'Kompany bezorgt Anderlecht koude douche'

door
'Kompany bezorgt Anderlecht koude douche'

Bij Anderlecht maakten ze zich de voorbije weken op voor het tijdperk na Vincent Kompany, al waart de schaduw van de ex-trainer nog steeds rond in het Lotto Park. In tegenstelling tot wat hij bij zijn voorstelling in Engeland beweerde, klopt hij immers massaal aan bij zijn vorige club om zijn nieuwe team te versterken. Nadat Josh Cullen al de overstap maakte, is Kompany echter nog niet voldaan.


De voorbije dagen werd duidelijk dat hij ook zijn zinnen gezet heeft op Bart Verbruggen. Anderlecht wil de talentvolle doelman liefst houden en wees een eerste bod van 3 miljoen euro daarom al af, maar het lijkt erop dat het uiteindelijk toch zal moeten buigen. Volgens Het Nieuwsblad heeft Verbruggen zelf namelijk zijn zinnen op een transfer gezet.

Kompany wil de jonge Nederlander bij Burnley immers zijn nummer één maken, terwijl hij bij Anderlecht nog steeds vrede zou moeten nemen met een rol als tweede doelman en in 1B speelminuten zou moeten maken. Op sportief vlak is de keuze van Verbruggen wel een domper, maar Paars-Wit kan zich wel troosten met een zeer fraaie transfersom.

WOEKERWINST
Burnley zou immers bereid zijn om zijn bod nog op te trekken tot een som tussen de 5 en 7 miljoen euro. Dat is toch een zeer mooi bedrag voor een doelman van 19 jaar die amper zeven wedstrijden op het hoogste niveau op de teller heeft. Bovendien betaalde RSCA zelf in 2020 amper 300.000 euro om Verbruggen bij NAC Breda weg te kapen. De som die het incasseert zal dus bijna pure winst zijn.

LEES OOK: Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Moet Anderlecht proberen Verbruggen nog te overtuigen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

73
73
'Genk trekt kaart jeugd: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

2
2
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

51
51
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

180
180
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

386
386
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

359
359
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

222
222
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

330
330
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

639
639
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

117
117
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

122
122
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

45
45
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

25
25
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

44
44
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

64
64
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

151
151
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

105
105
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

334
334
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

134
134
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

238
238
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

40
40
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

244
244
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

66
66
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

214
214
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

218
218
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

339
339

Meer sportnieuws