Sergio Gomez naar Arsenal? Anderlecht reageert

door
Sergio Gomez naar Arsenal? Anderlecht reageert

De zomerstage in Horst zit erop, RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen volledig gaan toeleggen op de laatste opdracht van de voorbereiding. Komend weekend wacht namelijk de gala-wedstrijd tegen Olympique Lyon als laatste grote test richting de competitieopener. Ondertussen blijf RSCA zich dan toch roeren op de transfermarkt.


Met Sebastiano Esposito, Ishaq Abdulrazak en Nilson Angulo staan de teller inmiddels op drie zomerse aanwinsten. Bepaalde bronnen meldden dat RSCA het na de komst van de Italiaanse spits rustig aan zou doen op de mercato. Maar de club blijkt toch niet helemaal klaar. Vorige week geraakte bijvoorbeeld al bekend dat Paars-Wit nog een extra aanvaller wil aantrekken in de vorm van Fabio Silva. En mogelijk moet ook geanticipeerd worden op een vertrek van bepaalde spelers.

Sowieso wil Anderlecht nog enkele spelers van de hand doen die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen. Maar er worden nog meer namen gelinkt aan een vertrek. Het Burnley van Vincent Kompany zou bijvoorbeeld zijn zinnen hebben gezet op doelman Bart Verbruggen. En donderdag werd ook Sergio Gomez opnieuw gelinkt aan een vertrek. Volgens transferwatchers Fabrizio Romano en David Ornstein staat de Spaanse vleugelback immers op de verlanglijst van Arsenal FC.

RSCA NIET OP DE HOOGTE
Toch lijkt een overgang naar de Gunners niet voor meteen. Bij La Dernière Heure deed men immers navraag bij de recordkampioen. Daar beweert men niet op de hoogte te zijn van de interesse van Arsenal, van een concreet bod is al helemaal geen sprake. Bovendien sukkelt Gomez momenteel met pubalgie. Hierdoor kwam hij nog geen minuut in actie tijdens de voorbereiding en komt ook zijn seizoensstart in gevaar, dat heeft uiteraard geen gunstige invloed op een mogelijke transfer.

LEES OOK: Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Gomez blijft deze zomer bij Anderlecht ...

Meest recent

Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

21
21
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

158
158
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

46
46
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

571
571
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

985
985
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

232
232
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

234
234
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

213
213
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

406
406
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

418
418
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

213
213
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

310
310
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

94
94
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

212
212
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

945
945
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

215
215
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

53
53
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

46
46
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

340
340
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

306
306
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

179
179
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

405
405
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

359
359
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

242
242
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

73
73

Meer sportnieuws