'Kompany bezorgt Anderlecht koude douche'

door
'Kompany bezorgt Anderlecht koude douche'

Bij Anderlecht maakten ze zich de voorbije weken op voor het tijdperk na Vincent Kompany, al waart de schaduw van de ex-trainer nog steeds rond in het Lotto Park. In tegenstelling tot wat hij bij zijn voorstelling in Engeland beweerde, klopt hij immers massaal aan bij zijn vorige club om zijn nieuwe team te versterken. Nadat Josh Cullen al de overstap maakte, is Kompany echter nog niet voldaan.


De voorbije dagen werd duidelijk dat hij ook zijn zinnen gezet heeft op Bart Verbruggen. Anderlecht wil de talentvolle doelman liefst houden en wees een eerste bod van 3 miljoen euro daarom al af, maar het lijkt erop dat het uiteindelijk toch zal moeten buigen. Volgens Het Nieuwsblad heeft Verbruggen zelf namelijk zijn zinnen op een transfer gezet.

Kompany wil de jonge Nederlander bij Burnley immers zijn nummer één maken, terwijl hij bij Anderlecht nog steeds vrede zou moeten nemen met een rol als tweede doelman en in 1B speelminuten zou moeten maken. Op sportief vlak is de keuze van Verbruggen wel een domper, maar Paars-Wit kan zich wel troosten met een zeer fraaie transfersom.

WOEKERWINST
Burnley zou immers bereid zijn om zijn bod nog op te trekken tot een som tussen de 5 en 7 miljoen euro. Dat is toch een zeer mooi bedrag voor een doelman van 19 jaar die amper zeven wedstrijden op het hoogste niveau op de teller heeft. Bovendien betaalde RSCA zelf in 2020 amper 300.000 euro om Verbruggen bij NAC Breda weg te kapen. De som die het incasseert zal dus bijna pure winst zijn.

LEES OOK: Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Moet Anderlecht proberen Verbruggen nog te overtuigen?

Meest recent

Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

0
0
Standard haalt belangrijke slag binnen: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

13
13
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

142
142
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

109
109
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

135
135
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

166
166
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

167
167
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

94
94
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

306
306
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

313
313
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

179
179
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

141
141
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

491
491
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

94
94
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

160
160
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

150
150
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

77
77
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

83
83
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

100
100
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

274
274
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

205
205
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

338
338
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

534
534
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

220
220
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

418
418

Meer sportnieuws