'Rode Duivel houdt Amuzu van transfer'

door
'Rode Duivel houdt Amuzu van transfer'

Het lijkt erop dat Francis Amuzu straks als titularis aan het seizoen zal beginnen bij Anderlecht, want Felice Mazzu lijkt voor hem een basisplaats op de linkerflank in petto te hebben. Alleen lijkt het niet helemaal zeker dat de 22-jarige nog lang bij Paars-Wit zal blijven, want er wordt alsmaar meer aan zijn mouw getrokken.


De voorbije weken toonde Troyes al interesse, maar daar kwam deze week ook nog eens Olympiakos bij. De Grieken zouden bovendien aan de looneisen van Amuzu gaan voldoen, al lijken ze momenteel toch nog een eindje van de vraagprijs van Anderlecht te zitten. Zijn transfer is dus nog zeker niet in kannen en kruiken en zou weleens nog helemaal af kunnen springen.

Griekse media stellen immers dat Olympiakos naast Amuzu ook nog een Rode Duivel op zijn verlanglijstje heeft staan, want ook Dodi Lukebakio zou in beeld zijn. De aanvaller keerde deze zomer terug bij Hertha BSC na een weinig succesvolle uitleenbeurt aan VfL Wolfsburg, maar lijkt in Berlijn geen toekomst te hebben. Er werd al gespeculeerd dat Club Brugge of Antwerp hem terug naar België zou kunnen halen, maar daar kwam niets uit voort.

WK
Lukebakio heeft nog steeds zijn zinnen gezet op een selectie voor het WK en moet daarom de komende maanden absoluut aan spelen toekomen, iets wat in Griekenland wel zou moeten lukken. Hij lijkt voor Olympiakos bovendien ook makkelijker haalbaar te zijn dan Amuzu, gezien hij moet vertrekken.

Voor wie kan Olympiakos best kiezen?

Meest recent

'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

25
25
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

29
29
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

121
121
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

59
59
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

243
243
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

94
94
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

223
223
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

200
200
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

118
118
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

116
116
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

77
77
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

79
79
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

408
408
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

142
142
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

45
45
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

280
280
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

363
363
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

274
274
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

325
325
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

265
265
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

499
499
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

780
780
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

531
531
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

694
694
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

368
368

Meer sportnieuws