'Hazard heeft heldere transferboodschap voor Real'

200 stemmen
'Hazard heeft heldere transferboodschap voor Real'

Ook voor Eden Hazard zit de vakantieperiode er op, de Rode Duivel wordt deze week opnieuw bij Real Madrid verwacht. De aanvaller wil in het komende seizoen definitief doorbreken bij de Koninklijke. Maar zijn toekomst bij de Spaanse kampioen werd woensdag opnieuw in twijfel getrokken.


Nadat hij in maart een metalen plaatje in zijn enkel liet verwijderen, hoopt Hazard eindelijk weer pijnvrij te kunnen voetballen. Bovendien lijkt hij zelf ook gemotiveerd om er het beste van te maken. De voorbije weken doken immers positieve signalen op vanuit Spanje. Zo zou Hazard zich tijdens zijn vakantieperiode nauwgezet aan de schema's gehouden hebben die hij meekreeg van de Madrileense fysio's. Ook zou hij constant in contact staan met Antonio Pintus, fysiektrainer van de A-kern.

Daarnaast zou coach Carlo Ancelotti overwegen om hem regelmatig uit te spelen als valse 9, waardoor hij meer speelminuten zou kunnen maken. Maar Relevo kwam woensdag plots met verrassend nieuws. Het medium beweert namelijk dat Real Madrid bereid is om mee te werken aan een vertrek van Hazard. De Champions League-houder zou tot op de laatste dag van de zomermercato openstaan voor aanbiedingen van andere clubs.

GEEN VERTREK-INTENTIE
Moest een transfer uitblijven, zal Ancelotti wel weer met hem aan de slag gaan en een nieuwe poging ondernemen om hem weer in topvorm te krijgen. En dat laatste scenario lijkt momenteel het meest realistische. De interesse in Hazard is immers beperkt. Bovendien zou de speler volgens Mundo Deportivo hebben aangegeven dat hij geen enkele intentie heeft om te vertrekken. Iets wat een transfer serieus zou compliceren. Het is nu dus aan Hazard om te tonen dat hij weer topfit is, in dat geval zou de club wel eens snel kunnen afstappen van de verkoop-plannen.

LEES OOK: Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

🚀

Hazard blijft gewoon bij Real Madrid ...

Meest recent

Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

144
144
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

41
41
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

46
46
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

122
122
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

385
385
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

252
252
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

216
216
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

18
18
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

66
66
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

132
132
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

45
45
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

63
63
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

52
52
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

71
71
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

78
78
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

126
126
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

402
402
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

96
96
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

158
158
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

94
94
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

528
528
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

456
456
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

143
143
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

447
447
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

122
122

Meer sportnieuws