'Club-sterkhouder verliest basisplek onder Hoefkens'

door
'Club-sterkhouder verliest basisplek onder Hoefkens'

Club Brugge lijkt helemaal klaar voor de Supercup van komend weekend tegen bekerwinnaar AA Gent. De ploeg van coach Carl Hoefkens trok woensdagnamiddag immers aan het langste einde in de oefenwedstrijd tegen FC Utrecht: 4-2. Het wordt dus vooral uitkijken naar welke spelers tegen de Buffalo's in de basis zullen starten.


Voorin heeft Hoefkens alvast voldoende keuze. Zo lijkt hij dan toch beroep te kunnen doen op Charles De Ketelaere. Ondanks zijn transferperikelen maakte het goudhaantje woensdag zijn eerste minuten tegen Utrecht. Behoudens een snelle doorbraak in zijn transferdossier is hij er zondag ook bij. Hetzelfde geldt voor Noa Lang, die tegen zijn landgenoten zelfs de score opende. Al solliciteerde aanwinst Ferran Jutgla ook naar een basisplaats met 6 goals in 5 oefenduels.

In de aanvalslinie zal Hoefkens dus enkele moeilijke knopen moeten doorhakken. Op het middenveld zijn de opties iets beperkter. Owen Otasowie kreeg in de voorbereiding een nieuwe kans, maar lijkt vrede te moeten nemen met een invallersrol. Hetzelfde geldt voor Eder Balanta. Hans Vanaken is dan weer wel een certitude, terwijl de jonge Noah Mbamba kan rekenen op veel vertrouwen van zijn coach. En ook Ruud Vormer was tijdens de voorbereiding helemaal terug op niveau. Die laatste drie startten tegen Utrecht ook in de basis en de kans is reeel dat dit zondag opnieuw het geval zal worden.

ODOI NAAST BASISELF
Ondertussen blijft Blauw-Zwart ook speuren naar versterking op het middenveld. Mats Rits staat immers nog enkele maanden aan de kant na zijn zware blessure. En volgens Het Laatste Nieuws rekent Hoefkens niet op Denis Odoi voor het middenveld. Hij zou in de winteraanwinst meer een verdediger zien. En dat is slecht nieuws voor de Ghanese international. Zo vreest HLN dat hij het seizoen allicht zal moeten aanvatten als wisselspeler.

LEES OOK: Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Odoi is op zijn best als ...

Meest recent

Code rood bij AA Gent: De Mil met handen in het haar

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

0
0
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

41
41
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

34
34
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

113
113
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

14
14
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

54
54
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

75
75
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

98
98
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

138
138
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

41
41
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

71
71
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

40
40
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

33
33
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

96
96
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

316
316
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

243
243
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

198
198
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

42
42
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

192
192
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

96
96
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

71
71
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

385
385
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

71
71
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

127
127
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

53
53

Meer sportnieuws