'Club Brugge blijft aandringen voor Ajacied'

210 stemmen
'Club Brugge blijft aandringen voor Ajacied'

Voor Club Brugge zit de voorbereiding op het nieuwe seizoen er bijna op. Aanstaande zondag begint de landskampioen er namelijk aan met de Supercup tegen bekerwinnaar AA Gent. Ondertussen is het Brugse bestuur echter nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt.


Blauw-Zwart lijkt nog enkele spelers te gaan kwijtspelen tijdens de huidige mercato, maar wil zich daarnaast ook verder versterken. Bovenaan de verlanglijst staat alvast een extra spits. Daarvoor zouden verschillende pistes gevolgd worden, waaronder die van Luis Vazquez (Boca Juniors). Maar ook op andere posities speuren de West-Vlamingen nog naar opportuniteiten.

Zo wil de landskampioen nog een extra middenvelder aantrekken. Daarnaast kijkt men uit naar jonge talenten die voor een schappelijke prijs kunnen aangetrokken worden en vervolgens kunnen uitgroeien tot mogelijke sterkhouders. De 20-jarige linkervleugelback Anass Salah-Eddine behoort alvast tot die categorie.

FLINKE CONCURRENTIE
Enkele weken geleden werd Blauw-Zwart al gelinkt aan de jonge Nederlander met Marokkaanse roots. Salah-Eddine is bij Ajax immers zijn laatste contractjaar ingegaan en zou dus een koopje kunnen worden. Mike Verweij, Ajax-watcher bij De Telegraaf, meldt nu dat de interesse van Club nog steeds actueel is. Al heerst er concurrentie van onder meer Everton, Feyenoord en FC Twente. Bovendien wil Ajax nog steeds zijn contract openbreken, al liggen beide partijen nog behoorlijk ver uit mekaar.

LEES OOK: 'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Waar heeft Club momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

2
2
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

43
43
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

174
174
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

103
103
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

88
88
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

122
122
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

224
224
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

260
260
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

52
52
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

243
243
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

318
318
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

403
403
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

215
215
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

317
317
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

176
176
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

158
158
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

330
330
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

310
310
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

134
134
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

44
44
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

97
97
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

640
640
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

219
219
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

455
455
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

572
572

Meer sportnieuws