Sergio Gomez naar Arsenal? Anderlecht reageert

433 stemmen
Sergio Gomez naar Arsenal? Anderlecht reageert

De zomerstage in Horst zit erop, RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen volledig gaan toeleggen op de laatste opdracht van de voorbereiding. Komend weekend wacht namelijk de gala-wedstrijd tegen Olympique Lyon als laatste grote test richting de competitieopener. Ondertussen blijf RSCA zich dan toch roeren op de transfermarkt.


Met Sebastiano Esposito, Ishaq Abdulrazak en Nilson Angulo staan de teller inmiddels op drie zomerse aanwinsten. Bepaalde bronnen meldden dat RSCA het na de komst van de Italiaanse spits rustig aan zou doen op de mercato. Maar de club blijkt toch niet helemaal klaar. Vorige week geraakte bijvoorbeeld al bekend dat Paars-Wit nog een extra aanvaller wil aantrekken in de vorm van Fabio Silva. En mogelijk moet ook geanticipeerd worden op een vertrek van bepaalde spelers.

Sowieso wil Anderlecht nog enkele spelers van de hand doen die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen. Maar er worden nog meer namen gelinkt aan een vertrek. Het Burnley van Vincent Kompany zou bijvoorbeeld zijn zinnen hebben gezet op doelman Bart Verbruggen. En donderdag werd ook Sergio Gomez opnieuw gelinkt aan een vertrek. Volgens transferwatchers Fabrizio Romano en David Ornstein staat de Spaanse vleugelback immers op de verlanglijst van Arsenal FC.

RSCA NIET OP DE HOOGTE
Toch lijkt een overgang naar de Gunners niet voor meteen. Bij La Dernière Heure deed men immers navraag bij de recordkampioen. Daar beweert men niet op de hoogte te zijn van de interesse van Arsenal, van een concreet bod is al helemaal geen sprake. Bovendien sukkelt Gomez momenteel met pubalgie. Hierdoor kwam hij nog geen minuut in actie tijdens de voorbereiding en komt ook zijn seizoensstart in gevaar, dat heeft uiteraard geen gunstige invloed op een mogelijke transfer.

LEES OOK: Héérlijke beelden: Trossard en co volledig door het lint na titel

Gomez blijft deze zomer bij Anderlecht ...

Meest recent

RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

25
25
Malinwa hakt knopen door: meubelstuk neemt afscheid

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

17
17
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

74
74
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

97
97
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

48
48
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

177
177
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

69
69
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

61
61
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

145
145
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

31
31
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

380
380
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

200
200
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

31
31
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

145
145
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

183
183
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

137
137
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

75
75
'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

60
60
'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club Brugge hoopt straks in Mechelen de landstitel helemaal over de streep te trekken. Daarna kan ...

325
325
Tielemans in de zevende hemel na eerste Europese trofee

De Europa League was donderdagavond een prooi voor Aston Villa. De Engelsen klopten in de finale ...

30
30
'Eerste knaltransfer STVV: 8 miljoen euro'

STVV is op twee speeldagen van het einde als enige in de Champions' Play-Off al zeker van zijn lot. ...

123
123
Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

227
227
Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

RSC Anderlecht gaat komende zomer wellicht een nieuwe trainer aanstellen. De Brusselaars zullen de ...

708
708
Overmars geeft transferplannen van Antwerp prijs

Marc Overmars moet aan de bak. Hij zal zich nog eens moeten bewijzen als sportief directeur, want de ...

630
630

Meer sportnieuws