'Club Brugge blijft aandringen voor Ajacied'

door
'Club Brugge blijft aandringen voor Ajacied'

Voor Club Brugge zit de voorbereiding op het nieuwe seizoen er bijna op. Aanstaande zondag begint de landskampioen er namelijk aan met de Supercup tegen bekerwinnaar AA Gent. Ondertussen is het Brugse bestuur echter nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt.


Blauw-Zwart lijkt nog enkele spelers te gaan kwijtspelen tijdens de huidige mercato, maar wil zich daarnaast ook verder versterken. Bovenaan de verlanglijst staat alvast een extra spits. Daarvoor zouden verschillende pistes gevolgd worden, waaronder die van Luis Vazquez (Boca Juniors). Maar ook op andere posities speuren de West-Vlamingen nog naar opportuniteiten.

Zo wil de landskampioen nog een extra middenvelder aantrekken. Daarnaast kijkt men uit naar jonge talenten die voor een schappelijke prijs kunnen aangetrokken worden en vervolgens kunnen uitgroeien tot mogelijke sterkhouders. De 20-jarige linkervleugelback Anass Salah-Eddine behoort alvast tot die categorie.

FLINKE CONCURRENTIE
Enkele weken geleden werd Blauw-Zwart al gelinkt aan de jonge Nederlander met Marokkaanse roots. Salah-Eddine is bij Ajax immers zijn laatste contractjaar ingegaan en zou dus een koopje kunnen worden. Mike Verweij, Ajax-watcher bij De Telegraaf, meldt nu dat de interesse van Club nog steeds actueel is. Al heerst er concurrentie van onder meer Everton, Feyenoord en FC Twente. Bovendien wil Ajax nog steeds zijn contract openbreken, al liggen beide partijen nog behoorlijk ver uit mekaar.

LEES OOK: 'Europese subtop zet zinnen op smaakmaker KV Mechelen'

Waar heeft Club momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

75
75
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

140
140
'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

104
104
Brecel ontploft online: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

16
16
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

85
85
Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

34
34
Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

35
35
Genk-talent slaat terug: "Dat is helemaal niet zo"

Genk beleefde tot dusver een wisselvallig seizoen, maar met zeges tegen Basel en OHL lijken ze ...

87
87
Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

328
328
'Genk ongerust: verrassende club jaagt op Karetsas'

Genk hoopt donderdag verder te kunnen gaan op zijn elan van de laatste weken door Anderlecht uit de ...

254
254
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

152
152
Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Jérémy Doku lijkt dit seizoen een nieuwe stap in zijn ontwikkeling gezet te hebben, ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Straf gerucht Benteke, smaakmaker KVM gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

262
262
Oosting-effect: Kerk velt oordeel nieuwe Antwerp-coach

Royal Antwerp FC staat dit seizoen in de gevarenzone en Stef Wils werd na de nederlaag tegen rode ...

309
309
Engeland in de ban van Onana: nieuw Duivels wapen

Aston Villa duwde het Brighton van Maxim De Cuyper woensdagavond in de put. The Villains ...

75
75
Anthuenis sneert: “Wat heeft díé al bewezen bij Anderlecht?”

RSC Anderlecht draait dit seizoen mee bovenin het klassement. Donderdagavond staat de topper in de ...

498
498
Hubert strooit met lof: "Hij is zo belangrijk voor ons"

De topclubs lieten woensdagavond geen steken vallen in de Croky Cup. Ook landskampioen Union bekert ...

40
40
'Knaltransfer Igor Thiago: 3 clubs plannen winters bod'

Bij Club Brugge mogen ze zich tijdens de komende mercato's in de handen wrijven, want er lijken ...

199
199
Tzolis doet boekje open over 'crisis' bij Club Brugge

Club Brugge trok woensdagavond met de nodige druk naar Den Dreef. Sowieso is de beker een toernooi ...

338
338
Courtois verbaast Spaanse pers alweer en wacht beloning

Real Madrid heeft zich woensdagavond herpakt in LaLiga. Na een magere reeks van drie opeenvolgende ...

144
144
Alwéér frustratie bij Cinel: "Deze keer niet de ref..."

Cercle Brugge gaat alweer door een moeilijke periode en is in de competitie weggezakt naar de ...

110
110
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

20
20
'Puzzelwerken Hayen: termijn afwezigheid Vermant bekend'

Club Brugge wist woensdagavond een verlengstuk te breien aan zijn avontuur in de Croky Cup met een ...

582
582
Anthuenis voorspelt nu al volgende topspeler bij Anderlecht

RSC Anderlecht droomt weer stiekem van een prijs. Ze staan derde in de competitie met vijf punten ...

570
570
'Europese subtop zet zinnen op smaakmaker KV Mechelen'

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag Sporting Charleroi uit te ...

314
314

Meer sportnieuws