'Hazard heeft heldere transferboodschap voor Real'

200 stemmen
'Hazard heeft heldere transferboodschap voor Real'

Ook voor Eden Hazard zit de vakantieperiode er op, de Rode Duivel wordt deze week opnieuw bij Real Madrid verwacht. De aanvaller wil in het komende seizoen definitief doorbreken bij de Koninklijke. Maar zijn toekomst bij de Spaanse kampioen werd woensdag opnieuw in twijfel getrokken.


Nadat hij in maart een metalen plaatje in zijn enkel liet verwijderen, hoopt Hazard eindelijk weer pijnvrij te kunnen voetballen. Bovendien lijkt hij zelf ook gemotiveerd om er het beste van te maken. De voorbije weken doken immers positieve signalen op vanuit Spanje. Zo zou Hazard zich tijdens zijn vakantieperiode nauwgezet aan de schema's gehouden hebben die hij meekreeg van de Madrileense fysio's. Ook zou hij constant in contact staan met Antonio Pintus, fysiektrainer van de A-kern.

Daarnaast zou coach Carlo Ancelotti overwegen om hem regelmatig uit te spelen als valse 9, waardoor hij meer speelminuten zou kunnen maken. Maar Relevo kwam woensdag plots met verrassend nieuws. Het medium beweert namelijk dat Real Madrid bereid is om mee te werken aan een vertrek van Hazard. De Champions League-houder zou tot op de laatste dag van de zomermercato openstaan voor aanbiedingen van andere clubs.

GEEN VERTREK-INTENTIE
Moest een transfer uitblijven, zal Ancelotti wel weer met hem aan de slag gaan en een nieuwe poging ondernemen om hem weer in topvorm te krijgen. En dat laatste scenario lijkt momenteel het meest realistische. De interesse in Hazard is immers beperkt. Bovendien zou de speler volgens Mundo Deportivo hebben aangegeven dat hij geen enkele intentie heeft om te vertrekken. Iets wat een transfer serieus zou compliceren. Het is nu dus aan Hazard om te tonen dat hij weer topfit is, in dat geval zou de club wel eens snel kunnen afstappen van de verkoop-plannen.

LEES OOK: Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Hazard blijft gewoon bij Real Madrid ...

Meest recent

'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

16
16
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

15
15
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

31
31
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

22
22
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

46
46
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

11
11
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

68
68
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

104
104
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

200
200
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

419
419
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

49
49
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

158
158
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

360
360
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

796
796
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

114
114
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

326
326
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

165
165
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

630
630
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

552
552
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

164
164
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

349
349
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

52
52
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

219
219
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

516
516

Meer sportnieuws