'Club-sterkhouder verliest basisplek onder Hoefkens'

764 stemmen
'Club-sterkhouder verliest basisplek onder Hoefkens'

Club Brugge lijkt helemaal klaar voor de Supercup van komend weekend tegen bekerwinnaar AA Gent. De ploeg van coach Carl Hoefkens trok woensdagnamiddag immers aan het langste einde in de oefenwedstrijd tegen FC Utrecht: 4-2. Het wordt dus vooral uitkijken naar welke spelers tegen de Buffalo's in de basis zullen starten.


Voorin heeft Hoefkens alvast voldoende keuze. Zo lijkt hij dan toch beroep te kunnen doen op Charles De Ketelaere. Ondanks zijn transferperikelen maakte het goudhaantje woensdag zijn eerste minuten tegen Utrecht. Behoudens een snelle doorbraak in zijn transferdossier is hij er zondag ook bij. Hetzelfde geldt voor Noa Lang, die tegen zijn landgenoten zelfs de score opende. Al solliciteerde aanwinst Ferran Jutgla ook naar een basisplaats met 6 goals in 5 oefenduels.

In de aanvalslinie zal Hoefkens dus enkele moeilijke knopen moeten doorhakken. Op het middenveld zijn de opties iets beperkter. Owen Otasowie kreeg in de voorbereiding een nieuwe kans, maar lijkt vrede te moeten nemen met een invallersrol. Hetzelfde geldt voor Eder Balanta. Hans Vanaken is dan weer wel een certitude, terwijl de jonge Noah Mbamba kan rekenen op veel vertrouwen van zijn coach. En ook Ruud Vormer was tijdens de voorbereiding helemaal terug op niveau. Die laatste drie startten tegen Utrecht ook in de basis en de kans is reeel dat dit zondag opnieuw het geval zal worden.

ODOI NAAST BASISELF
Ondertussen blijft Blauw-Zwart ook speuren naar versterking op het middenveld. Mats Rits staat immers nog enkele maanden aan de kant na zijn zware blessure. En volgens Het Laatste Nieuws rekent Hoefkens niet op Denis Odoi voor het middenveld. Hij zou in de winteraanwinst meer een verdediger zien. En dat is slecht nieuws voor de Ghanese international. Zo vreest HLN dat hij het seizoen allicht zal moeten aanvatten als wisselspeler.

LEES OOK: ''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Odoi is op zijn best als ...

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

20
20
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

52
52
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

36
36
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

155
155
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

97
97
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

185
185
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

98
98
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

130
130
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

105
105
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

788
788
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1068
1068
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

74
74
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

534
534
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

167
167
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

288
288
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

635
635
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

164
164
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

154
154
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

359
359
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

214
214
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

223
223
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

257
257
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

797
797
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

518
518

Meer sportnieuws