'Xavi genadeloos: Barça wil vijftal zo snel mogelijk kwijt'

316
'Xavi genadeloos: Barça wil vijftal zo snel mogelijk kwijt'

FC Barcelona heeft een moeilijk seizoen achter de rug, waarin het uiteindelijk met lege handen achterbleef. In de komende jaargang willen de Catalanen echter weer volop meedoen voor de prijzen. En dus is de club momenteel druk in de weer op de zomerse transfermarkt.


Eerder kondigde Barça al de komst van Andreas Christensen en Franck Kessié aan. Beide spelers werden transfervrij opgepikt nadat hun contract bij respectievelijk Chelsea FC en AC Milan waren afgelopen. Woensdag werd dan weer de transfer van Raphinha afgerond. De Braziliaan komt over van Leeds United en zou zo'n 55 miljoen euro kosten, al kan die som via allerlei bonussen nog flink oplopen. Daarnaast werd een akkoord is gevonden met Ousmane Dembélé, die bijtekende tot medio 2024.

Coach Xavi Hernandez krijgt dus een pak opties in zijn aanvalslinie en die opties worden weldra nog wat groter. Zo melden verschillende bronnen dat een doorbraak is gevonden omtrent Robert Lewandowski. De Poolse goalgetter zou eerstdaags officieel voorgesteld. Door die koopwoede moet er echter ook plaats gemaakt worden in de selectie. Zo zouden zeker vijf spelers moeten beschikken.

OVER EN UIT
Barça trekt komende week op voorbereidingstournee in de VS. En voor die trip werden Martin Braithwaite, Oscar Mingueza, Samuel Umtiti, Riqui Puig en Neto niet opgenomen in de selectie van Xavi. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano is hun situatie dan ook zonneklaar: het vijftal moet zo snel mogelijk een nieuwe werkgever vinden, bij Barça gaan ze in ieder geval geen kansen meer krijgen.

LEES OOK: Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

Barça gaat volgend seizoen meedoen voor de Champions League-eindzege ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

38
38
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

50
50
Lavia klaar voor absolute top? “Real Madrid, Barça en PSG”

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

21
21
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

163
163
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

190
190
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

114
114
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

104
104
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

99
99
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

163
163
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

160
160
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1407
1407
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

333
333
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

281
281
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

288
288
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

87
87
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

218
218
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

231
231
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

103
103
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

78
78
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

33
33
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

130
130
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

343
343
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

206
206

Meer sportnieuws