Vrancken luidt alarmbel: "Daar kunnen we versterking gebruiken"

door
Vrancken luidt alarmbel:

KRC Genk oogt allesbehalve klaar voor de competitiestart. De cohesie in de ploeg is er nog steeds niet en was ook vorig jaar hét grote probleem. Wouter Vrancken wil versterking.


De coach van Racing Genk kreeg na de match van Het Laatste Nieuws de vraag of Fausto Vera een optie is. De Argentijnse verdedigende middenvelder is echter peperduur en moet tussen de zes à zeven miljoen euro kosten. Vrancken wil hem er graag bij."Daarvoor moet je bij andere mensen zijn. Maar het is wel zo dat we op de positie zes iets kunnen gebruiken", verklaarde de trainer.

Gonzalo Castro komt weldra naar Genk en zal de naar Sassuolo vertrokken Kristian Thorstvedt gaan vervangen. "Al vond ik ook dat Mike Trésor op die positie bereidheid liet zien. Los daarvan: we zien wel wat er komende dagen zal gebeuren", zegt Vrancken.

TEGEN CLUB BRUGGE

Vrancken zal de komende weken Racing Genk weer als een team moeten laten spelen. Dat lijkt het grootste werkpunt te zijn. Inzake individueel talent heeft Genk een team dat titelwaardig is, maar er staat al maanden geen team op het veld. Veel jongens zijn bezig met een transfer en Vrancken zal in dat opzicht dus nog bergen werk moeten verzetten. Genk opent het seizoen met een wedstrijd op het veld van Club Brugge, waar de de Limburgers dus uit een heel ander vaatje dan tegen AEK Athene zullen moeten tappen. Vrancken hoopt dat hij tegen dan alvast kan rekenen op Castro, al lijkt die uiteraard nog een aanpassingstijd nodig te gaan hebben.

Gaat Genk de top vier halen?

Meest recent

Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

56
56
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

22
22
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

29
29
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

22
22
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

54
54
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

67
67
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

52
52
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

247
247
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

172
172
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

255
255
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

71
71
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

238
238
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

560
560
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

43
43
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

377
377
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

472
472
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

418
418
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

65
65
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

68
68
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

100
100
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

133
133
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

59
59
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

235
235
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

557
557
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

142
142

Meer sportnieuws