'Antwerp heeft weer prijs: jong talent op weg naar Bosuil'

door
'Antwerp heeft weer prijs: jong talent op weg naar Bosuil'

Er bestaat nog weinig twijfel over: Antwerp FC gaat komend seizoen vol voor de landstitel. Dat werd maandag nogmaals duidelijk geïllustreerd op de transfermarkt. Zo kondigde de Great Old met de nodige fierheid de transfer van Toby Alderweireld aan. Nu hebben Overmars & co weer beet, een jonge Ghanees is op weg naar de Bosuil. 

Volgens de Ghanese media Kick Off Ghana staat Antwerp op het punt een goudklompje aan zich te binden. "Royal Antwerp is erin geslaagd om Bechem United-speler Aaron Essel in handen te krijgen", stond er te lezen. Het gaat wel degelijk om Bechem United uit Ghana en niet om Berchem Sport. 

De 16-jarige Ghanese verdediger sluit in eerste instantie aan bij de beloften voordat hij naar het A-elftal gaat. Essel is een rechtsback die vorig seizoen 32 wedstrijden speelde in de Ghanese hoogste klasse. 

GROTE KUIS 
RAFC maakte al duidelijk dat het opportuniteiten niet zou laten liggen. Naast ouderdomsdekens Haroun, De Laet, Nainggolan en Alderweireld wordt er nu ook eens richting toekomst gekeken op de Bosuil. Al zal Essel nog even in de wachtkamer blijven. De A-kern puilt uit van spelers die niet voldoen aan het gewenste niveau. Zo mogen volgens SudPresse spelers als Dorian Dessoleil en Alexis De Sart al zeker beschikken. Het belooft nog een hete zomer bij de Great Old te worden op inkomend en uitgaand vlak.

LEES OOK: Union rondt opnieuw transfer in Jupiler Pro League af

Een goede zet van Antwerp?

Meest recent

Coucke laat van zich horen na pijnlijk ontslag Vandenhaute

RSC Anderlecht voert weer heel wat veranderingen door. Tijdens de Raad van Bestuurd werd al deels ...

111
111
‘Na vertrek City: De Bruyne laat Guardiola nu bloeden’

Kevin De Bruyne nam na tien jaar afscheid bij Manchester City en de Rode Duivel tekende een contract ...

79
79
Jan Boskamp vol ongeloof na héél onverwacht nieuws

Je herkent hem uit duizenden: de bulderlach, de Hollandse tongval, het hart op de tong. Maar deze ...

147
147
‘Paleisrevolutie Anderlecht: dit trio grijpt de macht’

RSC Anderlecht hield vandaag een belangrijke vergadering met de Raad van Bestuur. Daarin werd het ...

547
547
'Vermeeren al afgeschreven? Marseille lacht er niet mee'

Arthur Vermeeren ging deze zomer naar Olympique Marseille. De middenvelder werd opzijgeschoven bij ...

390
390
Bastien doet schokkende onthulling: “Ik was bijna dood”

Samuel Bastien heeft een verleden bij Standard Luik en RSC Anderlecht, maar na zijn passage bij ...

32
32
Union rondt opnieuw transfer in Jupiler Pro League af

Union SG kreeg ook deze zomermercato weer te maken met een metamorfose. Verschillende spelers ...

72
72
Anderlecht-fans reageren massaal op aftocht Vandenhaute

Zoals verwacht mag Wouter Vandenhaute zich voortaan niet langer voorzitter van RSC Anderlecht ...

418
418
Witte rook: Anderlecht velt verdict over Vandenhaute

Hoogspanning bij RSC Anderlecht, waar in een bijzondere Raad van Bestuur vrijdag werd beslist over ...

582
582
'Van afgang bij Duivels naar topjob: Tedesco verrast'

De passage van Domenico Tedesco bij Belgische nationale ploeg was een ramp en de oefenmeester zit ...

114
114
‘Beerschot zit niet stil: volgende knaltransfer’

Beerschot was afgelopen seizoen het zwakke broertje van de Jupiler Pro League. De Antwerpse club ...

258
258
‘Yamal publiek vernederd: vriendin kiest voor rivaal’

Lamine Yamal is op zijn 18e al een wereldwijde superster en dat heeft ook gevolgen voor zijn ...

149
149
Vandenbempt prijst Duivel de hemel in: “Hij is dé toekomst”

De Rode Duivels wonnen met duidelijke 0-6 cijfers van Liechtenstein. De dwergstaat was uiteraard ...

169
169
Man United-flop? Lammens meteen zwaar aangepakt

Op de laatste dag van de transferperiode versierde Senne Lammens alsnog zijn gedroomde transfer. De ...

388
388
Hein dumpt Openda en kiest vervanger: "Zou niet twijfelen"

De Rode Duivels boekten donderdagavond een vlotte zege in Liechtenstein, dat uiteindelijk met 0-6 ...

578
578
Westerlo shopt bij PSV, zomeraanwinst La Louvière alweer weg

De transfermarkt is nog enkele dagen open voor Belgische clubs en dus worden nog snel de laatste ...

45
45
Dender slikt mokerslag in zoektocht naar trainer

De interlandbreak is voor de teams uit de Jupiler Pro League de gelegenheid om even uit te blazen en ...

149
149
'Onthuld: om deze reden sleepte transfer Tolu lang aan'

KRC Genk beleefde nog een woelig einde van de zomermercato. Het zag een megatransfer van Oh naar ...

291
291
Nieuw dilemma voor Garcia: "Hij was zó goed"

De Rode Duivels hebben de trip naar Liechtenstein uiteindelijk zonder al te veel problemen volbracht ...

416
416
TRANSFERUURTJE: 'AA Gent shopt bij Club, dat zelf ook nog toeslaat'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

464
464
Tranen bij Theate: emotionele boodschap bij Duivels

De Rode Duivels hebben overtuigend gewonnen van Liechtenstein. Na een aarzelende eerste helft kwam ...

142
142
“Ik mis je” – Emoties laaien hoog op bij Marc Degryse

Marc Degryse werd ook na zijn carrière één van de absolute boegbeelden in het ...

801
801
Kritiek na 0-6: deze Duivel valt compleet door de mand

De Rode Duivels hadden zoals verwacht niet veel moeite met Liechtenstein. Het werd 0-6 en vooral de ...

282
282
Duitsland in rep en roer: Nagelsmann verwoest eigen spelers

Duitsland kreeg een ferme tik te verwerken in de WK-kwalificatiepoule. Julian Nagelsmann zag zijn ...

172
172
De Cuyper eerlijk na glansrol: “Dat gaat niet gebeuren”

Maxim De Cuyper maakte deze zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton en ook bij de Rode ...

268
268

Meer sportnieuws