'Gegeerde Amuzu stap dichter bij Anderlecht-vertrek'

409 stemmen
'Gegeerde Amuzu stap dichter bij Anderlecht-vertrek'

RSC Anderlecht staat zaterdagavond voor zijn laatste grote test richting de start van het nieuwe seizoen. De Brusselaars werken op eigen veld dan een galawedstrijd af tegen Olympique Lyon. Het wordt dus uitkijken naar welke namen coach Felice Mazzu dan tussen de lijnen zal brengen, ondertussen wordt er echter nog volop aan zijn selectie gesleuteld.


Het merendeel van de basisspelers lijkt vast te staan binnen de 3-5-2-formatie van Mazzu, maar achter een aantal posities staat nog een vraagteken. Op de linkerflank bijvoorbeeld. Normaal gezien is die bestemd voor Sergio Gomez. Maar de Spanjaard sukkelt al enkele weken met pubalgie. Hierdoor speelde hij nog geen minuut in de voorbereiding en ook de competitiestart lijkt te vroeg te komen voor de smaakmaker van vorig seizoen.

Omdat de alternatieven voor Gomez beperkt zijn, experimenteerde Mazzu meermaals met Francis Amuzu als linkerwinger. Die wisselde goede met minder goede prestaties af. Toch zou hij wel eens als titularis aan de competitie kunnen beginnen. Op voorwaarde dat hij dan nog bij Anderlecht speelt tenminste. Zo zou de 22-jarige deze zomer wel eens kunnen vertrekken. Aan interesse alvast geen gebrek.

GRIEKSE INTERESSE
In de voorbije dagen werd Amuzu bijvoorbeeld aan Troyes gelinkt, maar de Fransen konden niet aan zijn salariseisen voldoen. Volgens journalist Sacha Tavolieri, die goed op de hoogte lijkt van het dossier, zou nu echter ook Olympiacos zich aan het front hebben gemeld. En de Grieken zouden wel in staat zijn de loonverwachtingen te evenaren. De interesse van Olympiacos is ook behoorlijk concreet, al zou de transfersom wel eens een struikelblok kunnen vormen. Zo zou men 'slechts' 3 miljoen euro budget hebben voor explosieve flankaanvaller en dat lijkt vooralsnog te weinig voor RSCA.

LEES OOK: ‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Anderlecht moet Amuzu absoluut zien te houden ...

Meest recent

Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

40
40
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

144
144
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

40
40
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

94
94
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

40
40
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

262
262
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

305
305
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

718
718
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

89
89
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

174
174
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

110
110
Sardella ziet grote oorzaak van Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale van rivaal Union SG. Paars-Wit ging in de verlengingen kopje ...

182
182
'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

341
341
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

252
252
Anderlecht krijgt factuur: fans richten ravage aan

Voor Anderlecht is de bekerfinale uiteindelijk een ontgoocheling gewonnen. Het ging na verlengingen ...

243
243
'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

KV Mechelen hoopt in de laatste drie wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de ...

142
142
FIFA geeft Rudi Garcia plots enorme WK-opsteker

Om 13u20 maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Er wordt nog druk ...

254
254
WK-selectie Japan: 2 Kanaries, een Genkie, vedette ontbreekt

Minder dan een maand voor de start van het WK druppelen er alsmaar meer selecties binnen van ...

50
50
Nieuw akkoord DAZN: weer opsteker voor Belgische fans

Er is de voorbije maanden heel wat drama geweest rond de uitzendrechten van het Belgische voetbal. ...

219
219
‘Club Brugge steelt transfershow: 14M voor toptarget’

Club Brugge zet deze zomer stevig in op versterking en kijkt naar een flankaanvaller die vooral ...

709
709
Vandenbempt ziet kop rollen bij Anderlecht na bekerdeceptie

Bij Anderlecht was het geloof donderdag groot in een eerste prijs in negen jaar tijd, maar ...

734
734
Mbappé ontketent oorlog bij Real: “Hij zei me dat ik vierde keuze ben”

Real Madrid won donderdagavond wel met 2-0 van degradant Real Oviedo, maar daarmee is de rust in het ...

135
135
Anderlecht bidt voor De Cat: Taravel brengt update

Anderlecht is donderdag weer met lege handen achtergebleven. Voor de tweede keer op rij verloor het ...

243
243
Overmars aan zet: "Ik wil graag bij Antwerp blijven"

De Europe Play-Off winnen zal moeilijk worden, maar Antwerp hoopt het seizoen de komende weken nog ...

355
355

Meer sportnieuws