'Hazard heeft heldere transferboodschap voor Real'

door
'Hazard heeft heldere transferboodschap voor Real'

Ook voor Eden Hazard zit de vakantieperiode er op, de Rode Duivel wordt deze week opnieuw bij Real Madrid verwacht. De aanvaller wil in het komende seizoen definitief doorbreken bij de Koninklijke. Maar zijn toekomst bij de Spaanse kampioen werd woensdag opnieuw in twijfel getrokken.


Nadat hij in maart een metalen plaatje in zijn enkel liet verwijderen, hoopt Hazard eindelijk weer pijnvrij te kunnen voetballen. Bovendien lijkt hij zelf ook gemotiveerd om er het beste van te maken. De voorbije weken doken immers positieve signalen op vanuit Spanje. Zo zou Hazard zich tijdens zijn vakantieperiode nauwgezet aan de schema's gehouden hebben die hij meekreeg van de Madrileense fysio's. Ook zou hij constant in contact staan met Antonio Pintus, fysiektrainer van de A-kern.

Daarnaast zou coach Carlo Ancelotti overwegen om hem regelmatig uit te spelen als valse 9, waardoor hij meer speelminuten zou kunnen maken. Maar Relevo kwam woensdag plots met verrassend nieuws. Het medium beweert namelijk dat Real Madrid bereid is om mee te werken aan een vertrek van Hazard. De Champions League-houder zou tot op de laatste dag van de zomermercato openstaan voor aanbiedingen van andere clubs.

GEEN VERTREK-INTENTIE
Moest een transfer uitblijven, zal Ancelotti wel weer met hem aan de slag gaan en een nieuwe poging ondernemen om hem weer in topvorm te krijgen. En dat laatste scenario lijkt momenteel het meest realistische. De interesse in Hazard is immers beperkt. Bovendien zou de speler volgens Mundo Deportivo hebben aangegeven dat hij geen enkele intentie heeft om te vertrekken. Iets wat een transfer serieus zou compliceren. Het is nu dus aan Hazard om te tonen dat hij weer topfit is, in dat geval zou de club wel eens snel kunnen afstappen van de verkoop-plannen.

LEES OOK: 'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hazard blijft gewoon bij Real Madrid ...

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

6
6
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

52
52
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

72
72
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

95
95
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

237
237
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

50
50
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

506
506
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

271
271
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

112
112
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

277
277
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

199
199
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

350
350
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

340
340
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

462
462
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

206
206
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

96
96
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

406
406
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

372
372
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

146
146
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

284
284
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

220
220
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

292
292
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

165
165

Meer sportnieuws