'Kompany bezorgt Anderlecht koude douche'

505
'Kompany bezorgt Anderlecht koude douche'

Bij Anderlecht maakten ze zich de voorbije weken op voor het tijdperk na Vincent Kompany, al waart de schaduw van de ex-trainer nog steeds rond in het Lotto Park. In tegenstelling tot wat hij bij zijn voorstelling in Engeland beweerde, klopt hij immers massaal aan bij zijn vorige club om zijn nieuwe team te versterken. Nadat Josh Cullen al de overstap maakte, is Kompany echter nog niet voldaan.


De voorbije dagen werd duidelijk dat hij ook zijn zinnen gezet heeft op Bart Verbruggen. Anderlecht wil de talentvolle doelman liefst houden en wees een eerste bod van 3 miljoen euro daarom al af, maar het lijkt erop dat het uiteindelijk toch zal moeten buigen. Volgens Het Nieuwsblad heeft Verbruggen zelf namelijk zijn zinnen op een transfer gezet.

Kompany wil de jonge Nederlander bij Burnley immers zijn nummer één maken, terwijl hij bij Anderlecht nog steeds vrede zou moeten nemen met een rol als tweede doelman en in 1B speelminuten zou moeten maken. Op sportief vlak is de keuze van Verbruggen wel een domper, maar Paars-Wit kan zich wel troosten met een zeer fraaie transfersom.

WOEKERWINST
Burnley zou immers bereid zijn om zijn bod nog op te trekken tot een som tussen de 5 en 7 miljoen euro. Dat is toch een zeer mooi bedrag voor een doelman van 19 jaar die amper zeven wedstrijden op het hoogste niveau op de teller heeft. Bovendien betaalde RSCA zelf in 2020 amper 300.000 euro om Verbruggen bij NAC Breda weg te kapen. De som die het incasseert zal dus bijna pure winst zijn.

LEES OOK: Grote zorgen voor Coucke: ondernemer opnieuw slachtoffer

Moet Anderlecht proberen Verbruggen nog te overtuigen?

Meest recent

'Premier League davert: Arsenal-bom vlak voor deadline'

Arsenal FC is uitstekend aan het seizoen begonnen. Na de zege in de Community Shield werd ook ...

23
23
Club gered door VAR? Analisten vellen verdict penaltyfase

Club Brugge heeft zijn perfecte rapport intact gehouden met een zege tegen Cercle Brugge. Een ...

221
221
Toptransfer Epolo: Wilmots spreekt duidelijke taal

Standard heeft zijn eerste zege van het nieuwe seizoen beet. De Rouches wonnen vrijdagavond op eigen ...

300
300
Toptransfer na derby: Club-uitblinker kan meteen vertrekken

Club Brugge won de derby tegen Cercle dankzij een uitblinker die opnieuw het verschil maakte. Net nu ...

377
377
'Uittocht op Anderlecht: transfer Bertaccini krijgt vorm'

Coach Vitor Bruno stoomt zijn troepen bij RSC Anderlecht momenteel klaar voor de Europese terugmatch ...

356
356
Puur ongeloof bij KRC Genk: "Iedereen was overtuigd ..."

Recordaankoop Rafiu Durosinmi heeft zijn start bij KRC Genk niet gemist. De Nigeriaanse spits ...

333
333
'Charleroi casht stevig: transferdetails Guiagon bekend'

Naast Club Brugge pronkt ook Charleroi nog steeds met een negen op negen. Dat is best straf, zeker ...

78
78
Barça begint seizoen met sensationele overwinning

Ook voor FC Barcelona begon het nieuwe seizoen zondag helkemaal. De Spaanse titelverdediger begon ...

85
85
Aanwinst Club maakt indruk: "Hij wordt een key player"

Club Brugge pronkt na drie speeldagen nog steeds met een foutloos rapport in de Jupiler Pro League. ...

429
429
Godts helpt PSG nog aan comeback, zege voor Milan-Belgen

Dit weekend werd in de meeste grote competities de openingsspeeldag afgewerkt. Zondag was het ook de ...

81
81
Allegri kijkt met open mond naar De Bruyne: "Buitengewoon"

Dit weekend werd ook in de Serie A het seizoen op gang getrapt en daarbij was meteen een hoofdrol ...

194
194
'Sensatie bij Lommel: Nederland ligt al op de loer'

Lommel heeft dit seizoen een verrassend sterke start genomen. Het pronkt na drie speeldagen met een ...

50
50
Matige prestatie Club: Leko velt zijn oordeel

Na drie speeldagen blijft Club Brugge foutloos in de Jupiler Pro League, al was daar zondag toch wat ...

336
336
Dams verovert met dit gebaar meteen alle Blauw-Zwarte harten

Matteo Dams is nog maar net officieel speler van Club Brugge, maar de nieuwe linksachter heeft zich ...

289
289
'RB Leipzig gaat vol voor komst Rode Duivel'

De voorbije jaren bleek RB Leipzig een veilige haven voor jonge Belgen. Ze beginnen ook dit seizoen ...

54
54
Zes op zes: De Spor zet zijn droomstart in 1B verder

We zouden dit seizoen weleens een verrassing kunnen krijgen in de Challenger Pro League. Na twee ...

183
183
Croky Cup davert: Vannieuwkerke smult, stevige verrassingen

De Croky Cup schakelt een versnelling hoger. We zijn ondertussen aan speeldag vijf toe en vanaf de ...

331
331
Met hulp van VAR: Club trekt derby tegen Club naar zich toe

Club Brugge pronkt ook na drie speeldagen nog met een foutloos rapport in de Jupiler Pro League. Het ...

430
430
Reünie in de maak voor Club? "Ik hoop het echt"

Club Brugge is zondag tegen Cercle Brugge op zoek naar een negen op negen in de Jupiler Pro League. ...

200
200
Club Brugge stunt: topper offert fortuin op om te tekenen

Club Brugge heeft een opvallende transfer afgerond. De speler kiest voor blauw-zwart, maar moet ...

551
551
Penalty redt Liverpool in 99ste; fluitconcerten bij Atlético

Liverpool FC heeft tijdens de openingsspeeldag maar nipt een zure nederlaag vermeden. Op Newcastle ...

72
72
'Volgende vertrekker Anderlecht: makelaar krijgt opdacht'

RSC Anderlecht wil vlak voor het sluiten van de zomerse mercato nog een aantal spelers van de hand ...

760
760
Talisman doet het voor Club: "Bij beste spitsen van Europa"

Het zwaartepunt van de Jupiler Pro League lag zondagavond in Brugge. Daar streden Club Brugge en ...

158
158
Guiagon kondigt afscheid aan: Charleroi vangt miljoenensom

De Jupiler Pro League is andermaal een smaakmaker kwijt. Parfait Guiagon bevestigde zondagavond via ...

73
73
Leko hakt Diakhon-knoop door, één wissel bij Cercle

Titelverdediger Club Brugge is sterk aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Die ...

102
102

Meer sportnieuws