'Standard krijgt leger testers over de vloer'

134 stemmen
'Standard krijgt leger testers over de vloer'

Ze hebben er bij Standard zeer lang op moeten wachten, maar met Noah Ohio wisten ze deze week eindelijk hun eerste versterking voor het nieuwe seizoen voor te stellen. Er lijkt echter nog veel meer vers bloed nodig op Sclessin, maar voorlopig is het koffiedik kijken of we snel weer nieuws mogen verwachten. Op een ander vlak zijn de Rouches wel volop bezig.


La Dernière Heure weet dat ze immers ook hun beloftenkern stevig willen versterken, want SL16 FC komt komend seizoen uit in 1B. Met Frédéric Duplus werd alvast een ervaren verdediger aan boord gehaald om de jonkies te gidsen, maar er zal ook nog vers talent komen. Zo speelden er woensdag in de eerste oefenwedstrijd tegen Visé maar liefst zeven testspelers mee.

De bekendste namen bij dat zevental waren Noa Wyns (19) en Ardjouma Junior Diomandé (19), twee jonge Belgische verdedigers. Wyns was vorig seizoen actief bij Union, waar hij één keer mocht invallen in de beker, en was eerder deze zomer ook al op proef bij KV Oostende. Diomandé was dan weer aan de slag bij OGC Nice, dat de jeugdinternational een jaar geleden weggeplukt had bij Eupen.

WERELDKAMPIOEN
Een andere opvallende naam was Habib Makanjuola, een 23-jarige middenvelder. Hij werd in 2013 als 14-jarige nog wereldkampioen met de Nigeriaanse U17 en speelde daarna in de jeugd van Chelsea en Leicester, maar verdween vervolgens helemaal uit beeld. Hij zou in Luik zijn carrière weer kunnen lanceren. Tenslotte mochten ook Anthony Batshoy (19-jarige flankspeler van FC Nantes), Khadim Thyam (21-jarige middenvelder uit Senegalese tweede klasse), Massis Guluk (19-jarige flankspeler met verleden bij Eupen) en Arbin Kurti (17-jarige flankspeler uit Noord-Macedonië) opdraven.

LEES OOK: Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Zitten daar enkele goede spelers voor Standard bij?

Meest recent

Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

167
167
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

206
206
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

81
81
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

500
500
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

188
188
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

139
139
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

179
179
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

130
130
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

49
49
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

46
46
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

66
66
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

149
149
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

125
125
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

522
522
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

95
95
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

183
183
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

359
359
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

67
67
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1058
1058
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

512
512
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

12
12
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

188
188
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

1018
1018
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

173
173

Meer sportnieuws