'Rode Duivel houdt Amuzu van transfer'

door
'Rode Duivel houdt Amuzu van transfer'

Het lijkt erop dat Francis Amuzu straks als titularis aan het seizoen zal beginnen bij Anderlecht, want Felice Mazzu lijkt voor hem een basisplaats op de linkerflank in petto te hebben. Alleen lijkt het niet helemaal zeker dat de 22-jarige nog lang bij Paars-Wit zal blijven, want er wordt alsmaar meer aan zijn mouw getrokken.


De voorbije weken toonde Troyes al interesse, maar daar kwam deze week ook nog eens Olympiakos bij. De Grieken zouden bovendien aan de looneisen van Amuzu gaan voldoen, al lijken ze momenteel toch nog een eindje van de vraagprijs van Anderlecht te zitten. Zijn transfer is dus nog zeker niet in kannen en kruiken en zou weleens nog helemaal af kunnen springen.

Griekse media stellen immers dat Olympiakos naast Amuzu ook nog een Rode Duivel op zijn verlanglijstje heeft staan, want ook Dodi Lukebakio zou in beeld zijn. De aanvaller keerde deze zomer terug bij Hertha BSC na een weinig succesvolle uitleenbeurt aan VfL Wolfsburg, maar lijkt in Berlijn geen toekomst te hebben. Er werd al gespeculeerd dat Club Brugge of Antwerp hem terug naar België zou kunnen halen, maar daar kwam niets uit voort.

WK
Lukebakio heeft nog steeds zijn zinnen gezet op een selectie voor het WK en moet daarom de komende maanden absoluut aan spelen toekomen, iets wat in Griekenland wel zou moeten lukken. Hij lijkt voor Olympiakos bovendien ook makkelijker haalbaar te zijn dan Amuzu, gezien hij moet vertrekken.

LEES OOK: Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Voor wie kan Olympiakos best kiezen?

Meest recent

Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

16
16
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

23
23
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

198
198
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

105
105
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

162
162
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

615
615
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

348
348
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

292
292
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

251
251
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

516
516
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

153
153
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

54
54
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

81
81
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

365
365
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

51
51
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

502
502
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

426
426
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

40
40
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

84
84
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

293
293
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

272
272
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

219
219
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

41
41
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

309
309

Meer sportnieuws