanvoerder te verdienen. Jules Koundé is dan weer een pak prijziger. De Fransman staat hoog op het lijstje van Xavi, maar Sevilla FC wil de jackpot voor zijn sterkhouder. Bovendien liggen verschillende (Engelse) topclubs op de loer voor Koundé.

LEES OOK: 'Club Brugge opent debatten: toptransfer krijgt vorm'

Barça gaat volgend seizoen meedoen voor de Spaanse titel ...

Meest recent

Transfertip Standard: "Hij kan hen weer naar top brengen"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie op het ...

9
9
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

22
22
Ouahbi drukt meteen Belgische stempel bij Marokko

De voorbije weken was er heel wat te doen rond Marokko. Het kreeg deze week van de Afrikaanse ...

11
11
AA Gent blijft gaan en heeft wéér talent beet

AA Gent kan komend weekend een uitstekende zaak doen door op de slotspeeldag van de reguliere ...

17
17
'Real en Rode Duivels gruwelen: domper voor Courtois'

Real Madrid wipte deze week nog maar eens Manchester City uit de Champions League. Toch keerde het ...

62
62
'De Bruyne krijgt plots transferdilemma voorgeschoteld'

Een dikke vier maanden stond hij aan de kant, maar Kevin De Bruyne is nu helemaal terug. De Rode ...

30
30
'Nieuwe wending De Cat: deze club schiet in actie'

Bij Anderlecht wordt het de komende maanden uitkijken naar de ontwikkelingen rond Nathan De Cat. Het ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Cercle kiest coach, Club kan De Cat helpen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

186
186
Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

De supporters van KSC Lokeren willen de wedstrijd tegen RSCA Futures dwarsbomen met een boycot. Men ...

50
50
Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Cercle Brugge, maar de deuren werden even geopend ...

133
133
Afrika Cup-rel ontploft compleet: “Corruptie bij CAF"

De Afrika Cup-rel tussen Senegal en Marokko blijft voortduren. Eerstgenoemde won het Afrikaanse ...

143
143
'Leegloop STVV ingezet: Japanse smaakmakers naar exit'

STVV verloor wel twee van zijn drie laatste wedstrijden, maar blijft desondanks netjes bovenin ...

93
93
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

145
145
'Genk krijgt belangrijk nieuws over transfer Karetsas'

Bij KRC Genk gaat de focus in de komende dagen helemaal op de mogelijke kwalificatie voor de ...

166
166
'Nieuwe klap voor RWDM: faillissement gevraagd'

De voorbije maanden doken al heel wat onrustwekkende verhalen op over de financiële situatie ...

180
180
'Tielemans hakt zelf knoop door over zomertransfer'

Hij mag dan wel geblesseerd zijn, de kans lijkt groot dat Youri Tielemans straks toch in de selectie ...

66
66
Wils geeft dé oorzaak voor zijn 'mislukking' bij Antwerp

Voor Antwerp eindigt het reguliere seizoen zondag met een wedstrijd tegen OH Leuven waarin voor hen ...

134
134
De Condé spreekt klare taal: seizoen Genk mislukt?

KRC Genk beleeft een seizoen met twee gezichten. In de Europa League wenkt voor de tweede keer in ...

226
226
D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag valt de reguliere competitie in zijn beslissende plooi. Alle wedstrijden worden op hetzelfde ...

268
268
'Grote kuis in Genk: drie meubelstukken richting exit'

Ondanks het matige seizoen in eigen land gaat KRC Genk mede dankzij de knappe prestaties in de ...

450
450
Taravel moet puzzelen: extra opdoffer voor Anderlecht

De kwalificatie voor de Champions' Play-Offs lijkt louter nog een formaliteit, al kan RSC Anderlecht ...

1
1
De Bruyne zet Conte op z’n plek: de maat is vol

Kevin De Bruyne heeft tegen Lecce meteen getoond waarom Napoli hem niet langer kan missen. Zijn ...

303
303
'De Condé speelt open kaart: kassa rinkelt in Genk'

In eigen land dreigt KRC Genk naast de top zes te grijpen, maar in Freiburg hoopt het straks een ...

177
177
'Club Brugge opent debatten: toptransfer krijgt vorm'

Komende zomer staat er een heuse leegloop op til bij Club Brugge, want tal van smaakmakers blijken ...

395
395
'Hayen speelt blufpoker: opstelling Genk lekt uit'

KRC Genk heeft donderdag om 18u45 een afspraak met de geschiedenis, want in Freiburg kan het zich ...

121
121

Meer sportnieuws