Rooney wil bij DC uitpakken met twee United-spelers

door
Rooney wil bij DC uitpakken met twee United-spelers

Wayne Rooney werd dinsdag officieel aangesteld als nieuwe manager van DC United. De oud-speler van Manchester United gaat meteen de transfermarkt op en wil enkele Premier League-gedienden meenemen naar Amerika. Jesse Lingard en Ravel Morrison zouden het middenveld moeten versterken. 

Rooney is kort na zijn voorstelling bij DC al volop bezig met gesprekken rond nieuwe spelers. Lingard werd ooit hoog aangeprezen bij The Mancunians, maar de aanvallende middenvelder heeft die status nooit waargemaakt. Lingard verliet onlangs United en is daarmee een aantrekkelijke optie voor de Amerikaanse club, meldt The Athletic

Lingard zit al een tijdje in de voetbalwereld maar is pas 29 en kan van grote waarde zijn voor Rooney. De pocketspits speelde tussen 2004 en 2017 voor Manchester United en volgde de ontwikkeling van Lingard op de voet. De toen piepjonge Lingard werd tussen 2008 en 2015 voornamelijk door de club verhuurd, maar de twee speelden tussen 2015 en 2017 wel enkele jaren samen. Naast Lingard probeert Rooney ook Ravel Morrison naar de club te halen. 

DERBY CONNECTIE 
De Jamaicaanse middenvelder, ook uit de jeugd van Man United, speelde met Rooney tijdens zijn tijd bij Derby County. Morrison is al een tijdje op de dool en passeerde de laatste jaren onder meer bij Östersunds in Zweden, Atlas in Mexico en ADO Den Haag in Nederland. Het laatste seizoen, bij Derby, kwam hij wel aan 36 wedstrijden en 4 goals. Dat bleek genoeg om Rooney te overtuigen van een avontuur in de MLS. Of Lingard de overstap nu al maakt valt af te wachten, maar voor Morrison zou het een heel mooie transfer zijn na de degradatie met Derby.

LEES OOK: Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Zie jij Wayne Rooney ooit coachen in de Premier League?

Meest recent

'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

35
35
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

19
19
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

22
22
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

8
8
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

30
30
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

10
10
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

144
144
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

103
103
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

67
67
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

127
127
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

254
254
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

236
236
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

53
53
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

111
111
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

203
203
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

115
115
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

184
184
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

185
185
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

417
417
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

360
360
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

171
171
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

138
138
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

234
234

Meer sportnieuws