Rooney wil bij DC uitpakken met twee United-spelers

door
Rooney wil bij DC uitpakken met twee United-spelers

Wayne Rooney werd dinsdag officieel aangesteld als nieuwe manager van DC United. De oud-speler van Manchester United gaat meteen de transfermarkt op en wil enkele Premier League-gedienden meenemen naar Amerika. Jesse Lingard en Ravel Morrison zouden het middenveld moeten versterken. 

Rooney is kort na zijn voorstelling bij DC al volop bezig met gesprekken rond nieuwe spelers. Lingard werd ooit hoog aangeprezen bij The Mancunians, maar de aanvallende middenvelder heeft die status nooit waargemaakt. Lingard verliet onlangs United en is daarmee een aantrekkelijke optie voor de Amerikaanse club, meldt The Athletic

Lingard zit al een tijdje in de voetbalwereld maar is pas 29 en kan van grote waarde zijn voor Rooney. De pocketspits speelde tussen 2004 en 2017 voor Manchester United en volgde de ontwikkeling van Lingard op de voet. De toen piepjonge Lingard werd tussen 2008 en 2015 voornamelijk door de club verhuurd, maar de twee speelden tussen 2015 en 2017 wel enkele jaren samen. Naast Lingard probeert Rooney ook Ravel Morrison naar de club te halen. 

DERBY CONNECTIE 
De Jamaicaanse middenvelder, ook uit de jeugd van Man United, speelde met Rooney tijdens zijn tijd bij Derby County. Morrison is al een tijdje op de dool en passeerde de laatste jaren onder meer bij Östersunds in Zweden, Atlas in Mexico en ADO Den Haag in Nederland. Het laatste seizoen, bij Derby, kwam hij wel aan 36 wedstrijden en 4 goals. Dat bleek genoeg om Rooney te overtuigen van een avontuur in de MLS. Of Lingard de overstap nu al maakt valt af te wachten, maar voor Morrison zou het een heel mooie transfer zijn na de degradatie met Derby.

Zie jij Wayne Rooney ooit coachen in de Premier League?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

19
19
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

31
31
'Verhaeghe vloekt: Feyenoord drukt door voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

121
121
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

24
24
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

170
170
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

46
46
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

242
242
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

133
133
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

78
78
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

61
61
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

104
104
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

331
331
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

145
145
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

70
70
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

169
169
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

61
61
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

368
368
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

240
240
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

731
731
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

150
150
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

402
402
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

76
76
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

442
442
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

572
572
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

754
754

Meer sportnieuws