Rooney wil bij DC uitpakken met twee United-spelers

43 stemmen
Rooney wil bij DC uitpakken met twee United-spelers

Wayne Rooney werd dinsdag officieel aangesteld als nieuwe manager van DC United. De oud-speler van Manchester United gaat meteen de transfermarkt op en wil enkele Premier League-gedienden meenemen naar Amerika. Jesse Lingard en Ravel Morrison zouden het middenveld moeten versterken. 

Rooney is kort na zijn voorstelling bij DC al volop bezig met gesprekken rond nieuwe spelers. Lingard werd ooit hoog aangeprezen bij The Mancunians, maar de aanvallende middenvelder heeft die status nooit waargemaakt. Lingard verliet onlangs United en is daarmee een aantrekkelijke optie voor de Amerikaanse club, meldt The Athletic

Lingard zit al een tijdje in de voetbalwereld maar is pas 29 en kan van grote waarde zijn voor Rooney. De pocketspits speelde tussen 2004 en 2017 voor Manchester United en volgde de ontwikkeling van Lingard op de voet. De toen piepjonge Lingard werd tussen 2008 en 2015 voornamelijk door de club verhuurd, maar de twee speelden tussen 2015 en 2017 wel enkele jaren samen. Naast Lingard probeert Rooney ook Ravel Morrison naar de club te halen. 

DERBY CONNECTIE 
De Jamaicaanse middenvelder, ook uit de jeugd van Man United, speelde met Rooney tijdens zijn tijd bij Derby County. Morrison is al een tijdje op de dool en passeerde de laatste jaren onder meer bij Östersunds in Zweden, Atlas in Mexico en ADO Den Haag in Nederland. Het laatste seizoen, bij Derby, kwam hij wel aan 36 wedstrijden en 4 goals. Dat bleek genoeg om Rooney te overtuigen van een avontuur in de MLS. Of Lingard de overstap nu al maakt valt af te wachten, maar voor Morrison zou het een heel mooie transfer zijn na de degradatie met Derby.

Zie jij Wayne Rooney ooit coachen in de Premier League?

Meest recent

'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

35
35
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

20
20
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

13
13
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

263
263
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

229
229
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

43
43
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

227
227
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

114
114
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

231
231
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

124
124
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

164
164
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

101
101
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

64
64
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

69
69
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

494
494
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

239
239
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

318
318
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

309
309
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

81
81
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

1062
1062
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

339
339
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

377
377
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

459
459
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

150
150

Meer sportnieuws