'Rode Duivel houdt Amuzu van transfer'

door
'Rode Duivel houdt Amuzu van transfer'

Het lijkt erop dat Francis Amuzu straks als titularis aan het seizoen zal beginnen bij Anderlecht, want Felice Mazzu lijkt voor hem een basisplaats op de linkerflank in petto te hebben. Alleen lijkt het niet helemaal zeker dat de 22-jarige nog lang bij Paars-Wit zal blijven, want er wordt alsmaar meer aan zijn mouw getrokken.


De voorbije weken toonde Troyes al interesse, maar daar kwam deze week ook nog eens Olympiakos bij. De Grieken zouden bovendien aan de looneisen van Amuzu gaan voldoen, al lijken ze momenteel toch nog een eindje van de vraagprijs van Anderlecht te zitten. Zijn transfer is dus nog zeker niet in kannen en kruiken en zou weleens nog helemaal af kunnen springen.

Griekse media stellen immers dat Olympiakos naast Amuzu ook nog een Rode Duivel op zijn verlanglijstje heeft staan, want ook Dodi Lukebakio zou in beeld zijn. De aanvaller keerde deze zomer terug bij Hertha BSC na een weinig succesvolle uitleenbeurt aan VfL Wolfsburg, maar lijkt in Berlijn geen toekomst te hebben. Er werd al gespeculeerd dat Club Brugge of Antwerp hem terug naar België zou kunnen halen, maar daar kwam niets uit voort.

WK
Lukebakio heeft nog steeds zijn zinnen gezet op een selectie voor het WK en moet daarom de komende maanden absoluut aan spelen toekomen, iets wat in Griekenland wel zou moeten lukken. Hij lijkt voor Olympiakos bovendien ook makkelijker haalbaar te zijn dan Amuzu, gezien hij moet vertrekken.

Voor wie kan Olympiakos best kiezen?

Meest recent

Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

0
0
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

18
18
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

54
54
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

19
19
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

308
308
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

146
146
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

119
119
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

135
135
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

39
39
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

505
505
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

136
136
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

266
266
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

50
50
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

197
197
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

370
370
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

132
132
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

364
364
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

61
61
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

253
253
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

601
601
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1404
1404
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

150
150
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

571
571
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

525
525
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

378
378

Meer sportnieuws