Sergio Gomez naar Arsenal? Anderlecht reageert

door
Sergio Gomez naar Arsenal? Anderlecht reageert

De zomerstage in Horst zit erop, RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen volledig gaan toeleggen op de laatste opdracht van de voorbereiding. Komend weekend wacht namelijk de gala-wedstrijd tegen Olympique Lyon als laatste grote test richting de competitieopener. Ondertussen blijf RSCA zich dan toch roeren op de transfermarkt.


Met Sebastiano Esposito, Ishaq Abdulrazak en Nilson Angulo staan de teller inmiddels op drie zomerse aanwinsten. Bepaalde bronnen meldden dat RSCA het na de komst van de Italiaanse spits rustig aan zou doen op de mercato. Maar de club blijkt toch niet helemaal klaar. Vorige week geraakte bijvoorbeeld al bekend dat Paars-Wit nog een extra aanvaller wil aantrekken in de vorm van Fabio Silva. En mogelijk moet ook geanticipeerd worden op een vertrek van bepaalde spelers.

Sowieso wil Anderlecht nog enkele spelers van de hand doen die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen. Maar er worden nog meer namen gelinkt aan een vertrek. Het Burnley van Vincent Kompany zou bijvoorbeeld zijn zinnen hebben gezet op doelman Bart Verbruggen. En donderdag werd ook Sergio Gomez opnieuw gelinkt aan een vertrek. Volgens transferwatchers Fabrizio Romano en David Ornstein staat de Spaanse vleugelback immers op de verlanglijst van Arsenal FC.

RSCA NIET OP DE HOOGTE
Toch lijkt een overgang naar de Gunners niet voor meteen. Bij La Dernière Heure deed men immers navraag bij de recordkampioen. Daar beweert men niet op de hoogte te zijn van de interesse van Arsenal, van een concreet bod is al helemaal geen sprake. Bovendien sukkelt Gomez momenteel met pubalgie. Hierdoor kwam hij nog geen minuut in actie tijdens de voorbereiding en komt ook zijn seizoensstart in gevaar, dat heeft uiteraard geen gunstige invloed op een mogelijke transfer.

LEES OOK: 'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

Gomez blijft deze zomer bij Anderlecht ...

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

201
201
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

267
267
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

116
116
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

111
111
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

291
291
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

70
70
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

146
146
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

502
502
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

158
158
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

307
307
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

527
527
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

194
194
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

107
107
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

177
177
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

162
162
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

430
430
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

75
75
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

199
199
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

785
785
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

685
685
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

373
373
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

622
622
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

197
197
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

440
440
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

658
658

Meer sportnieuws