Vrancken is scherp voor trio na valse algemene repetitie

door
Vrancken is scherp voor trio na valse algemene repetitie

KRC Genk kent een zeer pittige competitiestart, want het moet op de eerste speeldag meteen naar landskampioen Club Brugge en een week later speelt het ook nog tegen Standard. De Limburgers kunnen er dus maar beter meteen staan, maar een week voor de competitiestart bleek er nog heel wat werk aan de winkel te zijn. In de galamatch tegen AEK Athene liep het tegen een pijnlijke nederlaag aan.


De Grieken kwamen met 0-2 winnen in de Cegeka Arena en dus werd het voor Wouter Vrancken geen al te beste kennismaking met zijn nieuwe supporters. De trainer was niet tevreden met wat zijn ploeg op de mat legde en had voor enkele spelers in het bijzonder zeer harde woorden in petto.

"Qua bereidheid vond ik het te weinig", was de harde conclusie van Vrancken bij Het Laatste Nieuws. "Op training zie je dat wel 100 procent terug, maar vandaag was dat niet het geval. Vooral onze drie aanvallers moeten zorgen dat ze daarin een knop omdraaien." Tegen AEK vormden Ito, Dessers en Oyen de voorhoede en zij hebben dus geen indruk gemaakt op Vrancken. Dessers miste ook nog eens een penalty.

GEVOLGEN
De trainer geeft ook nog mee dat voor een aantal spelers hun ondermaatse prestatie gevolgen zal hebben voor de openingsmatch van de competitie. Het zou dus goed kunnen dat Vrancken meteen enkele opvallende keuzes in zijn basiself zal maken. De wisselspelers krijgen zondag tegen Seraing alvast nog een kans om zich in de kijker te spelen.

LEES OOK: Vrancken vol emotie na persoonlijk drama: "Ze was er altijd"

Zal Genk er dit seizoen meteen staan?

Meest recent

'Anderlecht weigerde smaakmaker KRC Genk'

RSC Anderlecht deed de afgelopen jaren heel wat transfers met ondertussen ook heel wat verschillende ...

15
15
Vandenbempt met gigantische lof: "Lammens al verder dan…’"

Manchester United haalde Senne Lammens weg bij Royal Antwerp FC en betaalde daar stevig voor: 21 ...

39
39
Club Brugge haalt transferslag thuis: meer details bekend

Club Brugge heeft een erg drukke zomer achter de rug, al bleven met Raphael Onyedika en Joel ...

30
30
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 én inhaalduels bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al speeldag acht op het programma, terwijl er ook een ...

38
38
Fink incasseert opdoffer: wissel van de wacht in Genk?

Terwijl de start van de Champions League alle aandacht opeist moet KRC Genk woensdag aan de bak ...

84
84
De 11 namen: Union op volle sterkte voor CL-debuut

Union begint dinsdag aan haar eerste avontuur in de Champions League met een bezoekje aan PSV. ...

37
37
Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws voor toppers

Europees voetbal staat niet meer op het programma, maar in de competitie volgen de topmatchen elkaar ...

203
203
Club Brugge dropt bommetje: Ordonez verlengt contract

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge, dat tal van sterkhouders zag ...

336
336
'Club Brugge hakt knoop door: meubelstuk mag beschikken'

Nicky Hayen verdedigt vurig de beurtrol tussen de palen bij Club Brugge, terwijl er in de ...

953
953
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

250
250
Hoefkens zet Nederland op stelten: “Kotsmisselijk en triest”

Carl Hoefkens heeft een verleden in België als trainer bij onder meer Club Brugge en Standard ...

146
146
Real stampt tegen schenen met nieuwe klacht bij FIFA

Real Madrid won afgelopen speeldag nipt van Real Sociedad. Dankzij een magistrale Kylian ...

112
112
Twee Belgen sturen ferme boodschap naar Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft veel keuze bij de Belgische nationale ploeg. Naast de ervaren namen ...

117
117
Met de kus van Modric: Saelemaekers grote hit in Milaan

De toekomst van Alexis Saelemaekers werd afgelopen zomer uitvoerig besproken. Verschillende clubs ...

125
125
‘Nasleep horrorbotsing De Cuyper: groot nieuws Lavia’

Maxim De Cuyper maakte afgelopen zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton. In de Premier ...

200
200
‘Standard vreest Club Brugge: dubbele uppercut Euvrard’

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk bezig onder Vincent Euvrard. De vervanger van Mircea Rednic ...

261
261
Kompany clasht weer met Bayern-icoon: “Slaat nergens op!”

Vincent Kompany is met Bayern München perfect aan de Bundesliga begonnen, maar de ambities van ...

209
209
Rode Duivels schrikken na drastische ingreep FIFA

De interlandperiodes komen vaak onder vuur te liggen. De spelers vinden dat de kalender al bomvol ...

239
239
Grote verrassing: databureau voorspelt kansen Club én Union

De League Phase van de Champions League staat voor de deur. Dinsdagavond neemt Union SG het in zijn ...

198
198
Genk troeft buitenland af: oude bekende keert terug

KRC Genk greep de afgelopen seizoenen naast de titel in de Jupiler Pro League, maar dit seizoen zijn ...

192
192
'Anderlecht vloekt: zware schorsing Degreef bekend'

Tristan Degreef pakte al vroeg rood tegen KRC Genk afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. De ...

521
521
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge shockeert, vijf Anderlecht-dossiers’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

613
613
Van Bommel snoeihard: pijnlijke woorden voor eigen zoon

Union SG neemt het dinsdagavond op tegen Union SG in de Champions League. De Brusselse club maakt ...

114
114
CL-zorgen Club Brugge: Hayen doet schietgebedje

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart hoopt de doelen van ...

323
323
Extra troef Rode Duivels: nieuw wapen Doku ontdekt

Jérémy Doku is al jaren een gevestigde naam in de Belgische nationale ploeg. Bij ...

107
107

Meer sportnieuws