KVK verzilvert spektakelzege met nieuwe aanwinst

door
KVK verzilvert spektakelzege met nieuwe aanwinst

KV Kortrijk lijkt stilaan klaar voor de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De Kerels boekten vrijdagnamiddag immers een fraai oefenresultaat en haalden het met 4-5 van KV Oostende. Ondertussen werd coach Karim Belhocine ook van een extra verdediger voorzien.


KVK heeft een wisselvallig seizoen achter de rug. De Kerels begonnen vrij aardig en leken zelfs eventjes te gaan meedoen voor een plek in de Europe Play-Offs. Maar KVK kwam er matig uit de winterstop. Zo werden in 2022 slechts zes punten veroverd, wat leidde tot een povere 13de plek in het eindklassement. In de komende jaargang moet dan ook beter gepresteerd worden. En dus maakte de club al volop werk van versterking. Al werd één aanwinst inmiddels alweer doorgestuurd.

Zo werd het contract van de Georgische verdediger Jimmy Tabidze in onderling overleg ontbonden, omdat hij een zware fysieke terugval kende. Maar ondertussen heeft KVK al een alternatief gevonden. Zo werd vrijdag de komst van João Silva aangekondigd. De 23-jarige Portugees komt over het La Liga-degradant Deportivo Alaves. Hij tekende in het Guldensporenstadion een contract van 3 seizoenen.

RUIME OEFENZEGE
Wanneer Silva inzetbaar zal zijn, werd niet gecommuniceerd. Mogelijk komt de galamatch van zaterdagnamiddag tegen FC Utrecht nog wat te vroeg. In aanloop naar dat oefenduel legden Belhocine en zijn manschappen alvast KVO over de knie. Na een spectaculaire partij haalden de Kerels het met 4-5 met een doelpunt in de slotminuten.

Opnieuw een spektakelstuk in deze voorbereiding, in de laatste minuut ging Kortrijk met de zege lopen. Goals KVO: Albanese, Rocha, Kvasina, Berte.
Zondag om 15u de laatste oefenpot, de galawedstrijd tegen Vitesse. #KVOKVK pic.twitter.com/1CcSMuaLc5

— KV Oostende (@kvoostende) July 15, 2022

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Wat verwacht u van KVK in het komende seizoen?

Meest recent

'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

44
44
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

12
12
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

143
143
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

9
9
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

89
89
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

18
18
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

373
373
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

196
196
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

302
302
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

261
261
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

638
638
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

595
595
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

83
83
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

93
93
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

223
223
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

82
82
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

168
168
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

94
94
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

191
191
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

110
110
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

63
63
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

323
323
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

100
100
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

387
387

Meer sportnieuws