'Club Brugge gaat voor peperduur Muriqi-alternatief'

499 stemmen
'Club Brugge gaat voor peperduur Muriqi-alternatief'

Club Brugge leek vorige week goed op weg om zijn eigen transferrecord te gaan breken. Maar na een onverwachte wending werd dan toch de stekker getrokken uit de komst van Vedat Muriqi. Een nieuwe transferdomper voor de Bruggelingen, de landskampioen blijft echter niet bij de pakken zitten.


Alles leek in gereedheid gebracht voor de komst van Muriqi. Club had naar verluidt een akkoord met SS Lazio over een transfersom die, afhankelijk van bron tot bron, schommelde tussen de 9 à 11 miljoen euro. Maar tijdens de medische en fysieke proeven liep het blijkbaar fout. Zo waren de fysieke parameters bij zijn eerste testen niet bepaald overtuigend. En dus werd de deal afgeblazen, wat voor de nodige woede zorgt bij de Italianen.

Na Benik Afobe en Andy Carrol was het in ieder geval de derde spits waarvoor in extremis wordt afgehaakt. Maar Blauw-Zwart geeft niet op. Zo blijft de landskampioen op zoek naar alternatieve pistes. Sowieso blijft het de bedoeling om na Cyle Larin en Ferran Jutgla nog een derde centrumaanvaller aan te trekken tijdens de huidige mercato. En daarvoor zou het vizier nu gericht zijn op Zuid-Amerika.

15 MILJOEN
Eerder geraakte al bekend dat Club zijn zinnen zou hebben gezet op Luis Vazquez. Er werd zelfs gewag gemaakt van een officieel bod op de 21-jarige Argentijn van Boca Juniors. Maar die berichtgeving wordt nu weerlegd door journalist Nacho Bezruk. Volgens hem heeft Boca tot op heden nog geen aanbieding ontvangen. Wel bevestigt hij dat Club Brugge nadrukkelijk geïnteresseerd is. Om tot een akkoord te komen zal Blauw-Zwart echter diep in de buidel moeten tasten. De Argentijnen willen namelijk een gelijkaardige som vangen zoals in zijn afkoopclausule staat en die bedraagt een slordige 15 miljoen euro.

LEES OOK: Overmars aan zet: "Ik wil graag bij Antwerp blijven"

Heeft Club momenteel wel nood aan een extra spits?

Meest recent

KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

6
6
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

74
74
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

53
53
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

221
221
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

314
314
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

293
293
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

120
120
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

70
70
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

351
351
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

100
100
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

179
179
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

446
446
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

126
126
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

313
313
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

515
515
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

287
287
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

932
932
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

442
442
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

339
339
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

314
314
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

90
90
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

628
628
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

100
100
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

319
319
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

309
309

Meer sportnieuws