'Hoefkens helpt Club Brugge op weg naar toptransfer'

696
'Hoefkens helpt Club Brugge op weg naar toptransfer'

Club Brugge opent zondagavond het nieuwe voetbalseizoen met de Supercup tegen AA Gent. In afwachting van die clash zou de landskampioen dicht bij een knappe zet op de transfermarkt staan. Zo zou Blauw-Zwart het dossier van Casper Nielsen dan toch naar zich toe trekken.


De Brugse interesse in de smaakmaker van Union SG was natuurlijk al een tijdje bekend. Maar op clubniveau bleef een akkoord telkens uit. En toen Union een mandaat gaf aan de notoire Mogi Bayat om de transfer te onderhandelen, trok Club zich naar verluidt even terug uit het dossier. Maar volgens SudPresse is Blauw-Zwart de voorbije dagen terug in actie geschoten en inmiddels zouden de Bruggelingen en de Brusselaars een overeenkomst naderen.

Zo zou de regerende kampioen bereid zijn om zo'n 5 miljoen euro te betalen. En ook Nielsen zelf zou helemaal overtuigd zijn door de West-Vlamingen. Op Jan Breydel kan hij immers Champions League-voetbal gaan spelen. Daarnaast beweert RTBF dat Nielsen onlangs nog een onderhoud had met coach Carl Hoefkens. En de Deen geraakte naar verluidt erg gecharmeerd door het gesprek met de Brugse T1.

ONDER INDRUK
Op zijn persconferentie van vrijdag werd Hoefkens overigens al eens gepolst naar de eventuele komst van Nielsen. Hij wou toen niet te diep in zijn kaarten laten kijken, al stak hij zijn bewondering niet weg. "Ik heb nu geen tijd om te kunnen denken wie zou kunnen komen en wie zou kunnen gaan. Of ik vorig seizoen van Nielsen heb genoten? Ik heb absoluut van Nielsen genoten vorig jaar. Maar er zijn heel veel spelers waar ik van genoten heb", besloot hij.

LEES OOK: 'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Nielsen wordt meteen een basisspeler bij Club ...

Meest recent

Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

1
1
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

26
26
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

20
20
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

12
12
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

14
14
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

49
49
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

111
111
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

37
37
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

27
27
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

100
100
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

51
51
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

95
95
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

48
48
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

44
44
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

121
121
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

108
108
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

204
204
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

199
199
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

484
484
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

420
420
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

368
368
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

53
53

Meer sportnieuws