Rooney wil bij DC uitpakken met twee United-spelers

door
Rooney wil bij DC uitpakken met twee United-spelers

Wayne Rooney werd dinsdag officieel aangesteld als nieuwe manager van DC United. De oud-speler van Manchester United gaat meteen de transfermarkt op en wil enkele Premier League-gedienden meenemen naar Amerika. Jesse Lingard en Ravel Morrison zouden het middenveld moeten versterken. 

Rooney is kort na zijn voorstelling bij DC al volop bezig met gesprekken rond nieuwe spelers. Lingard werd ooit hoog aangeprezen bij The Mancunians, maar de aanvallende middenvelder heeft die status nooit waargemaakt. Lingard verliet onlangs United en is daarmee een aantrekkelijke optie voor de Amerikaanse club, meldt The Athletic

Lingard zit al een tijdje in de voetbalwereld maar is pas 29 en kan van grote waarde zijn voor Rooney. De pocketspits speelde tussen 2004 en 2017 voor Manchester United en volgde de ontwikkeling van Lingard op de voet. De toen piepjonge Lingard werd tussen 2008 en 2015 voornamelijk door de club verhuurd, maar de twee speelden tussen 2015 en 2017 wel enkele jaren samen. Naast Lingard probeert Rooney ook Ravel Morrison naar de club te halen. 

DERBY CONNECTIE 
De Jamaicaanse middenvelder, ook uit de jeugd van Man United, speelde met Rooney tijdens zijn tijd bij Derby County. Morrison is al een tijdje op de dool en passeerde de laatste jaren onder meer bij Östersunds in Zweden, Atlas in Mexico en ADO Den Haag in Nederland. Het laatste seizoen, bij Derby, kwam hij wel aan 36 wedstrijden en 4 goals. Dat bleek genoeg om Rooney te overtuigen van een avontuur in de MLS. Of Lingard de overstap nu al maakt valt af te wachten, maar voor Morrison zou het een heel mooie transfer zijn na de degradatie met Derby.

Zie jij Wayne Rooney ooit coachen in de Premier League?

Meest recent

Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

32
32
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

114
114
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

165
165
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

235
235
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

258
258
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

112
112
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

113
113
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

91
91
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

122
122
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

70
70
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

227
227
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

29
29
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

504
504
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

63
63
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

105
105
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

188
188
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

329
329
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

95
95
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

103
103
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

293
293
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

528
528
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

171
171
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

124
124
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

588
588
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

149
149

Meer sportnieuws