'Kompany bezorgt Anderlecht koude douche'

505 stemmen
'Kompany bezorgt Anderlecht koude douche'

Bij Anderlecht maakten ze zich de voorbije weken op voor het tijdperk na Vincent Kompany, al waart de schaduw van de ex-trainer nog steeds rond in het Lotto Park. In tegenstelling tot wat hij bij zijn voorstelling in Engeland beweerde, klopt hij immers massaal aan bij zijn vorige club om zijn nieuwe team te versterken. Nadat Josh Cullen al de overstap maakte, is Kompany echter nog niet voldaan.


De voorbije dagen werd duidelijk dat hij ook zijn zinnen gezet heeft op Bart Verbruggen. Anderlecht wil de talentvolle doelman liefst houden en wees een eerste bod van 3 miljoen euro daarom al af, maar het lijkt erop dat het uiteindelijk toch zal moeten buigen. Volgens Het Nieuwsblad heeft Verbruggen zelf namelijk zijn zinnen op een transfer gezet.

Kompany wil de jonge Nederlander bij Burnley immers zijn nummer één maken, terwijl hij bij Anderlecht nog steeds vrede zou moeten nemen met een rol als tweede doelman en in 1B speelminuten zou moeten maken. Op sportief vlak is de keuze van Verbruggen wel een domper, maar Paars-Wit kan zich wel troosten met een zeer fraaie transfersom.

WOEKERWINST
Burnley zou immers bereid zijn om zijn bod nog op te trekken tot een som tussen de 5 en 7 miljoen euro. Dat is toch een zeer mooi bedrag voor een doelman van 19 jaar die amper zeven wedstrijden op het hoogste niveau op de teller heeft. Bovendien betaalde RSCA zelf in 2020 amper 300.000 euro om Verbruggen bij NAC Breda weg te kapen. De som die het incasseert zal dus bijna pure winst zijn.

LEES OOK: Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Moet Anderlecht proberen Verbruggen nog te overtuigen?

Meest recent

Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

0
0
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

41
41
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

124
124
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

21
21
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

61
61
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

5
5
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

143
143
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

90
90
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

64
64
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

122
122
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

268
268
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

191
191
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

100
100
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

351
351
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

683
683
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

120
120
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

303
303
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

161
161
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

84
84
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

82
82
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

242
242
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

754
754
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

60
60
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

80
80
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

513
513

Meer sportnieuws