Vrancken luidt alarmbel: "Daar kunnen we versterking gebruiken"

door
Vrancken luidt alarmbel:

KRC Genk oogt allesbehalve klaar voor de competitiestart. De cohesie in de ploeg is er nog steeds niet en was ook vorig jaar hét grote probleem. Wouter Vrancken wil versterking.


De coach van Racing Genk kreeg na de match van Het Laatste Nieuws de vraag of Fausto Vera een optie is. De Argentijnse verdedigende middenvelder is echter peperduur en moet tussen de zes à zeven miljoen euro kosten. Vrancken wil hem er graag bij."Daarvoor moet je bij andere mensen zijn. Maar het is wel zo dat we op de positie zes iets kunnen gebruiken", verklaarde de trainer.

Gonzalo Castro komt weldra naar Genk en zal de naar Sassuolo vertrokken Kristian Thorstvedt gaan vervangen. "Al vond ik ook dat Mike Trésor op die positie bereidheid liet zien. Los daarvan: we zien wel wat er komende dagen zal gebeuren", zegt Vrancken.

TEGEN CLUB BRUGGE

Vrancken zal de komende weken Racing Genk weer als een team moeten laten spelen. Dat lijkt het grootste werkpunt te zijn. Inzake individueel talent heeft Genk een team dat titelwaardig is, maar er staat al maanden geen team op het veld. Veel jongens zijn bezig met een transfer en Vrancken zal in dat opzicht dus nog bergen werk moeten verzetten. Genk opent het seizoen met een wedstrijd op het veld van Club Brugge, waar de de Limburgers dus uit een heel ander vaatje dan tegen AEK Athene zullen moeten tappen. Vrancken hoopt dat hij tegen dan alvast kan rekenen op Castro, al lijkt die uiteraard nog een aanpassingstijd nodig te gaan hebben.

LEES OOK: Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Gaat Genk de top vier halen?

Meest recent

Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

4
4
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

9
9
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

46
46
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

69
69
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

129
129
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

57
57
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

138
138
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

447
447
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

231
231
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

288
288
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

276
276
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

103
103
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

728
728
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

362
362
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

387
387
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

350
350
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

240
240
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

430
430
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

399
399
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

133
133
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

525
525
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

236
236
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

118
118
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

447
447

Meer sportnieuws