Rooney wil bij DC uitpakken met twee United-spelers

door
Rooney wil bij DC uitpakken met twee United-spelers

Wayne Rooney werd dinsdag officieel aangesteld als nieuwe manager van DC United. De oud-speler van Manchester United gaat meteen de transfermarkt op en wil enkele Premier League-gedienden meenemen naar Amerika. Jesse Lingard en Ravel Morrison zouden het middenveld moeten versterken. 

Rooney is kort na zijn voorstelling bij DC al volop bezig met gesprekken rond nieuwe spelers. Lingard werd ooit hoog aangeprezen bij The Mancunians, maar de aanvallende middenvelder heeft die status nooit waargemaakt. Lingard verliet onlangs United en is daarmee een aantrekkelijke optie voor de Amerikaanse club, meldt The Athletic

Lingard zit al een tijdje in de voetbalwereld maar is pas 29 en kan van grote waarde zijn voor Rooney. De pocketspits speelde tussen 2004 en 2017 voor Manchester United en volgde de ontwikkeling van Lingard op de voet. De toen piepjonge Lingard werd tussen 2008 en 2015 voornamelijk door de club verhuurd, maar de twee speelden tussen 2015 en 2017 wel enkele jaren samen. Naast Lingard probeert Rooney ook Ravel Morrison naar de club te halen. 

DERBY CONNECTIE 
De Jamaicaanse middenvelder, ook uit de jeugd van Man United, speelde met Rooney tijdens zijn tijd bij Derby County. Morrison is al een tijdje op de dool en passeerde de laatste jaren onder meer bij Östersunds in Zweden, Atlas in Mexico en ADO Den Haag in Nederland. Het laatste seizoen, bij Derby, kwam hij wel aan 36 wedstrijden en 4 goals. Dat bleek genoeg om Rooney te overtuigen van een avontuur in de MLS. Of Lingard de overstap nu al maakt valt af te wachten, maar voor Morrison zou het een heel mooie transfer zijn na de degradatie met Derby.

Zie jij Wayne Rooney ooit coachen in de Premier League?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

78
78
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

30
30
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

42
42
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

182
182
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

210
210
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

187
187
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

282
282
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

84
84
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

179
179
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

183
183
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

989
989
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

83
83
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

118
118
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

356
356
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

150
150
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

497
497
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

49
49
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

174
174
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

242
242
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

272
272
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

173
173
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

211
211
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

443
443
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

728
728

Meer sportnieuws