KVK verzilvert spektakelzege met nieuwe aanwinst

102 stemmen
KVK verzilvert spektakelzege met nieuwe aanwinst

KV Kortrijk lijkt stilaan klaar voor de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De Kerels boekten vrijdagnamiddag immers een fraai oefenresultaat en haalden het met 4-5 van KV Oostende. Ondertussen werd coach Karim Belhocine ook van een extra verdediger voorzien.


KVK heeft een wisselvallig seizoen achter de rug. De Kerels begonnen vrij aardig en leken zelfs eventjes te gaan meedoen voor een plek in de Europe Play-Offs. Maar KVK kwam er matig uit de winterstop. Zo werden in 2022 slechts zes punten veroverd, wat leidde tot een povere 13de plek in het eindklassement. In de komende jaargang moet dan ook beter gepresteerd worden. En dus maakte de club al volop werk van versterking. Al werd één aanwinst inmiddels alweer doorgestuurd.

Zo werd het contract van de Georgische verdediger Jimmy Tabidze in onderling overleg ontbonden, omdat hij een zware fysieke terugval kende. Maar ondertussen heeft KVK al een alternatief gevonden. Zo werd vrijdag de komst van João Silva aangekondigd. De 23-jarige Portugees komt over het La Liga-degradant Deportivo Alaves. Hij tekende in het Guldensporenstadion een contract van 3 seizoenen.

RUIME OEFENZEGE
Wanneer Silva inzetbaar zal zijn, werd niet gecommuniceerd. Mogelijk komt de galamatch van zaterdagnamiddag tegen FC Utrecht nog wat te vroeg. In aanloop naar dat oefenduel legden Belhocine en zijn manschappen alvast KVO over de knie. Na een spectaculaire partij haalden de Kerels het met 4-5 met een doelpunt in de slotminuten.

Opnieuw een spektakelstuk in deze voorbereiding, in de laatste minuut ging Kortrijk met de zege lopen. Goals KVO: Albanese, Rocha, Kvasina, Berte.
Zondag om 15u de laatste oefenpot, de galawedstrijd tegen Vitesse. #KVOKVK pic.twitter.com/1CcSMuaLc5

— KV Oostende (@kvoostende) July 15, 2022

LEES OOK: KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

Wat verwacht u van KVK in het komende seizoen?

Meest recent

'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

10
10
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

99
99
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

61
61
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

14
14
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

81
81
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

177
177
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

236
236
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

243
243
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

47
47
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

49
49
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

214
214
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

165
165
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

94
94
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

101
101
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

84
84
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

48
48
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

180
180
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

67
67
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

288
288
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

115
115
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

276
276
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

351
351
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

204
204
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

1039
1039

Meer sportnieuws