'Rode Duivel houdt Amuzu van transfer'

door
'Rode Duivel houdt Amuzu van transfer'

Het lijkt erop dat Francis Amuzu straks als titularis aan het seizoen zal beginnen bij Anderlecht, want Felice Mazzu lijkt voor hem een basisplaats op de linkerflank in petto te hebben. Alleen lijkt het niet helemaal zeker dat de 22-jarige nog lang bij Paars-Wit zal blijven, want er wordt alsmaar meer aan zijn mouw getrokken.


De voorbije weken toonde Troyes al interesse, maar daar kwam deze week ook nog eens Olympiakos bij. De Grieken zouden bovendien aan de looneisen van Amuzu gaan voldoen, al lijken ze momenteel toch nog een eindje van de vraagprijs van Anderlecht te zitten. Zijn transfer is dus nog zeker niet in kannen en kruiken en zou weleens nog helemaal af kunnen springen.

Griekse media stellen immers dat Olympiakos naast Amuzu ook nog een Rode Duivel op zijn verlanglijstje heeft staan, want ook Dodi Lukebakio zou in beeld zijn. De aanvaller keerde deze zomer terug bij Hertha BSC na een weinig succesvolle uitleenbeurt aan VfL Wolfsburg, maar lijkt in Berlijn geen toekomst te hebben. Er werd al gespeculeerd dat Club Brugge of Antwerp hem terug naar België zou kunnen halen, maar daar kwam niets uit voort.

WK
Lukebakio heeft nog steeds zijn zinnen gezet op een selectie voor het WK en moet daarom de komende maanden absoluut aan spelen toekomen, iets wat in Griekenland wel zou moeten lukken. Hij lijkt voor Olympiakos bovendien ook makkelijker haalbaar te zijn dan Amuzu, gezien hij moet vertrekken.

Voor wie kan Olympiakos best kiezen?

Meest recent

'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

5
5
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

70
70
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

108
108
'Messi laat 1,4 miljard euro links liggen'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

71
71
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

183
183
Vannieuwkerke haalt hard uit: "Dit klopt gewoon niet"

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

137
137
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

206
206
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

471
471
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

345
345
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

87
87
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

57
57
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

148
148
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

291
291
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

230
230
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

269
269
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

173
173
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

385
385
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

89
89
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

70
70
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

128
128
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

326
326
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

222
222
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

88
88
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

211
211

Meer sportnieuws