'Kompany bezorgt Anderlecht koude douche'

505 stemmen
'Kompany bezorgt Anderlecht koude douche'

Bij Anderlecht maakten ze zich de voorbije weken op voor het tijdperk na Vincent Kompany, al waart de schaduw van de ex-trainer nog steeds rond in het Lotto Park. In tegenstelling tot wat hij bij zijn voorstelling in Engeland beweerde, klopt hij immers massaal aan bij zijn vorige club om zijn nieuwe team te versterken. Nadat Josh Cullen al de overstap maakte, is Kompany echter nog niet voldaan.


De voorbije dagen werd duidelijk dat hij ook zijn zinnen gezet heeft op Bart Verbruggen. Anderlecht wil de talentvolle doelman liefst houden en wees een eerste bod van 3 miljoen euro daarom al af, maar het lijkt erop dat het uiteindelijk toch zal moeten buigen. Volgens Het Nieuwsblad heeft Verbruggen zelf namelijk zijn zinnen op een transfer gezet.

Kompany wil de jonge Nederlander bij Burnley immers zijn nummer één maken, terwijl hij bij Anderlecht nog steeds vrede zou moeten nemen met een rol als tweede doelman en in 1B speelminuten zou moeten maken. Op sportief vlak is de keuze van Verbruggen wel een domper, maar Paars-Wit kan zich wel troosten met een zeer fraaie transfersom.

WOEKERWINST
Burnley zou immers bereid zijn om zijn bod nog op te trekken tot een som tussen de 5 en 7 miljoen euro. Dat is toch een zeer mooi bedrag voor een doelman van 19 jaar die amper zeven wedstrijden op het hoogste niveau op de teller heeft. Bovendien betaalde RSCA zelf in 2020 amper 300.000 euro om Verbruggen bij NAC Breda weg te kapen. De som die het incasseert zal dus bijna pure winst zijn.

LEES OOK: Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Moet Anderlecht proberen Verbruggen nog te overtuigen?

Meest recent

'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

8
8
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

77
77
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

88
88
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

106
106
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

253
253
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

65
65
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

167
167
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

65
65
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

341
341
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

153
153
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

148
148
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

69
69
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

239
239
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

283
283
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

91
91
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

328
328
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

956
956
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

502
502
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

402
402
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

597
597
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

181
181
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

185
185
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

235
235
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

513
513
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

574
574

Meer sportnieuws